Rezultati ankete: Šta mislite o pravilu za limitiranje napada u 1 sekundi?

Glasači
163. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • Da, svidja mi se.

88 53.99%
  • Ne, ja sam protiv!

75 46.01%
Stranica 28 od 34 PrvaPrva ... 182627282930 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 271 do 280 od 334

Tema: Više napada u sekundi - anketa

Član foruma Horall's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

moj rekord je 9 sec

znam da je malo loše al dobro

:pizza:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od FaQ Vidi post
    a zass kada prvi puta kliknem onda se vec pocinje odbrojavat??
    ne pocinje ti odbrojavat nego ti napise koliko ti treba do tamo i vrijeme dolaska koje se kako cekas naravno mijenja ali to nije odbrojavanje

Član foruma vajk's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

dobra ideja.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Ne znam čemu tolika rasprava. Ovaj kaže 10 a ovaj 15 napada u sec. Uzmite tipku tab i samo nju stiščite. Pa ćete vidjeti da je nemoguće stisnuti tu tipku 15 puta u sec. Jedina stvar s kojom je moguće poslati više od 4 napada u sec je Mozilla(u offline) ili naravno ono što nitko nema a to su skripte za automatizirane napade. Što se tiče Mozille OK, browser radi, ali činjenica da ga nemaju svi, ne zato što ga ne mogu skinuti, več iz profesionalnih razloga. Naročito od verzije 3, koja i ruši računalo. Ali dobro. Dozvoljavam da se recimo pošalje 5 napada iako je to smiješno. (Čak i Mozilla teško pošalje više od 5.6 napada uz 5Mbps vezu)

Mislim da bi bilo realno 3 napada u sekundi. To je ono što svatko može napraviti switchanjem Tabova
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Neznam jer ste vi (koji mislite da je predlog ok) neiskusni ili neznam sta, ali po meni ovaj predlog je goriji od fasizam.Ako MH ne zna da se spravi sa igracima koji koristu skripte neznaci da mora kaznit nas koji 5 godina posteno igramo na HR serverima.To je isto kao da bacas nuklearne bombe u celoj africi so jedina cij da sprecis terorizam, a pri to ne pogine ni jedan jedini terorist.Ovo je smesno

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

2004 - 2009 Travian Games GmbH

tacno 5 godina

Uobičajeno

Citat Citat od massacre Vidi post
    2004 - 2009 Travian Games GmbH

tacno 5 godina
    Ali ne hr serveri

I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

by big yellow guy

Član foruma Munjar's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Gunster Vidi post
    moj rekord je 9 sec

znam da je malo loše al dobro
    poslao sam ja jedno i 16 napada u sekundi makar je bilo odstupanja i od 2 sekunda sa google chromeom. a može se i sa IE poslati 5 napada u sekundi bez problema

Član foruma
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

U normalnom "modu" saljem 5-7 napada u sec, uz to sve tipkam 360 slogova u minuti - nadjite mi nekog tko vise i brze pise pa nek mi dokaze da se bez off line moda i skripti (naravno), salje vise od 7 u sec - NEMOGUCE.

Stoga pozivam nekog matematicara, infomaticara da fino udre neki algoritam i napravi neku jednadzbu i dokaze da vise napda od 7 u sec je fizicki nemoguce.

Ogranicavanje na 4 u sec je premalo - po meni, iz jednog jedinog razloga, ako idemo rusiti gg, nemere jedan igrac pocistiti vise od 70% cropa. A ako stavite da je ogranicenje recimo 6 u sec ... mislim da imamo nesto.

Ne vjerujem onima koji kazu da salju 10-15 u sec bez off line moda. Jer tu se ima uracunavati brzina veze, brzina osobe koja salje, browser itd itd...

Nije problem dokazati odredjenim presonama da salju 10-15 napada u sec (cisto da zadovolje nasu znatizelju), fino se snimite, uplodajte filmic i dajte nama da gledamo, a nakon toga neka neki programer, informaticar i osoba srodnog zanimanja pregleda vas racun, kako bi ustanovili da ne posjedujete nikakve skripte na vasem racunalu, ili napravite remote desktop, pa nek se netko spoji na vas komp i sam se uvjeri jel to moguce.
    exexS1 Hemera, s1 sexyjanje, s2 Hemera, s3 Nyx

Član foruma Batak's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno 1 SEC = napada?????

Neznam ni ja ma koliko se trudio.... 4-5 max..... ajde neka ovi koji mogu više objasne nama koji neznamo....:palčina:

Slične teme

1. Slanje napada u sekundi
    By The_Last_Warior in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9
    Zadnji post: 31.07.10, 15:47
  2. Slanje više napada u sekundi
    By zomi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 02.10.09, 18:35
  3. Moze li netko poslati 8 napada u istoj sekundi?
    By BOB NUDD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 24.03.09, 14:39
  4. Vise napada u isti sec
    By Perqan in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 04.07.08, 07:58
  5. Pregled napada-kako vidjeti više napada?
    By hzg in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 18.10.07, 00:55

Pravila postanja