Rezultati ankete: Šta mislite o pravilu za limitiranje napada u 1 sekundi?

Glasači
163. Ne možete glasati na ovoj anketi
  • Da, svidja mi se.

88 53.99%
  • Ne, ja sam protiv!

75 46.01%
Stranica 3 od 34 PrvaPrva 1234513 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 21 do 30 od 334

Tema: Više napada u sekundi - anketa

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

ja sam protiv toga jer ja koji igram ovo 3 god nebi mogo poslati 5 napada jer neki klinac koristi skriptu .

u preuzimanju sela pogotvo je potrbno nekad više od 5 valova tako da bi to uništilo čar igre

edit:ako treba sam ću pokazati kako se može legalno poslati napade u 1 sek
    Uređeno od strane Veliki Tupan (22.04.09 um 11:06 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

definitivno PROTIV, to ide u korist samo onima koji su manje sposobni i koji neznaju, da mi je vidjet kako će neko malo jačem igraču razbit 15 c sa 4 napada u sekundi. Znam igrače koji u stanju poslat i po 8-9 napada u sekundi LEGALNO, zašto onda takvima to uskratit, nestaju onda čari ove ige i ako se to desi siguran sam da će najjači igrači nestat sa hr servera
    Uređeno od strane abis (22.04.09 um 11:20 Uhr)
    s3 Prodotes
    s2 Mrzitelj

Uobičajeno

Također protiv.
    Glupo mi je da ne možemo 'normalno' igrati (katati) zbog nekih id*ota koji koriste skripte.
    Ne daj Bože, ali da se to i uvede, 4 napada je zbilja premalo..

I'm normally not a praying man, but if you're up there, please save me Superman.

by big yellow guy

Član foruma edo-1's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Cevapi Vidi post
    dobro jeste vi normalni?!?!? zasto nebi banali one igrace u top 10? oni su isto sigurno varali, pa su dosli do te pozicije.... zasto nebi banali one koji imaju nadprosjecan broj vojske? ti su isto sigurno varali pa imaju tolko... ja sam poslao u zivotu tisuce napada, i zahvaljujuci toj praksi i nekim sitnicama koje sam SAM otkrio u mogucnosti sam slati dosta napada u sekundi... rijetko kad uspije iz prve, stvarno rijetko, vise puta sam slao i po 45 minuta jedan napad, sam da ga posaljem kak treba i sad bi vi to ukinuli zato sto 90% klinaca A) ne zna kako ( a nije da nepise nigdje) B) neda im se... i to ce ici na moju stetu, meni koji trgam zivce kada saljem sa lose veze da ne riskiram ono kata sto imam....
    dakle po tvom bi ja trebao kad posaljem vise od 4 napada u sekundu reci: aha, ima 125189 igraca koji su nesposobni poslat 5 ili vise napada u sekundu, pa cu povuci napad natrag, njima iz solidarnosti... sta sam ja, robin hood? ali tu ignorantnosti ne dolazi kraj... zamisli situaciju, ja saljem 8 napada, hocu poslat 4+4 (kao sto bi bilo po pravilima) i posaljem 5+3... necu vracat ona 3 vala sto idu u 2. sekundu jer zelim slati 8 valova (hocete mi i to zabranit) ali ja zbog tih klinaca MORAM... i eto opet agonije, prvo sam se mucio da stavim 8 valova u sekundu, sad moram vracat napade jer sam PREDOBRO poslao!??!?!?! i opet cu zavrsit saljuci napad 45 minuta zbog nekih lijevih igraca...
    to sto vi ne znate radit posao i kaznit stvarno one koji varaju je VAS problem ne NAS, pa ga lijepo vi rijesite bez da se uplicete u nas nacin igre (govorim o onima koji posteno igraju)
    btw, ja sam krenuo igrati server 2 pod jednim pravilima, ukoliko se ta pravila promijene za vrijeme trajanja servera 2 ja cu zahtijevati svoje zlato natrag, jer ja nisam mjesecima uplacivao zlato da bi netko promijenio pravilo i unistio mi igru...
    Zato i nebi trebalo biti 5, vec 8, uostalom, i flosh kaze da bi moglo biti 8
    Citat Citat od floosh Vidi post
    6 - 8 je takodjer ok, ne radi se sada toliko o broju na koji se limitira nego opcenito o toj opciji.

A što se tiče igrača Ćevapi:

Citat iz trenutnih pravila:

...i trebalo bi bit.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Ja rijetko koristim napade u sekundu ali ih obožavam kad trebam skucat neku manju vojsku pa podjelim u 8 napada i posaljem ih sve u jednu sekundu.......

Ja sam puno vježbao da naučim poslat 8 napada u sekundu u bilo bi mi glupo da zbog nekoga tko koristi skripte ja nesmijem koristit svoje sposobnosti......

Neznam koja je najmanja jedinica vremena na igrici ali valjda se moze po tome vidjet tko koristi skripte a tko ne jer ja koji napade saljem sam nisu razmaci izmedu svih napada isti dok su napadi poslani sa skriptama u sekundi jednaki.....

Beitrag

dobro je to jer kad nekom osvajas selo posaljes mu napad samo vojnika da rascistis selo i onda kate i ovnovi.

Uobičajeno

Igrao sam na mnogim serverima i ratovao protivh dosta jakih likova, oni kada napadaju u sekundi, pošalju po 15 napada, tako i njiovi frendovi, tako da imaš oko 30 napada u razmaku od nekoliko sekunda. Ja sam za, ali ne da bue 4, nego kao što je prije floosh rekao 6-8, možda 7 bi bilo najbolje

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od edo-1 Vidi post
    Zato i nebi trebalo biti 5, vec 8, uostalom, i flosh kaze da bi moglo biti 8

...i trebalo bi bit.
    ja nisam nikada poslao vise od 9 napada u sekundu, rekord mi je 9, ali to je zato sto ja ih saljem jednostavnim saltanjem tabova i klikanjem misem, oni koji koriste offline mod, oni sigurno posalju vise od mojih 9 i opet ce njima ici to na stetu a ni krivi ni duzni... jedini veci grijeh od toga da je krivac na slobodi je da je nevin u zatvoru...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2007

Uobičajeno

ja sam i za i protiv,ali sam glasao ZA zbog skriptaša

iskusan sam igrač i nemogu reći da ponekad nisam i ja varao ,isto tako sam siguran da mulja oko 60% igrača

online sam u prosjeku 10h dnevno +dual+gold ali nikada nisam uspio napraviti ni približno sela koliko ih imaju pojedinci

jednostavno sam uzeo papir i olovku dalje je čista matematika ,uz proslave (vijećnice maksimala) jednostavno je nemoguće napraviti nova naselja i to po 3 dnevno ili zauzeti

jednostavno fali kulturalnih bodova

a sve se to lijepo može vidjeti na WS analajzeru ko je kad i koliko čega napravio

ispravite me ako griješim !!!

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Ovako mislim da bi se na 6 trebalo povećat ako se ruši neki grad treba savez sudjelovat u tome a ne da jedan igrač sa gro vojske ide u protivnicki savez i sa 75 (kako svi tvrde mogu i ja tvrdit ovaj apsurdan broj i kazem da je oko 10 napada moguce poslat) napada u sekundi sruši jedan-dva grada na dan .. ubija čar timske igre ...

Oni koji su dosli solirat u travian odite igrat diablo !

a onda o tome sta mh-ovi rade los posao

pa kakve resurse imaju jos i dobro rade da sam znao prije sta sve moraju radit da bi otkrili varalice nebi po njima nikad srao ...

te se ovim putem ispricavam ako sam vas ikako uvrijedio

da na hr-serverima ima preko 50% varalica vjerojatno je istina tako da je sigurno ovdje jedan ako ne i vise njih koji govroljivo govori koliko iskustva ima i koliko moze poslat napada i daje neke neutemeljene dokaze sigurno bar 3 puta varao od pocetka druge runde hr servera.

a i mogu vjerovat da ih je jos vise varalo a da nije bilo ni svjesno !!!

tako ako cemo o tome da mh-ovi ne rade posao trebalo bi ih biti 40 samo da pokriju sve varalice koji su na hr-u

a jos se nebi cudio da 3 od onih top 10 varaju ne kazem da varaju ali se nebi cudio

posten cropkill je u 4 vala svaki val 2 mete

8 meta = 6 frami i skladiste i zitnica

jos jedan igrac od 4 napada i da rusi trznicu, glavnu zgradu, trgovinu, okupljaliste i jos 3 mete po izboru je sasvim dovoljno da ne gold igrac nemoze popravit stetu a i gold igrac ce se pomucit da vratit to selo

Slične teme

1. Slanje napada u sekundi
    By The_Last_Warior in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9
    Zadnji post: 31.07.10, 15:47
  2. Slanje više napada u sekundi
    By zomi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12
    Zadnji post: 02.10.09, 18:35
  3. Moze li netko poslati 8 napada u istoj sekundi?
    By BOB NUDD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 24.03.09, 14:39
  4. Vise napada u isti sec
    By Perqan in forum Stara pitanja
    Odgovori: 14
    Zadnji post: 04.07.08, 07:58
  5. Pregled napada-kako vidjeti više napada?
    By hzg in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 18.10.07, 00:55

Pravila postanja