Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Vuk samotnjak - kako igrati bez saveza?

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno Vuk samotnjak - kako igrati bez saveza?

Zanima me kakva su Vaša iskustva u igranju bez saveza. Koliko je realno na taj način ostvariti neki bolji plasman? Da li je za takav način igre bolje biti blizu centra mape ili negdje na periferji? Koje pleme je najbolje za takav način igranja?

Član foruma The Unforgiven's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Pa uglanom teško. Svaki organiziraniji savez salje JSP za naseljenike ili neke druge "potrebe" i to puno pomaze. Bez saveza nisi bas nesto. Pomogni drugome - pomoći će on tebi. Ja osobno uvijek rađe napadam igrače bez saveza, jer znam da oni nemaju nikog iza sebe.

Za samotno igranje ovisi kak te doleti sreća Usred ničeg nemožeš preživjet jer bez pljačkanje je jako teško. Ako se pak nađeš među samim jakim igračima, onda je opet teško. Tako da je to uglavnom sreća.

Ovo je moj dio Travian filozofije tako da molim bez glupih kometara
    Nisam slijep, samo vas ignoriram.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase "Regards" ever again.

Regulator
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Mymoon Vidi post
    Bez saveza nisi bas nesto.
    de facto nije istina.

Pomogni drugome - pomoći će on tebi.
    Ne nužno.

Za samotno igranje ovisi kak te doleti sreća
    Ovisi gdje planiraš graditi gradove te ovisi o vlastitim verbalno-intelektualnim sposobnostima.

...

Kaj sam štel reći...

Vuk samotnjak:

Model (A):
    Potpuna alijenacija od svih ostalih igrača, izuzev trgovanja i povremenih razgovora, je rijetka. U pravilu ostalim igračima nije jasna svrha takve igre, praktički je isto da li igraš ili ne igraš, odnosno ako već želiš igrati tako nešto, instaliraj si Civilization, ne treba ti Travian. Lokacije koje uspijevaju su npr. 100/100, 200/200, itd.

Model (B) podtip1:
    Djelomična alijenacija tip 1: Van saveza si, ali surađuješ s okolinom. Koristiš mase zlata, nalaziš se na internetu i travianu 0-24, pljačkaš, brzo se razvijaš, možeš se takoreći sam i braniti i sam napadati - znači da si visoko rangiran i visoko rangiran ostaješ. Vjerojatno imaš i prošlog iskustva, ostali pretpostavljaju da znaš što radiš. Takvi se igrači primijete i s njima se želi surađivati i na njih računati u kasnijim fazama igre. To ti dozvoljava iskorištavati prilike, ali je nužno da pokažeš minimalnu naklonost odnosno da s jačima održavaš dobar odnos. Najšeće s vremenom uđeš u neki savez.

Model (B) podtip2:
    Djelomična alijenacija tip 2: Van saveza si, ali surađuješ s okolinom. No, zlata koristiš malo ili nimalo. Samim time razvoj ti je usporen. U što si težem okruženju, to ti je teže igrati kao soler. Ono što će te održati u takvoj igri je ideja. Moraš svoju igru "prodati" susjedstvu. Što im se više čini da ide njima na korist, to bolje prođeš. Naravno, da bi prodao igru, moraš nešto dobro smisliti. Ovom prilikom neću iznijeti jednu od svojih igara koje sam prodao, ali ću reći da je imalo veze s trgovinom. Dakle ovdje ovdje ovisi što želiš i da li te to što moraš prodati može zabavljati. Činjenica je da jednostavno nećeš proći s bilo čime. Ovakva igra je napeta, traži snalažljivost i može ti svaki dan propasti.

Banned
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

lagano ako znas igrati ja sam napravio jedano naselje u sredini karet i ostala na 200-200 kordinatama i niko me nije ni dirno dobro malo su u pocetku
    __________________________________________________ ____
    evo ragistrirajte se na turski speed ima preko 40 000 igraca regaj se i pobijedi evo link http://www.travian.com.tr/?uc=trx_42384

Slične teme

1. tutorijali - kako igrati?
    By Seal in forum Stara pitanja
    Odgovori: 13
    Zadnji post: 10.09.10, 17:58
  2. kako igrati speeed
    By Dr.Zizar in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 08.01.09, 16:44
  3. Kako igrati dual acc?
    By 2ĐMAN in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 30.05.08, 15:01
  4. kako izaći iz saveza
    By juky000 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 15.05.08, 09:05
  5. Kako u opis saveza staviti imena saveza?
    By pisc99 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 16.09.07, 13:12

Pravila postanja