Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 17

Tema: Trgovci budalasi

cazin
    Gost

Uobičajeno Trgovci budalasi

Ne znam da li tema kao ova vec postoji,ali ja cu je ipak napisati .

Kad zavirim u market da kupim malo "fasunge" da trejdujem resursima vidim nenormalno glupe ponude ni jedne koja moze biti razumna. Npr. ovaj jedan daje 100 metala a trazi 200 hrane ili nudi 1500 drveta za 3000 gline ili tako slicne gluposti. Pa ja kazem zasto ne biste napravili vrijednosti resursa od onog koji se najvise koristi da je najcjenjeniji i tako dalje !!! :rolleyes:

Član foruma ostacro's Avatar
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

svatko može nuditi šta hoće ako je u omjeru najviše 1:2,nema vrojednosti resa,U ranijem djelu hrana je beznačajna i daje se u omjeru 2:1,a kasnije 1:2 za hranu.željezo je najpotrebnije na sredini trajanja servera.Ovdje vrijedi zakon ponude i potražnje.

mariik
    Gost

Uobičajeno

ma to ti neki ljudi stave takvu ponudu ako ne mogu sve spremit u skladište, pa da im ne propada, ili onako na blef, ako neka budala slučajno klikne, pa mu prihvati ponudu

meteje
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od mariik Vidi post
    ma to ti neki ljudi stave takvu ponudu ako ne mogu sve spremit u skladište, pa da im ne propada, ili onako na blef, ako neka budala slučajno klikne, pa mu prihvati ponudu
    tocno tako nekima to trenutno ne treba i onda traze duplo ili vise pa ako prodje prodje

cazin
    Gost

Reden EQ

Ma nema sta najpametniji ste :p Hvala vam hahahah

Član foruma Marvex's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Ovisi o tome kolika je tom igracu proizvodnja, moguce je da on ima hrpu hrane dok ti crkavas od gladi.Sto je tebi vrijednije njemu nemora biti...
    .

Banned
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

sakrivaju si ljudi rese na tržnici

Član foruma Black Revenger's Avatar
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

Citat Citat od xivan Vidi post
    sakrivaju si ljudi rese na tržnici
    netocno,
    sakriveno ti je samo ono koje je naputu od tebe do nekog, a ono kaj stoji na trznici se more popljackat.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger Vidi post
    netocno,
    sakriveno ti je samo ono koje je naputu od tebe do nekog, a ono kaj stoji na trznici se more popljackat.
    da,ali je moguce tako sakriti od skauta,dakle ako sve stavite na trznicu ima smisla,tako da je tocno da se tako moze skrivati resurse,ali samo od skauta,od napada ne,to je br tocno napisao
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

PRETRAZITE forum prije nego postate,PRETRAGA

PROCITAJTE
    PRAVILA FORUMA
    FAQ - ako vam je engleski problem uskoro ce biti dotupan i na hrvatskom - FAQ NA HRVATSKOM
    PRAVILA IGRE

NEĆU VAM MIJENJATI NICK AKO NISTE NA FORUMU BAREM POLA GODINE-GODINU. AKO NISTE U TOJ KATEGORIJI, MOLIM VAS NEMOJTE MI SE JAVLJATI S PITANJEM MOGU LI TO UČINITI! HVALA

Član foruma Black Revenger's Avatar
    Registriran
    Jul 2007

Uobičajeno

ok, my bad, bil sam nedorecen. mislil sam ja na skrivanje od napada.
    a samim time dok vam netko vidi puno resa na trznici postajete potencijalna meta i onda vas pospijunira i vidi kolko imate i samo zbroji ono s trznice.

Slične teme

1. Trgovci (1x,2x,3x)
    By bio stainger1 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 27.08.10, 22:19
  2. Arena i trgovci?
    By Limeni in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 28.02.08, 13:46
  3. trgovci iz domovine
    By apivac in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2