Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 17

Tema: Kako mogu izgraditi ili osvojiti novo naselje?

tomislav3
    Gost

Uobičajeno Kako mogu izgraditi ili osvojiti novo naselje?

jel postoji nekako 'preuzimanje naselja' koje se desi nakon kaj te neki lik kakti farma dva dana il nekaj slično?

tražil sam po forumu nisam našel, ni na engleskom isto.

Sinkec
    Gost

Uobičajeno

Kako mogu izgraditi ili osvojiti novo naselje?
    Da biste to ostvarili trebate tri naseljenika koji će izgraditi novo naselje, a ukoliko se odlučite na osvajanje, trebat će te jednu od upraviteljskih jedinica (senator, poglavica, starješina), koji mogu biti trenirani u Vašem Dvorcu ili Rezidenciji na razini 10. Osim toga, trebat će te i određeni broj kulturalnih bodova.

http://www.travian.com.hr/anleitung.php?s=3

tomislav3
    Gost

Uobičajeno

Znači neko može osvojit moje naselje? I to ne moje drugo il treće naselje neg prvo, početno.

Sinkec
    Gost

Uobičajeno

ovo pise,a sad neka jos neko potvrdi ...

Mogu li izgubiti naselje?
    Svako naselje moze biti katapultirano na veličinu od 0 stanovnika i ukoliko nije posljednje na Vašem računu, nestat će nakon kratkog vremena. Jedino naselje koje ne može biti osvojeno je Glavni grad.

tomislav3
    Gost

Uobičajeno

Fala, to sam pročital al nisam bil siguran.

Sinkec
    Gost

Reden

Mogu li izgubiti naselje?
    Svako naselje moze biti katapultirano na veličinu od 0 stanovnika i ukoliko nije posljednje na Vašem računu, nestat će nakon kratkog vremena. Jedino naselje koje ne može biti osvojeno je Glavni grad. - http://www.travian.com.hr/anleitung.php?s=3

LOL sad pazi ovo

Kako mogu osvojiti jedno naselje?
    I ovdje je potreban minimalno jedan dvorac/rezidencija na razini 10. Također treba jedno protivničko/neprijateljsko naselje, koje može biti preuzeto kao i dovoljno kulturalnih bodova. Ukoliko igrač ima samo jedno naselje tada ono ne može biti osvojeno. Glavni grad se ne može preuzeti, dok igrač ima manje od četiri naselja.

Senatora/poglavicu/starješinu istražujete u akademiji, te po završetku može biti obučen u dvorcu/rezidenciji razine 10. Kako bi ste osvojili neko naselje, senator, poglavica ili starješina (sa svojom vojskom)ga moraju više puta i napasti. Sa svakim napadom smanjujete odanost neprijateljskih stanovnika prema njihovom vladaru. Kada odanost padne na nulu, stanovnici prelaze na stranu napadača, sa čime je naselje i preuzeto. Da bi se odanost mogla smanjiti, morate uništiti dvorac ili rezidenciju napadnutog naselja. - http://www.travian.com.hr/anleitung.php?s=4

SAD SE I JA PITAM KOJE JE TOCNO?
    Uređeno od strane Sinkec (14.08.07 um 20:24 Uhr)

Član foruma robofish's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

valjda ovo drugo,ali ne razumijem jednu stvar.ako imaš četiri naselja + glavni grad ili tri naselja + glavni grad?

ja mislim da bi prva tvrdnja trebala glasiti ovako:

Jedino naselje koje ne može biti osvojeno je Glavni grad,dok ne budete imali četiri naselja.

ima li itko četiri ili više naselja?Onaj tko ima,on bi mogao reći nešto više o tome.
    92% of teens have moved on to turbo folk:bad:. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Evo sad ima ovakvih igrača pa bi se cijenio točan odgovor.

Deviant
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Sinkec Vidi post
    Glavni grad se ne može preuzeti, dok igrač ima manje od četiri naselja.
    to je staro pravilo
    glavni grad se ne moze preuzeti, UOPCE
    Uređeno od strane Deviant (28.09.07 um 17:10 Uhr)

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Pa ako netko ima manje od cetiri naselja (znaci tri glavni grad+jos dva) mozete zauzeti ova dva, ali glavni nemozete!

Ako netko ima 4 (glavni+3)naselja mozes mu zauzeti bilo koji grad ukljucujuci i glavni, automatski kada mu uzmes jedan ostaje na tri i (novi) glavni mu vise nemozes zauzeti, sad jedino pitanje kako se nakon preuzimanja glavnog grada odreduje koji je novi???

Slične teme

1. Mogu li izgraditi novo selo ako mi uniste drugo?
    By pachenko in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 05.04.09, 20:29
  2. naselje - kako osvojiti?
    By rizibizi in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 19.02.09, 20:57
  3. dali mogu osvojiti sam svoje naselje?
    By usora7 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 21.01.09, 10:06
  4. Kako izgraditi još jedno naselje
    By Marijo17 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 18
    Zadnji post: 10.01.09, 17:53
  5. kako mogu napraviti novo naselje?
    By lucky29 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 03.02.08, 11:04

Pravila postanja