Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 26

Tema: Kako napraviti drugo skrovište?

Freya
    Gost

Uobičajeno Kako napraviti drugo skrovište?

Citat Citat od Extremist Vidi post

Niste pazili i nije vam skrovište spriječilo prvu pljačku vaših resursa. GRADITE GA!!! Još, još i još. Ne štedite resurse za nešto drugo, sve što ste uštedjeli nestat će vam preko noći. Ako treba napravite i 10 skrovišta level 10.
    a moze li jedno glupavo pitanje?

napravila skroviste odmah na pocetku, sad je level 10, kako cu napraviti jos jedno?
    nigdje u gradu nisam nasla da mogu napraviti drugo, a ni ovo vise ne mogu nadograditi :confused:

platforma
    Gost

Uobičajeno

Ako stalno trošim resurse i/ili imam skrovišta na visokoj razini, koja korist napadaču (osim ako su Teutonci)?

Što trebam graditi da me ne mogu "kolonizirati", ono, navesti starješinama stanovništvo pod svoj utjecaj i to?

Negdje sam čitala da je potreban Dvorac za to.

Je li i Rezidencija dovoljna?

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Rezidencija ili dvorac, svejedno je, naselje u kojem postoji jedno od to dvoje ne može se osvojiti. Odnosno napadač to mora najprije srušiti katapultima.

Drugo, napadač ne može osvojiti nikako i nikada tvoj glavni grad.

Član foruma Barbir's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

još samo malo...odgovor na pitanje kako ne bit farma

evo...ja sam ima težak slučaj s tim framanjem,mene je (nick) napada,malo smo popričali,on presta sa napadima i postali prijatelji

platforma
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    Rezidencija ili dvorac, svejedno je, naselje u kojem postoji jedno od to dvoje ne može se osvojiti. Odnosno napadač to mora najprije srušiti katapultima.

Drugo, napadač ne može osvojiti nikako i nikada tvoj glavni grad.
    Imam samo jedan grad - znači rezidenciju ni ne trebam graditi? Ima li ona kakvih drugih koristi?

A što je sa zidom?

Je li cijela stvar u tome da izgradim skrovišta i prije odjave potrošim sve resurse? I eventualno izgradim zamke?

Što će mi uopće vojska, bar na početku?
    Uređeno od strane platforma (22.12.07 um 16:53 Uhr)

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

rezidencija ili dvorac ti služi za izgradnju novog naselja sa dvorcem ili rezidencijom na lv. 10 možeš graditi naseljenike moraš ih izgraditi tri i osnovati novo naselje.zato ti je rezidencija ili dvorac važan/a.a dobro si rekao moraš potrošiti resusre prije nego šta se odjaviš a najbolje ti je graditi skrovišta .jel poslje lv. 5 dobivaš po 1 čovjeka za svaki lv. a i skrovište ti čuva sve više i više resursa.a što se tiče vojske ona ti na početku ne treba jer da bi imao kakvu takvu vojsku treba ti dosta hrane a na početku če ti teško biti uskladitihranu sa ostalim resursima bez vojske a kamoli sa vojskom.

platforma
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od bela7 Vidi post
    rezidencija ili dvorac ti služi za izgradnju novog naselja sa dvorcem ili rezidencijom na lv. 10 možeš graditi naseljenike moraš ih izgraditi tri i osnovati novo naselje.zato ti je rezidencija ili dvorac važan/a.a dobro si rekao moraš potrošiti resusre prije nego šta se odjaviš a najbolje ti je graditi skrovišta .jel poslje lv. 5 dobivaš po 1 čovjeka za svaki lv. a i skrovište ti čuva sve više i više resursa.a što se tiče vojske ona ti na početku ne treba jer da bi imao kakvu takvu vojsku treba ti dosta hrane a na početku če ti teško biti uskladitihranu sa ostalim resursima bez vojske a kamoli sa vojskom.
    Možeš malo pojasniti to boldano? Dobijem jednog naseljenika više za svaku razinu skrovišta višu od 5?

Vojsku nemam namjeru (još) graditi.

Kako bi izgledao napad da izgradim samo 200 zamki, rezidenciju i zid na maksimalnu razinu?
    Uređeno od strane platforma (24.12.07 um 14:41 Uhr)

Član foruma bela7's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od platforma Vidi post
    Možeš malo pojasniti to boldano? Dobijem jednog naseljenika više za svaku razinu skrovišta višu od 5?

Kako bi izgledao napad da izgradim samo 200 zamki, rezidenciju i zid na maksimalnu razinu?

sa svakim lv. skrovišta poslje lv. 5 dobiš jednog čovjeka.tj. populoacija ti naraste za jedan

npr.imaš pop 50 i skrovište lv. 5 i sad izgradiš skrovište na lv. 6 i populacija ti skoči na 51.

ovo šta si predložio dobro bi izgledalo samo ti dugo treba da sve to napraviš a i puno košta

Extremist
    Gost

Uobičajeno

Ovo nema nikakve veze s "kako ne biti farma":
    Naseljenici pripadaju dvorcu/rezidenciji, ne skrovištima. Svaki level neke zgrade diže ili ne diže populaciju, skrovišta na višim levelima ju dižu za 1, za ostale zgrade provjeri na:
    http://help.travian.com

Na ovo drugo reci nam ti što bi se dogodilo kad bi takvo tvoje naselje netko napao sa 1000 vojnika koji su svi na levelu 20.

gringo
    Gost

Uobičajeno

prema mojem iskustvu zamke ti ne trebaju sve dok ne napravis vojsku koja te moze obraniti od malo jaceg igraca.

Slične teme

1. Kako osvojiti drugo selo?
    By Simeon in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 12.04.09, 13:29
  2. Kako osvojiti drugo naselje?
    By killa007 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 11.04.09, 20:35
  3. Kako zauzeti drugo selo?
    By sebvnic0 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 10.04.09, 12:20
  4. Skrovište - kada mogu raditi drugo?
    By Lokeren in forum Stara pitanja
    Odgovori: 10
    Zadnji post: 30.12.07, 12:26
  5. Skrovište resursa-kada mogu gradit drugo?
    By Pilot boy in forum Stara pitanja
    Odgovori: 5
    Zadnji post: 14.12.07, 19:35

Pravila postanja