Stranica 52 od 85 PrvaPrva ... 242505152535462 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 511 do 520 od 844

Tema: Pitanja: Zamke

Član foruma groto's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno oslobađanje iz zamke

Ako mi neko zatoči ljude u zamki dali netko iz mog saveza moze osloboditi vojnike??

I što se događa sa zatočenicima ako netko srusi zamku

Član foruma Pafko's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Cool

ljudi iz saveza nemogu osloboditi,ali ako zamka bude srušena mislim da su ti vojnici onda slobodni
    http://i30.tinypic.com/11vpr86.jpg
    Izgleda da ja jedini na ovom forumu imam potpis

emis4
    Gost

Uobičajeno

ko kaže da tvoji iz saveza ne mogu oslobodit one u zamkama. razbiju zamku katapultom

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ma svi clanovi tvog saveza mogu osloboditi tvoje zarobljene vojnike ako posalju obican napad!!!ako se zamka srusi zatocenici su oslobođeni (bar tako mislin )
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

tvoje kolege ti mogu osloboditi samo posalju napad normalno

Član foruma Pilot boy's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

Molim sve o zamkama samo u ovu temu.. sva pitanja, sve vezano uz zamke postati ovdje..

Mr.Nobody
    Gost

Uobičajeno Gali i zamke

Ne možeš ubiti zatočenike. Ma mislim da su zamke u početku bez veze. Vojska je u početku bez veze. Najbolje ti je graditi zidine i skrovišta resursa. Uvijek ima neki veći koji će ti doći i pobiti svu tvoju vojsku od 100-200 vojnika. Ima igrača sa više vojnika nego što možeš zamisliti (broje se u tisućama!).

Zato polako ali sigurno gradi skrovišta (barem dva kao gal = 4000 resursa), resurse i zidine, te glavnu zgradu i vojarnu na što veću razinu jer će ti se kasnije sve drugo puno brže raditi, a recimo na 10. nivou jedna falanga se radi samo 9 minuta, dakle puno brže nego na prvom nivou vojarne.

Također, uđi što prije u dobar savez (barem da je u prvih 50, ili wing nekog od prvih 50)!

Tek kada počneš graditi vojsku (otprilike kada počneš graditi drugo naselje), tek onda gradi i zamke.

travian-master
    Gost

Reden

Citat Citat od meteje Vidi post
    sta napraviti kad procitam da su mi 8 zamki puno kako da ih dobijem nazad ili da ubijem zatocenike???

pa ucijenis ovoga sto mu imas vojsku ako imas vise od 200...onda mu kazes posalji mi (nesto so oces) i on ti to posalje i ti mu vratis vojsku

tako ja bar radim

Član foruma zaglavac's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mr.Nobody Vidi post
    Ne možeš ubiti zatočenike. Ma mislim da su zamke u početku bez veze. Vojska je u početku bez veze. Najbolje ti je graditi zidine i skrovišta resursa. Uvijek ima neki veći koji će ti doći i pobiti svu tvoju vojsku od 100-200 vojnika. Ima igrača sa više vojnika nego što možeš zamisliti (broje se u tisućama!).

Zato polako ali sigurno gradi skrovišta (barem dva kao gal = 4000 resursa), resurse i zidine, te glavnu zgradu i vojarnu na što veću razinu jer će ti se kasnije sve drugo puno brže raditi, a recimo na 10. nivou jedna falanga se radi samo 9 minuta, dakle puno brže nego na prvom nivou vojarne.

Također, uđi što prije u dobar savez (barem da je u prvih 50, ili wing nekog od prvih 50)!

Tek kada počneš graditi vojsku (otprilike kada počneš graditi drugo naselje), tek onda gradi i zamke.
    a tako je najbolje igrati sa galima ali triba razviti gromove (sve druge preskociti) i onda s njima farmati i tako se brze razvijes
    e i dobra vam je ideja da stavite jednu temu za zamke jer su mi se na vrh glave popeli s tim glupin pitanjima
    ...ZADAR JE U SRCE MOME,ZADAR JE U MOME TILU,RADOST SI MI GRADE DAO,A JA TEBI MLADOST CILU...

Član foruma Dado100's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od meteje Vidi post
    mislim da ih se ne mora nigdje postavljati sami ih se napravi.

neka me netko ispravi ako grijesim:cool:
    Zamke mogu imato samo gali...

Njima pokreneš gradnju na mjesto koje želiš (zeleni kružići)

Slične teme

1. Kratka pitanja
    By satho in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4212
    Zadnji post: 28.08.14, 17:05
  2. Pitanja:Avanture
    By Bernand in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 30.03.11, 14:45
  3. Pitanja: Srebro
    By GL1STA in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6