Stranica 1 od 3 123 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 30

Tema: Deff i Off sela

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno Deff i Off sela

Zamolio bih one malo iskusnije,kad trebamo odredit i napravit deff selo...dal ga napravim kao 3 naselje ili da trece naselje stavim,sporedno off selo(inace sam teutonac)...i s kolko bi hrane deff selo bilo pozeljno,i dal treba ono bit pokraj GG(crop)

Član foruma Pafko's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Cool

kad si već teutonac trebao bi praviti off i to u cropu s dvorcem tj. proglasiti taj crop glanim gradom, a što se deffa za teutonce tiče nikad ga nisam radio pa neznam
    http://i30.tinypic.com/11vpr86.jpg
    Izgleda da ja jedini na ovom forumu imam potpis

Član foruma Barney Stinson's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od trogy Vidi post
    Zamolio bih one malo iskusnije,kad trebamo odredit i napravit deff selo...dal ga napravim kao 3 naselje ili da trece naselje stavim,sporedno off selo(inace sam teutonac)...i s kolko bi hrane deff selo bilo pozeljno,i dal treba ono bit pokraj GG(crop)
    Kada igras na off onda u 3 selo radi samo deff, a neka ti 2 selo bude crop15 da imas tamo brdo offa, obicna sela radi

kao deff sela a crop sela kao off sela!

moras pokusati imati bar 3 crop 15 sela a ostale cropove ajde crop9 sela!

Citat Citat od Torres Vidi post
    Kad si teut ne treba ti deff jer teuti imaju slab deff to je off pleme ja ti preporučam da gradiš off i paladine jer ti paladine služe za obranu i pljačku
    Ocito igras travian 2 dana, naravno da treba deff i teutima je dosta dobar deff, a paladini su u napadu katastrofa protiv deff jedinica!
    Uređeno od strane Barney Stinson (04.08.09 um 15:07 Uhr)
    ...Bok ja sam Mladen nisan Neda Ukraden...

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ray-Ban Vidi post
    Kada igras na off onda u 3 selo radi samo deff, a neka ti 2 selo bude crop15 da imas tamo brdo offa, obicna sela radi kao deff sela a crop sela kao off sela!
    moras pokusati imati bar 3 crop 15 sela a ostale cropove ajde crop9 sela!
    znaci da trece naselje stavim deff selo...po mogucnosti sto bilize cropu i sa sto vise hrane(mislim oaza)...a onda kasnije da napravim jos neki crop kao off selo

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Fire axe Vidi post
    Pa preporučio bih ti da si za 3. selo napraviš support selo cropu pa si onda napraviš deff selo.Deff selo bi ti preporučio 9 crop.
    3 polja od cropa mi je 6-ica,sa 125% hrane...a ispod mene 7-ica sa o% hrane...pa sta bi mi se vise isplatilo

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

3 polja od cropa mi je 6-ica,sa 125% hrane...a ispod mene 7-ica sa o% hrane...pa sta bi mi se vise isplatilo
    ako mozes svu hranu uzmi u crop, procitaj moj PP

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

:stupid:A ak su koplja najbolja šta su onda heudani??Pogledaj tko ima veću obranu heudan ili Kopljanik??
    Pa da staviš 3 kopljanika koji jedu 1 hrane i zbrojiš im deff bodove protiv konjice i onda stavi 1 haeduana i što dobiješ.
    180 nasuprot 165 za kopljanika
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Banned
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ray-Ban Vidi post
    ako mozes svu hranu uzmi u crop, procitaj moj PP
    sa cropom imam 75% hrane...al sa 6-icom koja je od cropa udaljena 2 polja gore i 1 prema desno-gore...imam 125% hrane i ta hrana ne utjece na crop jer sa njim to nemog uzet

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Prije nego išta napraviš s tim trećim selom...preuzmi ga iz nekog drugog grada(oslobađaš si slot u cropu(glavnom gradu) da možeš imati 3 admina u GG

Inače, sva sela osim jednog-dva off sela su deff
    :stupid:A ak su koplja najbolja šta su onda heudani??Pogledaj tko ima veću obranu heudan ili Kopljanik??

Pogledaj ko više jede koplje ili haeduan :gun: Pogledaj ko je skuplji, koplje ili haeduan..
    ...

Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

sa cropom imam 75% hrane...al sa 6-icom koja je od cropa udaljena 2 polja gore i 1 prema desno-gore...imam 125% hrane i ta hrana ne utjece na crop jer sa njim to nemog uzet
    prvo uzmi svu hranu koja ti je za crop, a onda uzmi za obicno selo jer ti vise treba u cropu!

Slične teme

1. deff off ili ressi
    By the_best in world in forum Stara pitanja
    Odgovori: 13
    Zadnji post: 11.03.09, 16:15
  2. deff - što je to?
    By game master in forum Stara pitanja
    Odgovori: 7
    Zadnji post: 26.02.09, 17:58
  3. deff u teuta
    By bok stari in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11