Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 11 do 20 od 39

Tema: Glavni grad - resursi - kamenozidar...

serial killer
    Gost

Uobičajeno

Ovako ja sam sam odgovorio na pitanje sta se resa tice da padaju na lev10.
    Zanimalo me da li se moze glavni grad PONOVNO PROGLASITI u nekom drugom naselju a ne napraviti.
    Nije bilo pitanje resa neg je moja kolegica koja od danas ne igra vise bila pod napadima naseljenika pa smo htjeli malo seljakat glavne gradove da zbunimo protivnika jer je prejak a nasrno na nju ko lud. He he he
    Ona vise ne igra al mu nije dala naselje i jos je izgubio preko 500 000 resa a na tome upravo sada radimo da postamo HOF.
    Hvala svima ali mislim da niko od vas nije 100% siguran pa cu ja jednom probat.

theboss
    Gost

Uobičajeno

a mene zanima...vec imam glavni grad( u kojem mi je napravljena rezidencija) i polja resursa su mi na razinama iznad 10. imam nekoliko gradova i u svima sam do sad radio rezidenciju. ako sad u novom gradu napravim dvorac jel mi taj novi grad automatski postaje glavni grad..ili ce postati tek ako u opcijama dvorca stavim da mi bude glavni grad.

Član foruma yasha's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

moraš ga proglasit, nije automatski.
    Gnilort Boon.

Član foruma De La Vega's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Konzerva Vidi post
    ako si srusim rezidenciju oce mi naselja biti unistena ili........?
    pa naravno da nece.

Član foruma
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno dvorac

zanima me prije engo sta stavite dvorac pise da kada se izgradi da onda postane glavni grad i da samo u tome gradu mozete imati kamenozidariju i rude preko 20 lvl sta to znaci da u drugim gradovima mozete imati rude max 10 lvl i ako je tako mogu li u svakome gradu dici dvorac da mogu izgraditi rude na 20 i jeli to tocno da onda smao di imas dvorac mos imati rude na 20 lvl

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od good_war Vidi post
    zanima me prije engo sta stavite dvorac pise da kada se izgradi da onda postane glavni grad i da samo u tome gradu mozete imati kamenozidariju i rude preko 20 lvl sta to znaci da u drugim gradovima mozete imati rude max 10 lvl i ako je tako mogu li u svakome gradu dici dvorac da mogu izgraditi rude na 20 i jeli to tocno da onda smao di imas dvorac mos imati rude na 20 lvl
    Kamenozidarija se može sagraditi samo u glavnom gradu gdje je dvorac (ne rezidencija) na razini 3 ili većoj, dvorac možeš srušiti i izgraditi rezidenciju, polja neće pasti natrag na lvl10. međutim, ako u drugom naselju napraviš dvorac i to drugo naselje proglasiš glavnim gradom, u ovom prvom selu (u kojem si srušio dvorac i digao polja na lvl20) će ti polja pasti natrag na lvl10.

Što se događa kad promijenim glavni grad?
    Ako promijenite glavni grad, prethodno naselje izgubit će sve razine polja resursa iznad razine 10. Također, kamenozidarija bit će uništena (Glavni grad je jedino naselje u kojem može biti izgrađena kamenozidarija, i jedino naselje gdje se polja resursa mogu proširiti iznad razine 10.)

Glavni grad- http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&mod=520
    Dvorac- http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&gid=26
    Kamenozidar- http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&gid=34

ubuduće korištenje pretrage malo ne bi škodilo
    Uređeno od strane Sensa (12.06.10 um 07:19 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno Dvorac / Rezidencija

hmm..tražila sam svugdje..ali nisam našla.. znam da je dvorac potreban za proglašavanje naselja gradom. ali nije mi jasno da li je nužno potreban za osnivanje novog sela? jer biram između rezidencije i dvorca (a rezidenciju bi rađe zbog obrane, no ne znam da li mogu izgraditi selo bez dvorca).

Hvala i isprika ako ima već objašnjeno..
    Uređeno od strane Foxica. (28.07.10 um 11:59 Uhr) Razlog: greška u pisanju

Član foruma The Unforgiven's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Foxica. Vidi post
    hmm..tražila sam svugdje..ali nisam našla.. znam da je dvorac potreban za proglašavanje naselja gradom. ali nije mi jasno da li je nužno potreban za osnivanje novog sela? jer biram između rezidencije i dvorca (a rezidenciju bi rađe zbog obrane, no ne znam da li mogu izgraditi selo bez dvorca).

Hvala i isprika ako ima već objašnjeno..
    Dvorac ti je potreban za proglasiti neko naselje glavnim gradom . Druga naselja, naravno, možeš osnivati sa rezidencijom (10, 20lvl). Isto tako možeš ih osnivati i sa dvorcem (10, 15, 20lvl).
    Nisam slijep, samo vas ignoriram.

It recently became apparent to me that the letters 'T' and 'G' are far too close together on a keyboard. This is why I'll never be ending an e-mail with the phrase "Regards" ever again.

Član foruma
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno Rezidencija

E ovako, u glavnom naselju sam digao rezidenciju na 10, izgradio 2. selo, sada u glavnom naselju želim izgraditi kamenozidara, međutim moram rušiti rezidenciju i graditi dvorac. Pitanje je da li će mi se što dogoditi s drugim selom ako rušim rezidenciju, da li rimljani mogu graditi kamenozidara i da li ću moći znači ako rezidencije izgradim dvorac i dignem ga na razinu 20 moći izgraditi još jedno naselje kao kada bi digao rezidenciju na level 20?
    Hvala puno

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Krntija Vidi post
    da li će mi se što dogoditi s drugim selom ako rušim rezidenciju
    ništa se neće dogoditi sa naseljem, ako nije bilo gg
    da li rimljani mogu graditi kamenozidara
    mogu, Kamenozidar
    da li ću moći znači ako rezidencije izgradim dvorac i dignem ga na razinu 20 moći izgraditi još jedno naselje kao kada bi digao rezidenciju na level 20?
    Slotovi su na
    10 i 20lvl - rezidencija
    10,15 i 20lvl -dvorac.
    znaci svaki od tih levela daje mogucnost izrade jednog admina/senatora ili 3 naseljenika

Slične teme

1. glavni grad
    By uuu in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 10.01.11, 19:01
  2. Glavni grad- rušenje
    By The Wolf in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 22.12.08, 20:38
  3. novi glavni grad
    By kubica in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4