Stranica 1 od 4 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 39

Tema: Glavni grad - resursi - kamenozidar...

serial killer
    Gost

Uobičajeno Glavni grad - resursi - kamenozidar...

Evo nisam naso ovo pitanje ni na FAQ.
    Da li postoji nacin da se proglasi glavni grad drugi put.
    Npr. Jednom proglaseno naselje za glavni grad i ja bih sad proglasio neko drugo naselje glavnim gradom??????????

Unaprijed hvala !
    Uređeno od strane Sensa (04.08.10 um 15:40 Uhr)

Echecs
    Gost

Uobičajeno

ja imam isto pitanje u vezi glavnog grada,a da ne otvaram novu temu tu cu pisat.ako su u glavnom gradu (koji je na pocetku igre odmah proglasen) neki resursi iznad 10 lvla i ja sad proglasim neki drugi grad glavnim,sta ce bit sa ovim ressima,oce se oni smanjit na 10 lvl ili sta?:confused::confused:

serial killer
    Gost

Uobičajeno

sve ti pada na deseti lev kad proglasih neko drugo naselje glavnim gradom.

Ribo
    Gost

Reden

Moguče je,samo trebaš napraviti dvorac i u dvorcu možeš proglasiti neko drugo naselje glavnim gradom.

Član foruma yasha's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Mislim da niste shvatili njegovo pitanje, On misli da je imao početni grad ko glavni grad, zatim je proglasio drugi grad (vjerojatno cropera) za glavni grad, a sad hoće neko treće naselje proglasit gl. gradom. Ja neznam odgovor, i mene zanima.
    Gnilort Boon.

general_woo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od yasha Vidi post
    Mislim da niste shvatili njegovo pitanje, On misli da je imao početni grad ko glavni grad, zatim je proglasio drugi grad (vjerojatno cropera) za glavni grad, a sad hoće neko treće naselje proglasit gl. gradom. Ja neznam odgovor, i mene zanima.
    tako nekako ali u u ostalim gradovima s emoze graditi do lvl 10 a u gl gradu do 20 pa sada njega zanima dal ce mu se smanjit lvl ako neki drugi grad postavi za glavni

Extremist
    Gost

Uobičajeno

yasha, ako je tako kako si napisao, naravno da može. Potrebno je samo da uništi postojeći dvorac ako već nije, izgradi dvorac u tom trećem naselju i može ga komotno proglasit glavnim gradom bez problema.

Ali uvijek treba imati na umu da proglašenjem nekog naselja glavnim gradom:
    - u njemu nestaju velika vojarna, velika konjušnica ako postoje
    - u prethodnom glavnom gradu nestaje kamenozidar ako je postojao te se svi resursi spuštaju na level 10 (ostalim zgradama se ne spuštaju leveli)
    Uređeno od strane Sensa (04.08.10 um 15:39 Uhr)

Član foruma Lord S.'s Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Extremist Vidi post
    yasha, ako je tako kako si napisao, naravno da može. Potrebno je samo da uništi postojeći dvorac ako već nije, izgradi dvorac u tom trećem naselju i može ga komotno proglasit glavnim gradom bez problema.

Ali uvijek treba imati na umu da proglašenjem nekog naselja glavnim gradom:
    - u njemu nestaju velika vojarna, velika konjušnica ako postoje
    - u prethodnom glavnom gradu nestaje kamenozidar ako je postojao te se svi resursi spuštaju na level 10 (ostalim zgradama se ne spuštaju leveli)
    cekaj, znaci ako imam okupljaliste lvl 15 i drugo naselje proglasim glavnim gradom ono ostaje na lvl 15?
    Uređeno od strane Sensa (04.08.10 um 15:40 Uhr)

general_woo
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Lord S. Vidi post
    cekaj, znaci ako imam okupljaliste lvl 15 i drugo naselje proglasim glavnim gradom ono ostaje na lvl 15?

da al ako imas u gl gradu glinokop na 15 i neko drugo naselje proglasis glavnim gradom taj glinokop ti pada na lvl 10

Član foruma yasha's Avatar
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Naći da vam to sve na jedno mjesto:

Svaki Grad uvijek možete proglasiti glavnim gradom, samo trebate srušiti dovrac (ako postoji). Pri proglašenju grada glavnim, zgrade za resurse (glinokop, farma, drvosječa i rudnik) u starom glavnom gradu padaju na lvl 10, kamenozidar nestaje. Ostale zgrade ostaju na lvl na kojem jesu.
    Uređeno od strane Sensa (04.08.10 um 15:45 Uhr)
    Gnilort Boon.

Slične teme

1. glavni grad
    By uuu in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 10.01.11, 19:01
  2. Glavni grad- rušenje
    By The Wolf in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6
    Zadnji post: 22.12.08, 20:38
  3. novi glavni grad
    By kubica in forum Stara pitanja