Stranica 272 od 828 PrvaPrva ... 172222262270271272273274282322372772 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,711 do 2,720 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ninja-ptsp Vidi post
    pa fora je u tome što su MH pokvarljiva roba, pa smo morali prijavljivati i MH

nije se meni problem problem zakucati i čestitiati na čeki nego ako se deff skuplja u samo jednom selu, i kad mi čovjek iz IBZ kaže da nema pojma zašto se skupljao deff u samo jednom selu...

predugo igram travian da ne bih skužio kad je nešto truloclown
    da da ninja dragi je javil nam je multihunter, imamo ti mi i više veza neg kaj ti misliš i na višim pozicijama . ja bi na tvojem mjestu pisao u njemačku da kak si se mogao uopće skucat da kaj je to moguće. i da, ja bi ti se ispričao ipak sam zaboravio da si samo ti iskusan u travianu

a inače u ljudima je to da prvo traže greške u drugima i da su mu drugi krivi, a sebe ne bi pogledao i svoje greške

Član foruma dinamovac's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

joj nemoj to radit ... odlican si igrac, ali ovo ti fakat ne treba ...
    VIKINZI

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od jajalo Vidi post
    da da ninja dragi je javil nam je multihunter, imamo ti mi i više veza neg kaj ti misliš i na višim pozicijama . ja bi na tvojem mjestu pisao u njemačku da kak si se mogao uopće skucat da kaj je to moguće. i da, ja bi ti se ispričao ipak sam zaboravio da si samo ti iskusan u travianu

a inače u ljudima je to da prvo traže greške u drugima i da su mu drugi krivi, a sebe ne bi pogledao i svoje greške
    jajalo , koji acc igraš? i mogu li onda preći u IBZ, očito ja ne kužim neke stvari a baš bih htio još naučiti, vidim da znate puno više od mene...ja to ne znam objasniti nekom logikom
    ponavljam, za prvo zaletvanja sam mislio ajd idete deffati to selo , ako pogodi pogodi ali ovo drugo mi je onak...trulo

evo, ako je sve čisto, nudim 1200 zlata onome tko mi objasni kako je pročitan napad na vekija:pivo: mala cijena da se nauči nešto novo

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

kako te nije cudilo sto deffamo samo jedno selo kad promasimo, a ti prodjes?
    napadao si cesto, lovilo te se cesto i bilo je pitanje napada kada ces podletiti, a ako ti to ne mozes razumjeti ne mogu ti pomoci onda, nastavi zivjeti u svojim uvjerenjima o belosvjetskim urotama i svim travian strukturama koje smo podmitili da bi se na tebe okomile...pala:
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    i ko kaze da se cekalo samo u jednom selu pala:
    Ja kazem da broj heroja i struktura deffa govori poprilicno dobro o tome u koliko se sela cekalo, i koliko se dobro znalo di se lupa...

Ne znam kako je "procitano" di se ide, ne znam nis o akciji, ali kad god vidim ovakav broj heroja, znam da se radi ili o procitanom napadu ili o manjem broju sela koji se deffa...

Ne tvrdim nista, ali ako je isao MM, nije bio tipa "posaljite po 200 deffa u ta i ta sela"...

ne moram biti u pravu, ali ovo je samo moje misljenje, bez tvrdnje o komu i cemu se radi, mozda je jebacka procjena, mozda su sumnjive igre, ne znam, svojedobno sam bio general necega na nekom serveru i moram priznati da smo dobro gadali sacekuse, ali opet, to znaci 30-40% uspjelih pogadanja... ne znam o cemu je ovdje rijec...

jos jednom, ne tvrdim nis, ali reci da je ovakva sacekusa bila u svakom selu je smijesno, sami broj heroja implicira drugacije, drugi put saljite vise deffa a manje heroja... isto vrijedi i za sacekusu za boom-a, to se znalo da se tamo lupa, ne znam kako i sto, ali broj deffa i heroja jasno to pokazuje, je li stvar o dobroj procjeni ili nesto drugo, ne znam, nisam upoznat sa mogucnostima varanja niti me ikad zanimalo, osobno igram cisto i gadi mi se sve drugo, od spijuna pa na dalje...
    Mislim da slati off bez strepnje hoce li proci ili deffati selo a znas di lupa nema nikakvog smisla, ubija draz igre...

A sad, tko voli, nek izvoli...
    Uređeno od strane illblader (17.01.10 um 15:14 Uhr)
    Nema me vise Moj RL opet postoji

Član foruma
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    kako te nije cudilo sto deffamo samo jedno selo kad promasimo, a ti prodjes?
    napadao si cesto, lovilo te se cesto i bilo je pitanje napada kada ces podletiti, a ako ti to ne mozes razumjeti ne mogu ti pomoci onda, nastavi zivjeti u svojim uvjerenjima o belosvjetskim urotama i svim travian strukturama koje smo podmitili da bi se na tebe okomile...pala:
    Onda ti je ovo dobra prilika za zaraditi 1200 zlata
    Nema me vise Moj RL opet postoji

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Veki javio da idu napadi, kruzna pustena u sve saveze da treba def za selo koje je Veki naveo. Def poslat, sve sto se moglo skupiti, ti se nasukao i gotova prica.
    Mozda bih se i ja zapitao da nije neka urota u pitanju, ali mislim da ni u snu to ne bih stavio na forum.

Uzmi ti tih 1200 zlata pa potrosi na pivu. Aj uzdravlje!

Za Luku: "isto vrijedi i za sacekusu za boom-a, to se znalo da se tamo lupa"

Daj ljudi nemojte se opterecivati glupostima. Mogu vam reci da je samo od dva igraca stiglo 13k preta. Onda vidite da li se za 6h, moze skupiti toliko defa. A svaka cast jednom igracu na ciju procjenu smo slagali def bas u to selo. Bilo je logicno - najveci off na najjace selo po populaciji.
    Igrao si u reBornu, znas i sam kako to ide....
    Uređeno od strane Calko (17.01.10 um 15:20 Uhr)

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

jajalo , koji acc igraš? i mogu li onda preći u IBZ, očito ja ne kužim neke stvari a baš bih htio još naučiti, vidim da znate puno više od mene...ja to ne znam objasniti nekom logikom
    ponavljam, za prvo zaletvanja sam mislio ajd idete deffati to selo , ako pogodi pogodi ali ovo drugo mi je onak...trulo

evo, ako je sve čisto, nudim 1200 zlata onome tko mi objasni kako je pročitan napad na vekija:pivo: mala cijena da se nauči nešto novo
    Oprosti ali mozda sam ja glup.
    Kako je moguce da smo mi pouzdano ZNALI di ces ti napadat?Samo ti si napadao dakle ako smo imali informaciju onda je mogla doc samo od tebe. E sad ja ne znam , mozda si ti nekom od nasih rekao di ces ic? Kak? Ja stvarno ne razumijem oko cega se sad bunis???
    Slozili smo ti ceku, sad radi novu vojsku i ne kukaj.

Ste skuzili kak nasim cijenjenim protivnicima u zadnje vrijeme stalno nes ne valja pa konstantno nes kukaju... Voda dosla do grla?
    Sva sreca s4 je nov, imate tam sanse...
    Lijep pozdrav

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

igram na acc Bedaki i sorry al skripta košta i više od 1200 golda

dobro ti ekipa i veli da ti ovo nije trebalo, al ok kužim da je ispod časti čestitati, već ste se par puta uvjerili da skripte nisu u igri, al ok

Pozz, mislim da više nema smisla odgovarat i sretno
    Uređeno od strane jajalo (17.01.10 um 15:26 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    Veki javio da idu napadi, kruzna pustena u sve saveze da treba def za selo koje je Veki naveo. Def poslat, sve sto se moglo skupiti, ti se nasukao i gotova prica.
    Mozda bih se i ja zapitao da nije neka urota u pitanju, ali mislim da ni u snu to ne bih stavio na forum.

Uzmi ti tih 1200 zlata pa potrosi na pivu. Aj uzdravlje!

Za Luku: "isto vrijedi i za sacekusu za boom-a, to se znalo da se tamo lupa"

Daj ljudi nemojte se opterecivati glupostima. Mogu vam reci da je samo od dva igraca stiglo 13k preta. Onda vidite da li se za 6h, moze skupiti toliko defa. A svaka cast jednom igracu na ciju procjenu smo slagali def bas u to selo. Bilo je logicno - najveci off na najjace selo po populaciji.
    Igrao si u reBornu, znas i sam kako to ide....
    aha, baš tako, osim što sam ja išao na 4. selo po popu+ fejkanja

btw, kad sam na saveznom chatu vidio report od booma ja sam mu odmah rekao da je procurio info...9 heroja i onaj deff!?ROTFL pa u isto vrijeme vi ste po svojim gg croperima imali po 5k deffa a u tom suportu je bilo 55k

p.s. radite odlična fejkanja i akcije su vam:palčina: da ne bi ispalo da samo pljuckam, ja sam uvijek za fajt ali fer

moja ponuda i dalje stoji...bedaki, ma platim ti i satove poduke iz traviana
    Uređeno od strane ninja-ptsp (17.01.10 um 16:05 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335