Stranica 298 od 828 PrvaPrva ... 198248288296297298299300308348398798 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,971 do 2,980 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Molim da prestanete s nagađanjima i da Vam pomognem objasnit ću samo jednom par stvari (molim te Gabi da nam to ostaviš):

a) neću moderirati s1, to će raditi Gabrielle. Bude li itko na s1 dobio opomenu od mene molim da pruži dokaz gabrielle jer ću istog trenutka naglavačke letjeti s mjesta moda.

b) Nisam (na vašu sreću) stvarao acc na s1, ogledajmo se kakav god bude, a tko zna možda ćemo se jednom ogledati i odpočetka...sad je kako je.

c) Ako koga zanima zašto imam pik na RF neka me pita na PP i odgovorit ću, THE je samo nastavak istoga koji je došao kasnije. Svoje pravo i osobne razloge zadržavam za sebe, ali opet ako koga zanima nećemo spamati ovdje, imate moj PP.

d) Ako ne vjerujete da imam uvid kao što MH ima u acc-e, znate freiyin, flooshov pa čak i mail vlasnika igre Travian Games GmbH.
    Moderator je najniža pozicija u travian teamu i odnosi se na forum isključivo, a s ovog s1 se do kraja servera odričem moderatorstva.

e) nema više priče, javit ću vam kad dolazim na server i ogledajmo se (dado daj nešto konkretnije od otpužbi bez pokriča).
    Uređeno od strane Zirnitra (03.02.10 um 22:35 Uhr)

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    a zaribo se onda u vezi admina, moja pogreska. Sry Nizi..

edit, idem se s drugim stvarima zamarati, kak dadu skatati
    Neeeeee daj nemoj dadu pa jedva smo se oporavili,resecija je nema se za zlato :S
    Daj radje nizija hehe ili mozes booma on se ne bu ljutil hehe

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    Neeeeee daj nemoj dadu pa jedva smo se oporavili,resecija je nema se za zlato :S
    Daj radje nizija hehe ili mozes booma on se ne bu ljutil hehe

aj aj, mozda te i zaobidemo kad je takva recesija, nest ste se ponovno razbahatili :lovju: .
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Jež
    Gost

Uobičajeno

aj aj, mozda te i zaobidemo kad je takva recesija, nest ste se ponovno razbahatili :lovju: .
    Ma kakvo razbahaćenje, to mi vas malo podj****o da se još malo digne atmosfera, ovi artefakti su u jednom trenutku sve uspavali..... :palčina:

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Ma nismo...mi smo mali i slabi,ali se nedamo...dobar je fajt kod nas fair play i postovanje izmedju neprijatelja i to se cijeni,a sad malo pikanja i zafrkavanja mora biti.:...danas das,sutra dobijes

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

joj jedino LZN nisi spomenuo,znači nas voliš :lovju::lovju::lovju:
    to znaci da neam ljudi koje tu ne volim, ili koji su mi se na neki nacin u igri zamjerili, that's all
    svuda ima svega,ali to je sve

Citat Citat od maboan Vidi post
    ali onda taj MOD ne treba brisati postove onog ko nije istomišljenik s tim istim MOD-om na serveru...
    a i bilo je i brisanja postova i baniranja na neko vrijeme THE-ovaca na ovom forumu.

radi????

admin foruma koji ne igra travian vam brise postove,i nitko vise...
    neznam cemu tolika strka, a u krivu

Citat Citat od shark Vidi post
    ma Drago nemožeš ti protiv njih ovo je sve korumpirano a da se žalim ništa a kad ovako pišem odmah kazna ili ban nixson je podbanom još što nije fer ovo mi najgori server u ovih par godina a sad mi možeš dati crveni da više nedolazim na ovaj forum ..ja neshvačam kako čovjek koji je par mjeseci mod može tolike ljude banat sa foruma koji su tu godinama i nikad nisu ni opomenu dobili i sad mi neko bude reko da je to sve kako spada fuj...:steta:fftopic:
    A dokaz je taj čim se spomene THE eto ti njega i njegovih bajnih komentara...

tko je korumpiran? tko koga stiti? imas 3 ADMINA, zelis reci da i oni svi korumpirani? molim te, razmisli tom fucking glavom malo. najlakse je pljuvati okolo
    nixona nije zirnitra banao,nego admin/smod, jer on kao mod nema ovlasti uopce za to. Zasto njega pljujes kad ga nie banao? gaby i zoey vode ovu chat temu,nizi pise kao obicni forum user, ja zaista nekad ne shvacam sta je s ljudima, i umjesto da malo sagledaju situaciju, samo pljuju i optuzuju bez ijednog dokaza.
    kad si rekao da smo korumpirani, mislio si ocito i na mene. Molim neki dokaz za to da sam ikada stitio nekoga ili nesta, i ja cu dati otkaz sa svih pozicija i otici s traviana. Ako nemas, oce li i ti uciniti isto radi klevete?
    molim te, nisi balavac,nego odrastao covjek,koliko mi se cini, razmisli malo i sagledaj stvari

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Ma nismo...mi smo mali i slabi,ali se nedamo...dobar je fajt kod nas fair play i postovanje izmedju neprijatelja i to se cijeni,a sad malo pikanja i zafrkavanja mora biti.:...danas das,sutra dobijes
    ako ste stvarno u fair play, onda vama cestitam, to je dobro da to mozemo. nadam se da cete pauzirat rat ako dodje zinratra i zaigra na s1. dok ne nestane on ili skatan, pa mozete nastavit ratovat

steta sto na forumu nema vojske i katapulte. njega na forumu bih poslao kate koje ima ugravirano MADE IN S1.

@Tosho.

ma vidi,nisu spominjali tebe. ali znaju zinratru. on bi uvjeravao sve mod,admin, mh, igrace, vodje saveza, itd da okrenu protiv nas. takav je on ti to znas.

@forumasi

ajmo zaboravimo, ono korumpirani je teska rijec, vjerujte mi svi modetori nisu zbilja. mozda jedan i dvije osobe ali to je tako u svakom. nitko nije savrsen, toso nikad nije bia i zna sto je travian.
    Uređeno od strane domo29 (03.02.10 um 22:55 Uhr)

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Potpis domo
    Ne dirajte nam toshu

A sad idem.vidjet jel drago sa katama

Član foruma Transporter's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

@ maboan

Cim sam dosao doma, svi ste lijepo obavjesteni o ratu... a ako cemo o bontonu, onda je isto lijepo i odgovorit na poruku (tu ne mislim na tebe, vec na neke vase lidere saveza).

@ hzg

Postoje jos, savez TVBD 8 ih je u savezu.
    Uređeno od strane z00ey (04.02.10 um 09:55 Uhr)
    s1 RockyO

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    dobio sam opomenu od tebe
    pa sad
    nisi jedini ja sam dobi više od njega nego svih moderatora u ovih dvije godine kak sam ovdje

nego vidim počela su zabijanja nožeka u leđa...dobra taktika IBZ,nemremo ih pokoriti pa im idemo otimati saveze .....čestitam.....iskreno sam jako razočaran ovim potezom wtv-a jer imam tamo jako dobre prijatelje,ali strah za sela njihovih saveznika je očito bio jači od razuma....

Savezi:
    WTV
    Natari
    IBZ-Army
    LAV-ICE
    22SVZ.09
    CN-a
    CN
    SVZ

ekipa,pa jel imamo mi ikakve šanse vidite da su IBZ i sa natarima saveznici? :p
    Uređeno od strane dado_zg (04.02.10 um 08:57 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335