Stranica 30 od 828 PrvaPrva ... 2028293031324080130530 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 291 do 300 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

pa onaj broj ubijenog offa, ako se pretpostavi da su klubici, to se sa 70 paladina zaustavi, a mislim da ovi koji raidaju imaju dost vise od toga

no cekat cemo report

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    pa onaj broj ubijenog offa, ako se pretpostavi da su klubici, to se sa 70 paladina zaustavi, a mislim da ovi koji raidaju imaju dost vise od toga

no cekat cemo report
    onaj tko ima 70 paladina neće ih sigurno ostaviti u obranin nego laganini pecati gorštake ali opet to je moje mišljenje. možda je uhvaćena vojska na spavanju... vidim da pljačkaju ali ne onim tempom s kojim su farmali
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma voriorka's Avatar
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Hahaha.. vidim da se nagadja sta se dogodilo i da li je otisao sav off...

Izgleda da je moj king malo zaspao (a i sitteri) :cop::cop:

Nije otisao sav off (na zalost vecine nasih susjeda)... nije pobijeno sve sto je bilo u naselju a srecom dio vojske je bio vani tako da... Istina otislo je dosta i to potpuno bezveze.. uglavnom sve ce se to brzo nadoknaditi... pljacke idu dalje
    Mala, plava i umiljata ali me zato moje "mice" cuvaju

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

dajte hof ljudi.Da vidimo malo
    S3-Mrak
    S1-??

Registriran
    May 2009

Uobičajeno

hahaha... ma joooj u biti uhvaceni su gorstaci... dio koji je bio doma.. nista od "ozbiljne vojske" nije "vrisnulo".. eto dio gorstaka sad svira harfe na oblacima i to je to.... malo su se bili uspavali doma :(

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=8c374d1e1

eto.. to je to... sami smo si krivi za gubitak ovih gorstaka, napadacu svaka cast na napadu, lijepo zabijanje za pozdrav od servera

Ali ima nesto i pozitivno u tome: barem nam minus vise nije onako veliki pa ne moramo svako malo raditi npc da prehranimo gamad

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od voriorka Vidi post
    hahaha... ma joooj u biti uhvaceni su gorstaci... dio koji je bio doma.. nista od "ozbiljne vojske" nije "vrisnulo".. eto dio gorstaka sad svira harfe na oblacima i to je to.... malo su se bili uspavali doma :(

eto.. to je to... sami smo si krivi za gubitak ovih gorstaka, napadacu svaka cast na napadu, lijepo zabijanje za pozdrav od servera

Ali ima nesto i pozitivno u tome: barem nam minus vise nije onako veliki pa ne moramo svako malo raditi npc da prehranimo gamad
    juhuu napokon :tough::tough::tough::tough:

s2-griffin32
    s3-ludi gal
    samo dodite

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od voriorka Vidi post

Uh,
    draga V koliko god tebi bilo ovo smijesno nazalost ovaj HoF si ne bi priustio ni najveci n00b....zato vise srece drugi put i cuvajte te batinare,oni su ko suho zlato u ovom tijeku igre... sretno
    ja sam naucio svoju lekciju te se radje zakucam nego mi pobiju off doma

Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    Uh,
    draga V koliko god tebi bilo ovo smijesno nazalost ovaj HoF si ne bi priustio ni najveci n00b....zato vise srece drugi put i cuvajte te batinare,oni su ko suho zlato u ovom tijeku igre... sretno
    ja sam naucio svoju lekciju te se radje zakucam nego mi pobiju off doma
    A dado.. rekla sam, sami smo si krivi za ovo... e eto dogodilo se i potrefilo da ni mene ni kinga nije bilo.. a ocito ni sitteri nisu bili tu :( pa sta sad? ne budemo valjda plakali zbog toga?

Kao sto sam rekla... dio vojske je otisao svirati harfe na oblacima cisto radi naseg trenutka nepaznje... dogadja se i najboljima da s vremena na vrijeme imaju i rl

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

stvarno vam je bio dobar dan jučer.preko 200 klubića otišlo svirati harfe lijep hof i sretan oporavak
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    stvarno vam je bio dobar dan jučer.preko 200 klubića otišlo svirati harfe lijep hof i sretan oporavak
    A da... jucer nas je bas krenulo :p:p bome smo tamo gore stvorili lijep orkestar hahaha...

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4