Stranica 312 od 828 PrvaPrva ... 212262302310311312313314322362412812 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,111 do 3,120 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Ja bi te stvarno molio da makneš sexy iz rječnika jer uopće nisi sexy. Dapače.

Kakve mi veze imamo sa Žujom?

Radije priznaj da si THE-ovac, odavno i da samo kuhaš.

Budi pošten i stavi THE kao saveznika, a ne se skrivati.

A dečki iz Žuje. Pa nisu Vas srušili na 0 popa. Čemu odlazak?
    tebe sam skatao dvaput, NLF si bia. a sad imas neki treci acc?

EDIT

THEovac? lol, ne. ja sam Dalmatinac i zgodan sam i volim zene i volim igrat kao offer na travianu i sto vise katat. Rodio sam kao Dicktator u Sinisom Podrumu, na kraju ML-Movac. najveci su mi protivnici su HEG i MiD. i nisam igrao prosle runde.

neznam o cemu je tvoj problem. sexy zoo je umijesala u moj rat protiv bojne. a stvarno je steta sto bezveze pises.

idemo dalje, cujem da nekoliko igraca u sexy brisu acceve? jel istina?
    Uređeno od strane z00ey (16.02.10 um 10:28 Uhr)

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen hoch

Citat Citat od Matron Vidi post
    Ja bi te stvarno molio da makneš sexy iz rječnika jer uopće nisi sexy. Dapače.

Kakve mi veze imamo sa Žujom?

Radije priznaj da si THE-ovac, odavno i da samo kuhaš.

Budi pošten i stavi THE kao saveznika, a ne se skrivati.

A dečki iz Žuje. Pa nisu Vas srušili na 0 popa. Čemu odlazak?
    Kakvo stanje tamo u PMS Domo ima li fajta ? Nisam znao da je domo THE -ovac a ti lega metni saveznike žuja i kompanija :patkica:
    Uređeno od strane SHARKY31 (15.02.10 um 16:05 Uhr)

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    Kakvo stanje tamo u PMS Domo ima li fajta ? Nisam znao da je domo THE -ovac a ti lega metni saveznike žuja i kompanija :patkica:
    ma zbilja ne kuzim bojnu.
    izvidim sve igrace tamo i uvik su puni ressa 80000 80000 80000 80000 ili 160000 160000 160000 160000.

Član foruma shimzofremnik's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    ma zbilja ne kuzim bojnu.
    izvidim sve igrace tamo i uvik su puni ressa 80000 80000 80000 80000 ili 160000 160000 160000 160000.
    sto ne praznis to sta cekas, less tolkin more actin'
    :sjekiraš:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od shimzofremnik Vidi post
    sto ne praznis to sta cekas, less tolkin more actin'
    :sjekiraš:
    ma nek dignu jos veliko skladiste, onda BINGO !!!!! i odoh na SimCiter ajd dosta spama. nadam se da ce biti nesto zanimljivo na s1.

netko iz sexy zoo me zamolio da ne pricam vise o sexy, moram priznat da je dobro napravio. ostavili su meni dobar dojam zbog imena saveza, i vrijedni igraci zato necu vise pricat o sexy zoo.

Član foruma shimzofremnik's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Jel ima kakvih HoF-ova.. smirilo se stanje
    Uređeno od strane shimzofremnik (15.02.10 um 18:10 Uhr) Razlog: greska

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

čekamo natare :S

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    tebe sam skatao dvaput, NLF si bia. a sad imas neki treci acc?

http://travian-utils.com/hr/?s=hr1&idu=11228

http://travian-utils.com/hr/?s=hr1&idu=1187

THEovac? lol, ne. ja sam Dalmatinac i zgodan sam i volim zene i volim igrat kao offer na travianu i sto vise katat. Rodio sam kao Dicktator u Sinisom Podrumu, na kraju ML-Movac. najveci su mi protivnici su HEG i MiD. i nisam igrao prosle runde.

neznam o cemu je tvoj problem. sexy zoo je umijesala u moj rat protiv bojne. a stvarno je steta sto bezveze pises.

idemo dalje, cujem da nekoliko igraca u sexy brisu acceve? jel istina?
    Mene skatao? Sumnjam. Bio sam(a ne bia) u NLF savezu, ali na starom s1. Vođa. I dočekao i umlatio off od LUPIO. Ako ga se sjećaš. Mislim da ste skupa igrali.

btw gdje je LUPIO. To je bio igrač.

EDIT

Vidiš. Meni je drago da si dalmatinac i da si zgodan i da voliš žene.
    Lijepo. Samo, znaš, da bi bio sexy nije ti dosta biti zgodan. Vole žene i pametne.

Nije istina. Nitko ne briše acc. Krivo ti tvoje polušpije javljaju.

:pivo::pivo::pivo::pivo:
    Uređeno od strane z00ey (16.02.10 um 10:27 Uhr)
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Nego ekipa, da malo vratimo s1 spiku na tapet, a i da pomognete svom moderatoru koji ne igra server, da li bi bili voljni bez flejma pojasniti kako stoji stvar na terenu? Koji su savezi gdje na mapi, koji su u ozbiljnim ratovima, koje su grupacije nastale preko kvadranata, gdje su kljucni artefakti itd itd?

evo da napisem koliko vidim na analyzeru:

+/+
    LZN, PTSP, SWAT etc (190 igraca) se bore protiv IBZ, SVZ, WTV etc saveza (360 igraca)...

sad neznam kako stoje po off i deff bodovima (koji obicno dobro oslikavaju aktivnost i stanje vojske), ali izgleda ipak kao 2:1 u korist IBZ&co, sto daje male izglede prvoj koaliciji.

Kako stoje sa artevima? Da li koaliraju i preko kvadranata sa drugim grupacijama?

+/-
    THE i RF koalicija (cca 440 igraca) zauzela cijeli kvadrant? ima li otpora i unutar kvadranta ili je rat sa WWW, 1. bojnom i sexy zoo prioritetni fight?

OFaH (25 clanova) etc savezi (žuja, D&G, dicktat etc)? ima jos saveza koji nisu u ratu sa THE&RF a razvijaju se unutar +/- kvadranta... da li su u NAP-u, tihom saveznistvu, tihom ratu ili nesto drugo?

Vidim i kod nekih od ovih saveza preseljenje na udaljene koorde, pretpostavljam da prvi dio servera nije isao u njihovu korist... rezervne pozicije?

-/+
    1.Bojna etc (cca 120 igraca) ratuje protiv PMS (cca 112 igraca), kao i protiv udruzenog +/- kvadranta pod THE i RF koalicijom?

WWW i PiP (cca 150 igraca) su u savezu sa 1.Bojnom, ali ne ratuju sa PMS-om, nego samo protiv THE i RF koalicije sa +/- kvadranta?

Sta radi PMS? da li se on udruzuje sa THE ili mozda LZN ili IBZ grupacijom? Vidim da PMS najjace stoji uz rub +/+ kvadranta, pa pitam...

-/-
    sexy zoo (40 clanova) u koaliciji sa sexy NLF (11 clanova ali u -/+ kvadrantu) ratuje sa ostatkom kvadranta? i jos k tome protiv skoro pa udruzenog +/- kvadranta tj THE&RF? ili se to kroz saveznistvo sa 1.Bojnom, WWW i PiP savezima pomalja prvo prekokvadrantsko udruzivanje?

FENIKS i RARE savezi (cca 290 igraca) drze kvadrant nasuprot sexy zoo? prevaga je velika u korist Feniksa, pitanje je da li sa THE&RF ili sa 1.Bojnom i WWW...

FED savezi? 3 saveza razbacana kroz sva 4 kvadranta, u NAPu ili savezu sa Feniksom ali nikom drugim su u nezavidnoj poziciji svakako.

Ako sam previdio neki od saveza koji igraju, nije bilo namjere. Vjerujem da ima i manjih jakih saveza ali se ne vidi "tko je tko" na analyzeru i na "skicnutom" accu s kojeg trenutno gledam stanje (da se uputim...)

Naizgled velika prednost THE i Rf saveza, uspjeli su "slomiti" kvadrant i mogu se sa svojih 440 accountova predati povremenom kljuckanju drugih kvadranata e kako bi u sto boljoj poziciji docekali natarska sela. Saveznistva s njima od strane saveza u drugim kvadrantima bi mozda donijela potpunu prevagu - no samo ako takav savez dodje sa ciljem da traje do kraja. Npr ujedinjeni sa Feniksom imali bi cca 720 igraca kroz 2 kvadranta...

Ako bi THE takav savez (ili tihi savez) uzeo sa rezervom a samo u cilju da se kvadrant sto kasnije (najbolje nikad) ne ujedini, onda jao si ga tom savezu koji s njima ide u koaliciju.

Najjacu poziciju mozda u tom slucaju imaju 1.Bojna, WWW, PiP i sexy zoo (310 igraca)? ipak su skoro pa uzeli svoj kvadrant a dobrom diplomacijom mogu mozda ujediniti i 2 kvadranta? Ako feniks pridje njima to je cca 600 igraca u 2 kvadranta, stoje jaka sila...

IBZ i LZN se mogu nastaviti boriti zasad, no ako se dogodi neko ujedinjenje od gore navedenih, preporuka im je da uhvate zadnji voz za cacak te se i oni ujedine... jer tek sa 500+ igraca mogu parirati drugim kvadrantima... a takodjer i da sto prije pocnu razgovarati sa PMS savezom, dok im ovaj ne zbrise u neku koaliciju. Jer ce kadtad vjerojatno biti prisiljen.

Evo, toliko od mene iz analyzera i skicnutog acca, nemojte se svakako groziti na moje nepoznavanje realne situacije i moguce teske greske, budite dobri i bacite malo info o artefaktima tj koje bitne artefakte ima koja grupacija jer artevi zbilja imaju bitnu ulogu u odrzavanju WW-a (arhitekt), rusenju WW-a (brza obuka) kao i deffanju WW-a te odrzavanju offa na zivotu (prehrana). Da ne velim koliko art izvidjaca i brze vojske doprinese u otkrivanju i unistavanju offova na spavanju, te pljackanju (pogotovo brzina vojske...)

u nadi na nastavak diskusije, lp z00ey

EDIT: malo sam stigao pogledati off i deff bodove, zbilja sexy zoo drzi jedan reper kvalitete. a LZN i IBZ vidljivo odrzavaju rat na visokom nivou, svaka cast. Kako i svim drugima naravno!

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno Artevi na ++

Brža vojska V (2x)
    Riznica: 10, Djelovanje: Selo
    NKDZ IBZ

Manja potrošnja hrane VI (1/2)
    B R I S A Č IBZ

Brža obuka VI (1/2)
    Dingi SVZ

Plan za veliko skladište VI
    mauntogo IBZ

Posebni Arhitekta (5x)
    Riznica: 20, Djelovanje: Nalog
    car bruno IBZ

Plan za veliko skladište IV
    magath26 IBZ

Dok druga koalicija drži:

Bolji izviđači VII (5x)
    Krlinho LZN

Manja potrošnja hrane V (1/2)
    TOVAR LZN

Ludi artefakt (2x)
    gameover LZN

Ludi artefakt (1/2)
    šefika LZN

Ludi artefakt (2)
    umorni LZN

Bolji izviđač III (3x)
    Boom LZN

Brža obuka IV (3/4)
    KING I VORI LZN

Eto ga

@z00ey, ak ne smijem imena pisat reci, pa cu ih pobrisat
    Uređeno od strane Sensei (16.02.10 um 10:18 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 01:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335