Stranica 313 od 828 PrvaPrva ... 213263303311312313314315323363413813 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,121 do 3,130 od 8272

Tema: S1 chat tema

Jež
    Gost

Uobičajeno

Pa gle, mi smo i ciljali samo na lude, ipak su nam oni nekak bili predodređeni odma dok smo ime odabrali a i po događanjima u savezu i oko njega, dakle, zadržite vi do daljnjeg ove svoje, nije bitna veličina, već tehnika kak se koriste
    Uređeno od strane gabrielle (17.02.10 um 16:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Jež Vidi post
    Pa gle, mi smo i ciljali samo na lude, ipak su nam oni nekak bili predodređeni odma dok smo ime odabrali a i po događanjima u savezu i oko njega, dakle, zadržite vi do daljnjeg ove svoje, nije bitna veličina, već tehnika kak se koriste
    Ja ne igram na ++

samo sam stavio arteve sa ++ jer mi se čini da je tamo nekako najnapetije

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Velka greška . Upo sam u teški rat na -/+.
    1.Bojna,WWW i Sexy Zoo nisu neki partneri , nisu složni očekujem da će Žuja odnijeti pobjedu, a možda i WWW. Veće šanse za Žuju.
    Rat se odvija na dva kvadranta -/+ i +/+.

TOliko od mene ja dobro znam ko ima šanse ali IBZ , Ofah,Žuja , D&G su najveći rivali svima po meni.
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Jež Vidi post
    @jez, da, izgleda kao dosta razlicit pristup igri... ludi artefakti su odlicni za holdera (daju razne pogodnosti i ako se pametno iskoristavaju da se puno napraviti...), no nisu bas predobri za savez - recimo tipa predavanje drugim igracima kako bi i oni izgradili skladista ili pustili proizvodnju vojske u pogon itd itd (jer ako moras cekati 10 dana da se upali bas ta opcija nije to to kao sa punim artefaktom)...

protivnici vidim da su zabezecirali najbitniji WW artefakt: 5x arhitektu... sad to terba odrzati do kraja servera pod kontrolom trenutno nije nesto bitan art, ali kad gradis WW...

@sensei, tnx na izvjestaju arteva sa +/+, imena mislim da se mogu zadrzati. ako netko ima protiv imena u funkciji infa neka se javi meni na pp, ja cu editirati i izbrisati sva imena art holdera. tnx

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Zoeey,

Phoenix je s THE/RF koalicijom. Prevaga im je neupitna po brojnosti računa u igri.

Međutim, tvrdim i tvrdit ću uvijek: veličina je samo kompenzacija za slabu igru, bilo i ostalo pravilo u travianu.
    Žuja nije bila s bojnom, sexy zoo i WW, samo je proradila panika u redovima THE/RF radi čega su uzeli Phoenix-e.
    Nebi me čudilo da paralelno uzmu veći dio +/+ kvadranta isto tako. Ipak je WW veličanstvena stvar radi čijeg dizanja (bezobzira tko što rekao) onaj tko ga digne hvaliti će se najboljom igrom na serveru (koja uopće ne stoji).

Nisam ničiji glasnogovornik i to ponekad zaboravim. Samo igram i primječujem uvijek isti (i užasno dosadni) patern na našim serverima.

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Zoeey,

Phoenix je s THE/RF koalicijom. Prevaga im je neupitna po brojnosti računa u igri.

Međutim, tvrdim i tvrdit ću uvijek: veličina je samo kompenzacija za slabu igru, bilo i ostalo pravilo u travianu.
    Žuja nije bila s bojnom, sexy zoo i WW, samo je proradila panika u redovima THE/RF radi čega su uzeli Phoenix-e.
    Nebi me čudilo da paralelno uzmu veći dio +/+ kvadranta isto tako. Ipak je WW veličanstvena stvar radi čijeg dizanja (bezobzira tko što rekao) onaj tko ga digne hvaliti će se najboljom igrom na serveru (koja uopće ne stoji).

Nisam ničiji glasnogovornik i to ponekad zaboravim. Samo igram i primječujem uvijek isti (i užasno dosadni) patern na našim serverima.
    ...sa većinom posta se mogu složiti, ali treba uzeti u obzir da nasuprot THE/RF stoji ništa manja megakoalicija: sexy/WWW/PIP/bojna..
    ...hedonizam jača organizam....

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Točnije, 2x manja.

Iako u pravu si i nek se kolege iz bojne,sexy zoo i WW ne uvrijede.
    Neću im soliti pamet niti se praviti general kao posljednji koji se uključuje u koaliciju.

No, nažalost jesu preveliki i oni :(

Gledaj na to i ovako, da ih je manje morali bi igrati 24/7 iscrpljujuču igru bez greške u organizaciji.

Bilo bi lijepo da se nađe koncezus u smislu da učinimo server zanimljivim pa svi smanje broj savezništva, članova u savezima, nap-a i tihih saveznika.

Osim ako smo nepopravrljivo očajni za WW-om :(
    Uređeno od strane Zirnitra (17.02.10 um 02:04 Uhr)

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen runter

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Točnije, 2x manja.

Iako u pravu si i nek se kolege iz bojne,sexy zoo i WW ne uvrijede.
    Neću im soliti pamet niti se praviti general kao posljednji koji se uključuje u koaliciju.

No, nažalost jesu preveliki i oni :(

Gledaj na to i ovako, da ih je manje morali bi igrati 24/7 iscrpljujuču igru bez greške u organizaciji.

Bilo bi lijepo da se nađe koncezus u smislu da učinimo server zanimljivim pa svi smanje broj savezništva, članova u saveza, nap-a i tihih saveznika.

Osim ako smo nepopravrljivo očajni za WW-om :(
    Zoeey ljepo si to sve analiziro a i ti Ziranita želio sam dodat vidim de se komentiralo o savezu žuja i njihovim saveznicima njih više nema gdje tu i tamo koji igrač bili su dobri suparnici svaka im čast.
    A što se tiče mega koalicije osobno sam protiv toga ali vidim da se takve koalicije rade i još žele uvuč neke saveze u to eto toliko od mene...:palčina::štemer:

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

...ma nije tako loše, dobiven je sukob titana, najvećih saveza na serveru...btw bacio sam okladu na RF/THE, za sada izgleda gubim :(
    ...hedonizam jača organizam....

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Niiiiiiixon pa kako si mogao ostati bez vojske na sporednom naselju s 250 pop-a ?
    I ti si mene mislio katati ?:lol2:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4