Stranica 315 od 828 PrvaPrva ... 215265305313314315316317325365415815 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,141 do 3,150 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Čuj, oprosti ako griješim i ako imam krivi info.

Zbroji samo količinu računa s jedne i s druge strane.
    Uz to, moj info je da je Fenix s Vama, a sad eto i dio žuje.
    i tu si u krivu,trebao si prebrojati gold igrače u jednoj i drugoj koaliciji
    ili gold u ovoj igri stvara tek neznatnu prednost? zanemarivu ?
    tvoja slobodna procjena...di ima više gold igrača u rf-u koji ima 30 članova,wingu koji ima ca45...ili akademiji koja ima ca 50 članova

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Gold nedaje nikavu prednost ukoliko se protivnik(pa i ako je non-gold) dobro organizira.
    Ako se nemože organizirati onda skuplja što više saveza pa mu se unatoć tome dogode ovakvi izleti kao Nixonov

Na kraju krajeva takav igrač iz očaja još počinje sa vrijeđanjima na osobnoj razini zbog obične igre koju ne razumije dovoljno.

Pa i ja vrijeđam kad neznam neku poteškoću riješiti
    Uređeno od strane Zirnitra (16.02.10 um 16:54 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

dado me zamolio da ovo zakeljim pa evo...
    citat:

"+/+
    LZN, PTSP, SWAT etc (190 igraca) se bore protiv IBZ, SVZ, WTV etc saveza (360 igraca)...

sad neznam kako stoje po off i deff bodovima (koji obicno dobro oslikavaju aktivnost i stanje vojske), ali izgleda ipak kao 2:1 u korist IBZ&co, sto daje male izglede prvoj koaliciji.

Kako stoje sa artevima? Da li koaliraju i preko kvadranata sa drugim grupacijama?"

LZN savez je imao veliko čiščenje po wingu te nama nisu potrebne farme te neaktivci u savezu i najbolje se zna da pobjeđuje kvaliteta,a ne kvantiteta....dakle može se gledat da su neprijatelji brojniji,ali kada se maknu neaktivci te farme onda smo po broju igrača tu negdje.
    što se tiče vojne snage neprijatelji su se lijepo zakucali nedavno,a i dalje nastavljaju svakodnevno po toj navici tako da tu nema straha,artefakti realno imaju bolje,ali mi smo ipak LZN pa smo morali uzimat lude artove
    realnost je da če naš rat trajati do završetka servera i mi ne bježimo od toga,dapače...
    koaliranje?za sad ništa,gajimo dobre odnose sa nekim savezima,ali koaliranje za sad nam nije u planu

Na kraju šire se okolo priče kako LZN savez,a i saveznici igra prljavo,vara i šta već ne,ali to nije istina,znate vrlo dobro da u svakom savezu ima kukolja te molim u ime cijele grupacije da se ne blati naše ime više

p.s. zaboravio si napisat ime našeg največeg saveznika NAV saveza gdje je bilo krvoproliće

lijep pozdrav"
    s1: sefika, LZN / dok baklje gore, sjever bodri te, cijela tribina nosi te, ZAJEDNO do pobjede

Član foruma Freiya's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Forum je mjesto na kojem se razmjenjuju mišljenja, stavovi, komentira situacija na serverima, u savezima.
    Svaki igrač ima pravo iznijeti svoje mišljenje, koje se drugima ne mora svidjeti.

NITKO nema pravo vrijeđati druge igrače.

Flame u umjerenim količinama je zdrav i dobar i to može proći, no uvrede su nešto sasvim drugo i NEĆE BITI TOLERIRANE NIKOME.

Molim da se smirite i nastavite civilizirano raspravljati inače će pola autora postova na zadnje 4 strane koje sam upravo detaljno pročitala dobiti banove.

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen runter

Citat Citat od Freiya Vidi post
    Forum je mjesto na kojem se razmjenjuju mišljenja, stavovi, komentira situacija na serverima, u savezima.
    Svaki igrač ima pravo iznijeti svoje mišljenje, koje se drugima ne mora svidjeti.

NITKO nema pravo vrijeđati druge igrače.

Flame u umjerenim količinama je zdrav i dobar i to može proći, no uvrede su nešto sasvim drugo i NEĆE BITI TOLERIRANE NIKOME.

Molim da se smirite i nastavite civilizirano raspravljati inače će pola autora postova na zadnje 4 strane koje sam upravo detaljno pročitala dobiti banove.
    ok slažem se ali ovaj lik znaš o kojem sad govoirimo ne samo da me živcira nego skoro cijeli s1 živcira i šta najbitnije sprda one igrače kojima je dao kartone da su maknuti sa ovog foruma na jedan mjesec što nije korektno kao od igrača a pogotovo moda,ako sam u krivu posipam se pepelom i šutim ...

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

ovako, spominjali su se FENIKS-i ovdje na forumu u vise navrata, u jednom da su u koaliciji s THE, a u drugoj sa SEXY ZOO, pa sam primoran da se i ja oglasim... ni jedno od toga nije istina, a pogotovo ovo drugo, iako FENIKSima odgovara rat izmedju THE i SEXY , to neznaci da su u koaliciji.... :dance:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno nove objave rata

od rano jutros, PMS se usudio napasti WWW saveze i to bez objave rata, a kako WWW savez nikad nije počinjao rat sa savezima na podle načine, u 00.01 sat im je objavljen rat pa tako sada koalicija saveza WWW/Bojna/Sexy/Pip ratuju osim sa THE-ovcima i sa PMS-om,

Bit će zanimljivo......

razgovarate o off-u nixsona, i traljavoj akciji THE mega koalicije koju je eto izvela 2 puta (odnijela 1 art, nesretnim spletom okolnosti) uspjela čak 3 off-a složiti u akciji, a fejkanja THE saveza su katastrofa,

Igrači fejkaju sa PLJAČKAMA (imam desetine tih reporta)

u prve dvije zajedničke akcije WWW/Bojne/Sexy/Pip-a, sudjelovalo je 60-tak igrača (u svakoj) i u prvoj su za probu skinuta 29 suporta THE-a,
    u drugoj 3 gg-a (skatana-farme na 0) off igrača i što je najvažnije niti jedan off nije zabijen

nakon dvije odrađene akcije i nazovimo dvije "The-a" upitao sam se "protiv koga su to W-B-S-P ušli u rat ako će se tako nastaviti", pa su vjerojatno da im ne bude monotono, pronašli novog protivnika PMS-a iako vjerujem da će to biti kratki Blitzkrig....))))

CHANEL
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od daca Vidi post
    od rano jutros, PMS se usudio napasti WWW saveze i to bez objave rata, a kako WWW savez nikad nije počinjao rat sa savezima na podle načine, u 00.01 sat im je objavljen rat pa tako sada koalicija saveza WWW/Bojna/Sexy/Pip ratuju osim sa THE-ovcima i sa PMS-om,

Bit će zanimljivo......

razgovarate o off-u nixsona, i traljavoj akciji THE mega koalicije koju je eto izvela 2 puta (odnijela 1 art, nesretnim spletom okolnosti) uspjela čak 3 off-a složiti u akciji, a fejkanja THE saveza su katastrofa,

Igrači fejkaju sa PLJAČKAMA (imam desetine tih reporta)

u prve dvije zajedničke akcije WWW/Bojne/Sexy/Pip-a, sudjelovalo je 60-tak igrača (u svakoj) i u prvoj su za probu skinuta 29 suporta THE-a,
    u drugoj 3 gg-a (skatana-farme na 0) off igrača i što je najvažnije niti jedan off nije zabijen

nakon dvije odrađene akcije i nazovimo dvije "The-a" upitao sam se "protiv koga su to W-B-S-P ušli u rat ako će se tako nastaviti", pa su vjerojatno da im ne bude monotono, pronašli novog protivnika PMS-a iako vjerujem da će to biti kratki Blitzkrig....))))
    Krivo govoriš WWW je prvi napao PMS i to ne samo napao nego im oteo 2 naselja.

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od z00ey Vidi post

IBZ i LZN se mogu nastaviti boriti zasad, no ako se dogodi neko ujedinjenje od gore navedenih, preporuka im je da uhvate zadnji voz za cacak te se i oni ujedine... jer tek sa 500+ igraca mogu parirati drugim kvadrantima... a takodjer i da sto prije pocnu razgovarati sa PMS savezom, dok im ovaj ne zbrise u neku koaliciju. Jer ce kadtad vjerojatno biti prisiljen.
    Da malo ovo razrijesimo, Onih 5% od moguce suradnje je ada 0,00005% .
    Bilo je previse podmetanja s necije strane da bi mi s nekim igracima iz protivnicke strane imali ikakvog posla.
    a i cinjenica je da koalicija sa -+ je polagano pocela cackati po nasim saveznicima.
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma Kalmah's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od daca Vidi post

Bit će zanimljivo......
    2 uzeta sela (trebam govorit za slucaj tomokundak i dragu?), pa ucjene IG porukama da ako ne napadnemo THE da ce te nam objavit rat, bome dragi rade cu zavrsit na 0 nego s vama ponovno u saveznistvo .
    Lijepo smo vam skratili muke, mislim da vam je bilo dosta sim cityanja, ako vam pola servera nije dosta..
    Dovoljno je da bacis pogled na prosjek off bodova, ni vas glavni savez nema bolji prosjek on naseg PMSa sa 25 clanova :brukica:
    Lijepo ste to sve prizeljkivali, nemojte se pravit nevinasca, pocinili ste jos podlije stvari, zato :paladinko:
    ex S6, s7: Defiance, Thunder*
    Smrt pahuljicama :blink:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema