Stranica 317 od 828 PrvaPrva ... 217267307315316317318319327367417817 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,161 do 3,170 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Transporter's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bero Vidi post
    Na nekim serverima ponekad i dođe do promjena,ali na forumu bedastoce uvijek isti pišu
    I vrapci na grani znaju zašto je sexy zoo na -/- i sve ostalo .Kako nam je i šta radimo .Ma nema smisla objašnjavati.Osim da nas nitko ,ali baš nitko do sada nije deffao.U svim selima od sexya bilo je cca 10k deffa od bojne ukupno .
    Što se THE tice možda si i u pravu.Ima ih puno ,znaju (neki),Skar ih vjerojatno vodi ,a nije loša pogotovo sad kad nema Lupia ima veliku brigu manje.

btw pa uvijek i pobjeđuju veliki savezi koji imaju brdo wingova ,savezništva i ono najbitnije tihe napove i savezništva .
    Bero, ne isplati se raspravljat...znas da svi znaju bolje kaj se desava kod nas od nas samih

Sto se defa tice..u prvih 3 mjeseca je bilo ukupno otprilike 10k stacionarnoga defa u cca 5-6 nasih ggradova i def je bio i od bojne i www-a...to je sav tudji def koji smo vidli na ovom serveru
    s1 RockyO

Član foruma gabrielle's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

tema ociscena i pregledana...

Molim dalje bez flejma i podbadanja.
    Superhik je gospodar Svemira i šire okolice

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

eto bez obzira sto vi nas nevolite mi iz bojne vas sve volimo:party:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od daca Vidi post
    od rano jutros, PMS se usudio napasti WWW saveze i to bez objave rata, a kako WWW savez nikad nije počinjao rat sa savezima na podle načine, u 00.01 sat im je objavljen rat pa tako sada koalicija saveza WWW/Bojna/Sexy/Pip ratuju osim sa THE-ovcima i sa PMS-om,

Bit će zanimljivo......

razgovarate o off-u nixsona, i traljavoj akciji THE mega koalicije koju je eto izvela 2 puta (odnijela 1 art, nesretnim spletom okolnosti) uspjela čak 3 off-a složiti u akciji, a fejkanja THE saveza su katastrofa,

Igrači fejkaju sa PLJAČKAMA (imam desetine tih reporta)

u prve dvije zajedničke akcije WWW/Bojne/Sexy/Pip-a, sudjelovalo je 60-tak igrača (u svakoj) i u prvoj su za probu skinuta 29 suporta THE-a,
    u drugoj 3 gg-a (skatana-farme na 0) off igrača i što je najvažnije niti jedan off nije zabijen

nakon dvije odrađene akcije i nazovimo dvije "The-a" upitao sam se "protiv koga su to W-B-S-P ušli u rat ako će se tako nastaviti", pa su vjerojatno da im ne bude monotono, pronašli novog protivnika PMS-a iako vjerujem da će to biti kratki Blitzkrig....))))
    pa jasno da vam je monotono,al to je zato što nevolite megakoalicije:brukica:

Član foruma Pinak's Avatar
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    al to je zato što nevolite megakoalicije:brukica:
    Ne meni su draže megakolakcije
    Uređeno od strane Pinak (17.02.10 um 16:57 Uhr)

Član foruma OKRAM's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    eto bez obzira sto vi nas nevolite mi iz bojne vas sve volimo:party:
    kakadu jesmo rekli nema prepucavanja, brzo nazad gradit sela i simcitat.:rulez:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ne zanima nas ko je prvi poceo, ko nije objavio rat, ko je sim city, ko je najbolji offer savez, ko je noob itd.

Napokon je dosao dan da WWW shvate nesto.

@WWWovci

1. Odbili smo rat od 1. Bojna jer nisu bili NJEGOVI rat. htjeli su da WWW, Sexy Zoo napadali nas(nasrecu, nisu glupi). pa 1.Bojna misle samo za WW a ne za vlastite igrace koje trebaju savjeti, pomoc.

2. Prihvatili smo rat od WWW jer su pokazali da znaju postovat nama, cijene obecanje i odanost, trpimo mali broj njegovih neposlusnih igraca prema vodstvo. Nadam se da cete biti zadovoljni sto smo VAMA prihvatili rat jer ste razumni igraci. to dajem vama veliki kompliment. zelim svima sreće u nasem nezaboravnom ratu.

@Drlja

Žao mi je sto misliš tako o nama, nadam se da ces jednog dana shvatit da smo postovali vama uvik u miru i ratu.

@Travian i Forum

Molim Vas, Više FAIR PLAY u igri i forumu. Sretno Svima U Ratu i Miru.

Shaka Zulu

Član foruma Veli Jura's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od daca Vidi post

Igrači fejkaju sa PLJAČKAMA (imam desetine tih reporta)
    jooooj, pa blago vama...kod nas fejkaju sa pojačanjima

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Kalmah Vidi post
    2 uzeta sela (trebam govorit za slucaj tomokundak i dragu?), pa ucjene IG porukama da ako ne napadnemo THE da ce te nam objavit rat, bome dragi rade cu zavrsit na 0 nego s vama ponovno u saveznistvo .
    Lijepo smo vam skratili muke, mislim da vam je bilo dosta sim cityanja, ako vam pola servera nije dosta..
    Dovoljno je da bacis pogled na prosjek off bodova, ni vas glavni savez nema bolji prosjek on naseg PMSa sa 25 clanova :brukica:
    Lijepo ste to sve prizeljkivali, nemojte se pravit nevinasca, pocinili ste jos podlije stvari, zato :paladinko:
    25. http 2 102528 205056

Ako ćemo o prosjeku :dance:
    ...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

pozz svima

nadam se da ću idućih mjeseci ovdje čitati o dobrim fajtovima i nagledati se divnih hof-ova

shaka zulu, nikad o vama nisam ništa loše mislio, niti sam ikog vrijeđao, to znaju oni vaši s kojima sam komunicirao.
    Da, točno je da sam pregovarao sa senson (največa greška u životu sa ženskom osobom o ratovima pričati), a kako je taj razgovor tekao u neke pogrešne strane, obratio sam se tinku, i tražio sam ispred WWW (dobio sam takvu odgovornost) ili da idete s nama na THE ili idemo protiv vas.

kako je ispao dogovor između vas i nas, pa sve što je teklo do nedavno, ne vrijedi ponavljati, priklonili smo se savezu sa našim starim znanicima i saveznicima. Prije početka servera ste rekli da vam je cilj uništiti THE savez i da bi zato došli kod nas u kvadrant i to sad kad smo tražili od vas (da idete sami u svoje akcije, sami si odabirete mete, sami određujete sve, samo da lupite po THE-u na suprotnoj fronti od one na kojoj smo mi) sad se igrate kako se igrate. Pokušaj uspostavljanja savezništva sa LZN-om vam je propao i što sad,
    pa naravno da će se na -/+ i kod naših protivnika THE-a ratovati, pa WWW je do sada čuvao offove, a o deff-u da ni ne govorim, nakupilo se toga ovih mjeseci, treba to potrošiti, resi cure......., ljudima dosadno pa si moramo naći više protivnika., igra je

eto, svojim prijateljima, suigračima i svima iz BPSW saveza želim da se naigraju koliko god to mogu
    a pivu ću uvijek i sa svakim od njih popiti ....

svim ostalim s kojima su u ratu, što da kažem: odupirite se....

godišnji odmor: 1500 dana

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4