Stranica 319 od 828 PrvaPrva ... 219269309317318319320321329369419819 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,181 do 3,190 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Batu Vidi post
    Vidi vidi mjesaju se Bojna i WWW u +/+... Zasad samo padaju, al ajd valjda samo zele sudjelovat
    viš zanimljivo,a gdje?ko? na koga? hm....

edit

uh pa IBZ ostao bez arta,a LZN izgubio čitavih 100 sjekira u toj borbi
    Uređeno od strane LZN (18.02.10 um 19:39 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od sharky31 Vidi post
    ovako samo da kažem www ,bojna i kompanija vidi da se malo zaletila i sad želi uvuči u rat protiv the /rf cijeli server i vrbuju sve moguče saveze male i velike sve hahaha baš ste jadni ako mislite ratovat pokažite muda . Samo znate prijetit drugima ako nenapadnete the objavljujemo rat a joj koji ste vi mužeki svaka vama čast ...
    cenzurirano od strane autora
    Uređeno od strane Matron (22.02.10 um 20:41 Uhr)
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Toso
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Nećemo ni komentirati muškarčinu koja ovo piše.

Podaci sa servera sve govore:

Lista
    Najuspješniji napadači
    Igrač Populacija Naselja Bodovi
    424. SHARKY31 5728 9 7654

Prvo Sharky, znaj da ima vrlo opasnih djevojaka i žena na serveru. Naravno većina ih je ispred tebe na listi napadača.
    Rado ti prepuštamo titulu glavnog mužeka. :101010:
    zasto netko ne moze biti full deff igrac?

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Transporter Vidi post
    hehehe...ko se javio o mudima pricat...nazalost nemremo nikog vrbovat jer su svi u dealu s vama hrabrim igracima... :patkica:
    u ratu ste od pocetka servera na --koordinatama sa svima, i sad kad ste zaratili i sa the ispada da su svi s --koordinata u dogovoru s the... pa sta ste ocekivali?? i sad odjednom vam nije pravo sto zajedno ratujemo protiv vas, pa normalno da se necemo napadati medjusobno ako imamo istog neprijatelja... i napominjem da nismo u dogovoru, nego to je normalno i logicno...

ako netko nezna govorim o the, rf i feniksima..

neke izjave ovdje su presmijesne...

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Daumen runter

Citat Citat od govnar_smrti Vidi post
    zasto netko ne moze biti full deff igrac?
    Uređeno od strane Matron (22.02.10 um 20:42 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    u ratu ste od pocetka servera na --koordinatama sa svima, i sad kad ste zaratili i sa the ispada da su svi s --koordinata u dogovoru s the... Pa sta ste ocekivali?? I sad odjednom vam nije pravo sto zajedno ratujemo protiv vas, pa normalno da se necemo napadati medjusobno ako imamo istog neprijatelja... I napominjem da nismo u dogovoru, nego to je normalno i logicno...

Ako netko nezna govorim o the, rf i feniksima..

Neke izjave ovdje su presmijesne...
    Uređeno od strane Matron (22.02.10 um 20:42 Uhr)

Član foruma jojo 1010's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

u ratu ste od pocetka servera na --koordinatama sa svima, i sad kad ste zaratili i sa the ispada da su svi s --koordinata u dogovoru s the... pa sta ste ocekivali?? i sad odjednom vam nije pravo sto zajedno ratujemo protiv vas, pa normalno da se necemo napadati medjusobno ako imamo istog neprijatelja... i napominjem da nismo u dogovoru, nego to je normalno i logicno...

Pa i neka su svi sa the,inace bi bilo dosadno i sim city.posto mi je ovo zadnji server,moram priznati da sam se dobro zabavio sa dostojnim i casnim protivnicima,mrgud,tapir...da sad nenabrajam.sve u svemu kao sto to vecinom biva,dolaze nekakvi novi toboze iskusni sa svojim nerazumljivim idejama zbog kojih su ovi sto nesto vrijede i znaju vec odavno ugasili acc ili ce ga ugasit
    jedina mi je zelja takve stavit na jednu hrpu i provjerit to njihovo silno znanje.
    Previse je servera kod nas u RH,svega se tu nakotilo...
    ex Hogar s4
    s1 sexy prase

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Ajme Billy

Ne da ste u dogovoru, nego ste saveznici ali nemate "balls" to i objaviti.

Da bili smo u ratu sa Vama. Vas 361, nas 41. Pa sad zovete dalje. Smiješno zar ne.

Želiš poveznicu. Pomalo čudno ali tvoji vrli saveznici, odjednom prelaze u THE(Tapir, Mrgud, Freek, Spumante)

Najbolje da odmah promijenite ime u THENIKS. Više idgovara istini.
    tapir,mrgud i ti svi koji su presli u the presli su u nastanku feniksa jer im se nije ocito svidjala ideja, da nas je pun klinac , ali moram ti reci da je vise od 50% njubova koji nemaju pojma o igri i moras im sve crtati, a sto se tice feniksa mog u kojem sam, mi ama bas nikakve veze nemamo s the/rf, ustvari mi i jesmo u saveznistvu posto se ne napadamo i imamo istog neprijatelja, ali komunikacije tu nema, niti koordiniranih napada niti nista... tako da nemoj pricati...
    i da, mi nikog, ama bas nikog nismo zvali u pomoc... i neznam cemu dizati ovakve tenzije... vi ste povukli objavu rata i zaratili s the, a mi nikakvu ulogu u tome nismo imali...

Član foruma
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Opaaa pa nisam znala da je ponovo postalo tako aktivno i zanimljivo na ovoj chat temi.

PUstite ljude da postaju i da se "svadjaju" pa to daje car ovoj igri, a niste se bas pokazali kao "ekipa" koja kaznjava one koji varaju, pa nema potrebe da provodite "zakon" na forumu, provodite ga u igri.
    :gamer s mišem:

Citat Citat od Govnar_smrti Vidi post
    i posljednji pravi clanovi, prvog i originalnog WWWa su ga napustili, fubar i marius
    tako da i neznam na osnovu cega je ono WWW bez igraca koji su ga napravili,osnovali i vodili najveci dio igre...
    ono je samo ime i nista vise,da se pridobiju ljudi

WWW je bio i ostao jedna velika 0. Igraci koji igraju i koji su ga osnovali niti imaju kredibiliteta, niti pozitivnih karakternih osobina - pa kako onda moze i savez igrati "posteno", vjerojatno taj izraz u njihovim rijecnicima i vokabularu ne postoji.

Interesira me jedan detalj - gdje su HOF-ovi od rata WWW saveza sa THE savezima - vidim da pisu da su u ratu - a vidim i da nema HOF-ova. Nestalo tinte, papira - rusi se veza. :blink:

No ajmo ispocetka - SEXYZOO je ratovao i ratuje sa -/- kvadrantom (da nije tako zanimljiv nebi se na njega nikad logirali). No poznavajuci vecinu igraca u FENKIS savezu (ex DP), i ako se sjetimo malo ex S1 (samo jednom ga spominjem), onda imamo sljedece:
    - tajne napove
    - tajna saveznistva
    - ergo WWW

Nebi se cudila da su od pocetka FENKIS i WWW savezi u dogovoru (jer to im nije strano), naime tako igraju. :patkica:

Billy - prvo se vrati na osnove pa prouci malo igru, mozda i vidis da se selo od aktivnog igraca ne uzima sa jednim senatorom. :patkica:

Osobno nemam nista protiv megakoalicija - kad su napisane, potvrdjene i kad opravdavaju taj naziv, a sve ono sto se radi u tajnosti - prljava igra politike.

I naravno da je lako igrati kad imas podrsku pola server (tajno), to ste naucili jos sa prijasnjeg servera , no mene osobno politika me nikad nije pratila u zivotu.

Na kraju se ova igra - koja je bila fantasticna i koja je okupila ogroman broj dobrih igraca, postala ruglo.

Mislim da je ovo definitivno zadnji server na kojem cu se pojaviti i ne samo ja, vecina dobrih, odlicnih i nadasve postenih igraca se vise ne moze boriti sa vjetrenjacama.
    Admini ili tko vec, multihunteri "sefovi" dopustaju sranja i toleriraju prevare - nema vise postene igre, a ljudi na serveru, kao ljudi u Rvatskoj "politicari", muljaju, lazu, varaju i provlace se kroz iglene usice.
    Nisam znala da je fizicki moguce slati 10 napada u sec - no ocigledno programeri koji prate skripte i unapredjuju svoje znanje na tom podrucju - znaju i mogu presresti svaku novu skritpu koja se pokaze. AHA Izgleda da je 90% multihuntera izvrsni poznavaoci php-a, i ostalih programskih jezika.

Bottom line - nema vise postene igre, nema vise onog dozivljaja da si poslao vise napada u sec (svojevremeno sam pisala da je NEMOGUCE slati vise od 7 u sec, pa ni u off modu rada - gdje POGOTOVO se ne moze nasteliti da svi, ali svi od tih 10 napada sjedaju unutar jedne sekunde - zasto - jer nemozes pratiti vrijeme koje se broji na serveru - ali ocigledno se to moze, jel mutlihunter to dozvoljavaju).

Ovdje se vise ne moze naci posten savez, korumpirana igra, kao i drzava - a igra je postala cisto ruglo i sprdacina.

Interesantno je da su svi veliki igraci koje sam ja upoznala i oni koji igraju od prvog davnog hrvatskog servera presli na strane servere - to nitko ne vidi kao problem, samo tako dalje, zatvarajte oci pred ociglednim... drugacije i ne mozete
    exexS1 Hemera, s1 sexyjanje, s2 Hemera, s3 Nyx

Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hemera Vidi post

Billy - prvo se vrati na osnove pa prouci malo igru, mozda i vidis da se selo od aktivnog igraca ne uzima sa jednim senatorom. :patkica:
    da se osvrnem na ovo, uzeo sam selo zar ne

sto se tice megakoalicija, i ovoga svega sa pola servera, a mogu reci mozda da smo mi BPSW,feniks, the/rf i vise od pola servera... feniks u kojem sam ja i igraci u njemu mogu reci da su posteni, tj oni koji igraju i nesto vrijede, ja neznam u cemu je u stvari ovdje problem, htjeli ste ratovati i ratujete , F_ENIKS nema nikakve veze s the/rf, cak je netko ovdje spomenuo da smo i u tajnoj vezi sa SEXY ZOO, pa dajte molim vas vise, odlucite se
    mislim da je glupo da se ovako prepiremo, umjesto da stavljamo hofove na forum i da to komentiramo s gustanjima a ne da se prepiremo tko je s kime i tko je kakav... ja prosli S1 nisam igrao i neznam nista o tome, ustvari travian ni nisam igrao prije ovoga servera, a i ovo nije tema o proslom s1 nego o sadasnjem...

10 napada u sec... zali se MH a ne ovdje na forumu, neznam tko je slao niti me zanima, ali svakako da nije fer play , ako mu je gust igrati na taj nacin neka igra,njegov problem, a mi svi znamo da to nije igrac... ja skidam kapu SEXY ZOO koji nas gazi od pocetka servera iako su brojcano 5x slabiji , nemam protiv nikog nista reci,ali me pomalo pocinju razocaravati s izjavama na forumu...

u svakom slucaju bolje ajmo organizirati party pa zvati :harmonikaš: i okrenuti prasca, ali ne sexy , nego se uvlaciti u bespotrebne svadje i uperivati prste jedni u druge...

uredu su podbadanja ili nasladjivanja i to daje dodatni car igri, ali ove stvari vi ste u tajnom saveznistvu s ovima i onima, nemate muda i niste igraci nego go... itd.. mislim da nema potrebe za tim...

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335