Stranica 321 od 828 PrvaPrva ... 221271311319320321322323331371421821 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,201 do 3,210 od 8272

Tema: S1 chat tema

Toso
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Nitko ne proziva Vas. Zna se na koga se ovo odnosilo.

Svakome priznam 6-7 napada u sec. Ako se koristi Mozzila u offline modu. To svi znaju.
    Ali ni mozzila ne može 10 napada u sekundi, a još manje može na 6 sela poslati tako da svi, ali baš svi sjednu u 08:00:00. Pa nismo djeca.

I što se tiče uvjeta. Za ovo gore ne postoje ni laboratorijski, ni u vakuumu ne bi bio tako precizan i brz.
    e tu se varas, osobno sam isao do 17 u sec
    naravno,potrebno je tu svega i svacega, ali ako se 7-9 uspije sa ctrl-tab metodom
    onda se bome offline moze i 12-13
    e sad, da se moze pogoditi vise takvih po 10 napada u sec ne vjerujem, jer izuzetno je tesko pogoditi i jednom 10 napada u tocno odredeni sekund...
    ali da je 10+ moguce uz znanja i vjestine je

na sharky-a : ni meni se ne svida THE, da se razumijemo,ali ako igrac deff igra, i ako ga se ne napada, di bi trebao skupiti bodove? velim da se deff igrac moze bolje i bitnije od off odigrati, samo ga i dalje ljudi ne cijene previse, sto je zalosno

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Daumen runter

Cenzurirano od strane autora
    Uređeno od strane Matron (22.02.10 um 20:43 Uhr)
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Toso
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Pusti sharky-a neka se igra.

Daj mi molim te objasni, jer ja sam zbunjen.

Šalješ 7-9 napada u sec. pomoću tipkovnice i miša. to je minimum 18 pritisaka tipki u jednoj sekundi. Točno reguliranih. Tab pa klik mišem. Ili si Data ili si Borg. Ili radiš kao mjerač vremena na slalomu.
    Svaka čast.

Molio bi te da su uozbiljiš. Priznajem ti 5, u najboljem slučaju 6. Ali 9. Pretjeruješ

A mozilla ne može više od 7 u nikakvom pa ni offline modu.

Testirano u serverskoj sobi kod ISP-a. Nema te mozille.

A uvjete da bi se sve to postiglo znaju i ptičice na grani. Samo mislim da to baš i nije dozvoljeno. Ili vrijedi sve je pošteno i dozvoljeno dok te ne uhvate.

Pretpostavljam da ste Vi bili MH koji je odgovarao na prijavu. Ili stvarno vrijede one priče iz MH manuala vezana za kažnjavanje igrača koji koriste zlato?

ja na ovom serveru imam acc, tako da nema teorije da sam ovdje MH, i nisam taj koji je odg
    velim ti, 7-9...doduse ne iz doma, gdje je jako losa veza, ali od kuce, se najjeftinijom T-com vezom, neznam ni koliko je tad iznosila sam uspio, dok smo ratovali protiv vas...
    ima na youtube link od bourne mislim gdje ide 2+10+5 ili tak nesta
    velim, moguce je, pogoditi sa srecom, ide do 9 sa ctrl-tab
    moze se i 10 sa offline, jer samod rzis enter, nemoras ni stiskati ga
    ali 2 puta pogoditi tocno odredeni sekund nema sanse

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Matron,

Molim te da to prijaviš MH, a ako MH ne reagira zadovoljavajuće piši na mail admina igre (freiyin mail još ne radi pa nemoj tamo). Ako netko šalje Y x10 napada na više igrača u istoj sekundi jasno je o ćemu se tu radi.

Inaće se i oko stare priće s megakoalicijama (koliko god me živciraju) moram složiti.
    Stvarno je nebitno ako THE/RF/Phoenix imaju 1.5K igrača (ili koliko već imaju) vs. 3-4x manje igrača.
    Bitno je zabaviti se, kvalitetnom igrom. Nažalost ,THE sa svojim koalicijama to nije u stanju.

Možda bi najbolje bilo u jednakom omjeru im pokazati nezanimljivost takve igre, budući da THE/RF/Phoenix u ravnomjernom omjeru snaga nebi ni tjedan dana trajao.
    Uređeno od strane Zirnitra (19.02.10 um 16:37 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

kaj se tiče ovog na Jelena bio je dogovor da se šalje po 5 valova zato se nije slalo više,makar se je moglo, ali moja je sreća jer onda nebi spušio samo 400 kata nego malo više.
    Sad sam nadam se malo sredio net, i sad ih bude išo (bar se nadam) više od 3 u sec. jer ono je bila banana, a Jelenu čestitke na ubacivanju :worship:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Matron,

Molim te da to prijaviš MH, a ako MH ne reagira zadovoljavajuće piši na mail admina igre (freiyin mail još ne radi pa nemoj tamo). Ako netko šalje Y x10 napada na više igrača u istoj sekundi jasno je o ćemu se tu radi.

Inaće se i oko stare priće s megakoalicijama (koliko god me živciraju) moram složiti.
    Stvarno je nebitno ako THE/RF/Phoenix imaju 1.5K igrača (ili koliko već imaju) vs. 3-4x manje igrača.
    Bitno je zabaviti se, kvalitetnom igrom. Nažalost ,THE sa svojim koalicijama to nije u stanju.

Možda bi najbolje bilo u jednakom omjeru im pokazati nezanimljivost takve igre, budući da THE/RF/Phoenix u ravnomjernom omjeru snaga nebi ni tjedan dana trajao.
    hehehehe

ja igram na svim hr serverima, i dok god budem ja igrao biti će megakoalicija
    ja jednostavno obožavam igrati u megakoalicijima, a po znanju sam nob. :dance::dance:

moj san je, počet server i u roku tjedan dana da svi savezi na serveru koaliraju
    to je moj san jer ja sam pacifist i hoću da širim ljubav među igračima a ne rat

dakle bit će na svim serverima megakoalicija, a ti pukni od gnjeva

a koliko ti znaš, mislim da do sada svi znaju al za one koji neznaju

nizi u akciji, mega igrač
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=44423
    ROTFLROTFLROTFL

mega mega mega mega .... la la la la
    Uređeno od strane Sitting Bull (19.02.10 um 17:49 Uhr)
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Ja sam na s2 slao po 15-20 u sec kad sam slao fejkove To je kad nisi bas dobar ili imas losh komp....

Fora je sljedeca, u ono vrijeme kad sam fejkao nije mi se dalo slat po 7-8 i opet vracat ako nisu u sec, pa sam namjestao po 20 napada i birao samo 8 koji su bili u sec :gamer:
    Problemi nastaju kad mi je ukljucen neki torrent klijent i kad zbog preopterecenosti zablokira izlazni port, i kasnije kad odblokira posalje sve requestove...

Bit svega je da sam u ono vrijeme riskirao ban bez da sam koristio nesto nelegalno (offline je legalna metoda zar ne?):andjeo:

On di ader hend...

Napadač tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    1. martin 51832

Upute Branitelj tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    2. martin 69999

A co to jeeee???? clown
    ...gdje je nestao Buco Beton?

CHANEL
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od Rinnegan Vidi post
    Ja sam na s2 slao po 15-20 u sec kad sam slao fejkove To je kad nisi

On di ader hend...

Napadač tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    1. martin 51832

Upute Branitelj tjedna
    Rang Igrač Bodovi
    2. martin 69999

A co to jeeee???? clown
    Mislim da je to PMS :usisava:

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Ajmo ajmo logve! Necu komentirat broj ovaca i necu nikoga zvat njubarom! Samo dajte da vidimo!

Od kad sam spusio off nema vise crvenog, a kad nema crvenog onda je dosadno! Ajmo PMSSSSSS!!!

I kakve su to optuzbe na racun MiDa i Darinke, ovo je s1, i tko je u opce taj sitting bull?!
    Tossssooo banaj Sitta!

PS: :vampire:
    PPS: Koji mislite da je najveci off na serveru atm?
    PPPS: Koliko defa mislite da bi mogli imati pravi deferi?
    Uređeno od strane Rinnegan (20.02.10 um 00:57 Uhr)
    ...gdje je nestao Buco Beton?

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Rinnegan Vidi post
    PPS: Koji mislite da je najveci off na serveru atm?
    PPPS: Koliko defa mislite da bi mogli imati pravi deferi?
    off cca 30-35k sjekira i 10-15k konja....

deff? pa pravi deffer goldaš minimalno 50K deffa ....ja kao offer imam 20K deffa

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335