Stranica 324 od 828 PrvaPrva ... 224274314322323324325326334374424824 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,231 do 3,240 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ajme, pogledajte ovo prva dva dana 1.Bojna i WWW fejkali mene

Branitelj tjedna
    ? Shaka Zulu 2859

ROTFL

Član foruma shimzofremnik's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Ajme billy, pa ti si sam sebi najveći neprijatelj.

feniks, ima još toga. Vuk dlaku mijenja, ali ćud nikada. Samo u ovoj priči niste vukovi nego ovčice. Samo Vam je netko vunu pošišao, pa više ličite na mice mace.

:lol2:
    ja neznam sta ste se vi nabrijali na taj feniks toliko, i jos se hvalite time, vi stare lole sve igraci sa po par godina iskustva protiv 4-5 gold accounta i jos 400 igraca sa manje od 3k popa, ni slucajno da ja sad ponizavam feniks nego je jasno tu bilo od pocetka kako ce to zavrsit, iskustvo>broj igraca
    tako da mi nije nimalo jasno da se hvalite time

edit: uzmi za primjer jelena, gg skatan za 2 dana gg na starom, tko je od feniksa to radio? nebih znao, vjerovatno niko
    tako da to bahacenje nema uporista ni malo
    Uređeno od strane shimzofremnik (21.02.10 um 23:22 Uhr)

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    ...........................
    evo noobovske vase greske.

1. zamolio me vodja sexy zoo da ne pisem o sexy zoo, isto oni ne pisu na forumu. a ti jos pises glupostima. nazalost, moram prekrsit obecanje zahvaljuci tebe. pocet cu napisat greske bolje receno noobovske greske.

2. nije najbolji savez sexy zoo, jer nece izrdzat do kraja servera. ima dosta 100 saveza poput njih vec proslo. dakle, krivi su 1. Bojna koja ne zna sutjeti(pokusao cijeli server sklopit pakt). hr serveri postaju amatereski serveri, vise nema oni legendarni igraci i savezi. pa vrlo je lagano napravit ozbiljan savez. ali konkurekcija? nema bas.

3. potpisao je s Bojnom, WWW, a kasnije prekinut s WWW. i dalje suraduju s WWW, i tu je http. nikad nisu sami, i tu je PiP. kako je rekao zinratra o the nesto brojnost i megakolackija.zapravo isto to kod sexy zoo. imaju srecu sto nema ozbiljneg saveza - -, a feniks i ostali savezi bi moga netko ozbiljan i puno trudit.

4. ne postujete nijedan rat, ni drugi kvadrant, vec ste objavili rat RF i THE a jos niste pocistitli kvadrant, palac dolje

5. sexy prase je imao srecu sto je trenutacno najbolji napadac, ali to ne racuna da li je stvarno trudio. pa on je u centru. tamo sredinom servera uvik se pokazuje najbolji napadaci. da je na 100 ili 150, vec bi odustao jer je predaleko. ako ce biti najbolji napadac, nek da pogledamo ko je najbolji cim zavrsi server a ne pricat kak je dobar on.

EDIT: kakve ovo ima veze???

7. nemate full deffera, nemate full diplomat, nemate full savez. padaju vama gg ko nevrijedni pixeli.

EDIT

@Forumasi

ako imate nesto kritike na neki savez, zadrzite kritike ili komplimente cim zavrsi server. bolje da ovaj forum koristit da znamo sto se dogadja u server1 a ne kritizirat nekog saveza.
    Uređeno od strane z00ey (22.02.10 um 12:00 Uhr) Razlog: neutemeljena optuzba za multiacc

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Prica se da je bilo veoma vatreno jutro u IBZ...jedan igrac pao za 2000 popa,a ima jos toga
    Vatrena dobrodoslica novom clanu ibz-a hehe

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

ovako ja poznam domu i molim vas da mu se neismijavate sa pisanjem rađe mene izrugivajte ,prvo se malo raspitajte prije nego čovjeku išta napišete i gledate gramatiku ..Ima razlog zašto tako piše
    Uređeno od strane SHARKY31 (22.02.10 um 12:01 Uhr)

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

@all

molim da se ikakve insinuacije za posjedovanje multiaccountova ne postaju na forum. TOCKA!

multiaccountima se bave multihunteri. MH postoji na svakom serveru, IGM na multihuntera ce ga potaknuti da pregleda mogucnost multiacca i njegov je posao da to sredi.

ukoliko nakon njegove reakcije niste zadovoljni, imate slijedecu instancu, a to je trenutno admin@travian.com.hr

ovdje vam je dodatno pojasnjeno zasto bas taj mail:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=45468

link na pravila vam je u mom potpisu

razlog za zabranu insinuacija:

1. ako je korisnik kriv za multiacc, postanje toga na forum nece rijesiti problem, a korisniku je svejedno

2. ako korisnik nije kriv za multiacc, nanasate mu veliku stetu tj njegovoj reputaciji, jer on nikako ne moze DOKAZATI NEVINOST!

nadam se da se slazete sa navedenim, koje cu i dalje u potpunosti implementirati, ako treba i opomenama.

lp z00ey

Član foruma OKRAM's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

:luvz:
    Citat Citat od domo29 Vidi post
    ma vise ne pisem po forumu, svi su slabici.
    Domo zar ti mislis da smo mi glupi pa nevidimo koji art imas, samo te navikavamo na napade, s vremenom covjek prestane gledat, no mi smo slabici pa nisi ni trebao do sada.
    pozdrav od slabica!

vidis, a mi tebe volimo

Član foruma deere's Avatar
    Registriran
    Jul 2008

Uobičajeno

Citat Citat od shimzofremnik Vidi post
    ja neznam sta ste se vi nabrijali na taj feniks toliko, i jos se hvalite time, vi stare lole sve igraci sa po par godina iskustva protiv 4-5 gold accounta i jos 400 igraca sa manje od 3k popa, ni slucajno da ja sad ponizavam feniks nego je jasno tu bilo od pocetka kako ce to zavrsit, iskustvo>broj igraca
    tako da mi nije nimalo jasno da se hvalite time

edit: uzmi za primjer jelena, gg skatan za 2 dana gg na starom, tko je od feniksa to radio? nebih znao, vjerovatno niko
    tako da to bahacenje nema uporista ni malo

Ressi se lako nadoknade ali ko bu mi nadoknadil off koji je krepao? :wanted:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

pao serveeeeeer

aaaaaaaaaaaaaa

crkava mi 100k offaaa
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    pao serveeeeeer

aaaaaaaaaaaaaa

crkava mi 100k offaaa
    a meni 100 k deffa aaaaaaaaaaa sad samo da se neko pametan ne sjeti vratiti server 24 sata unazad :usisava::usisava:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335