Stranica 325 od 828 PrvaPrva ... 225275315323324325326327335375425825 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,241 do 3,250 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma jojo 1010's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post

5. sexy prase je imao srecu sto je trenutacno najbolji napadac, ali to ne racuna da li je stvarno trudio. pa on je u centru. tamo sredinom servera uvik se pokazuje najbolji napadaci. da je na 100 ili 150, vec bi odustao jer je predaleko. ako ce biti najbolji napadac, nek da pogledamo ko je najbolji cim zavrsi server a ne pricat kak je dobar on.
    nisam bio na forumu pa nisam ni citao i vidio ovaj post,pa da samo prokomentiram,jer mi je uzasno smijesno...
    sexy prase je imao srece sto mu je acc uopce na karti,i to jos u prva dva mjeseca igre,pitaj malo tapira i mrguda sta su mi radili,nisam noci spavao ni ja a ni oni.
    neznam zasto ti mislis da se netko dici sa tim da je prvi napadac servera??
    prijatelju,kad se naucis igrat,onda ces znati zasto sam TRENUTNO napadac servera.
    ja oko sebe nisam imao nikoga u samom startu,tako da sam bio prisiljen lupati sve oko sebe da pocistim kartu,a nisam sklapao saveznistva sa svima oko sebe,kako inace igracine rade na serverima,pa onda naskupljaju more offa i zaletavaju se okolo.meni radi toga uopce nije drago,ako te ta titula smeta ja cu zamoliti admina da sve moje off bodove da tebi,jer ja se zabavljam a tvoju svrhu na ovom serveru apsolutno nevidim,osim da trkeljas gluposti po forumu koje nemaju veze sa vezom.
    btw. ima istine u tome sto si naveo,da to tako nece ostati,naravno da nece,jer ja off uredno zabijam,i nemam 4 offa kao na s4 sto sam imao i na kraju bio 3.napadac.
    a u ostalom,uskoro cu ugasit acc pa mozda ti zavrsis kao prvi,i ako to ostvaris budem kupio lizalicu,da se veselis
    ex Hogar s4
    s1 sexy prase

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

E prasac ,prasac ...šta da radimo s tobom ,šta !'?
    Vidio sam da je jutros bilo veselo pala:

Član foruma ricky_emp's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    E prasac ,prasac ...šta da radimo s tobom ,šta !'?
    Vidio sam da je jutros bilo veselo pala:
    Ma zoloski propada.
    Kolko mi se cini Zuja i THE se odlicno drze Nixone bravo za tebe odlicno ih vodis.
    Jer niste se vec mjesec dana makli sa 1. ranga.
    http://i43.tinypic.com/2w5ncr9.jpg

Thnx Deja

Superhik = Supergenijalac

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ajde prasac ne briši. Dolazim i ja u igru uskoro...trebat ćemo dobru ekipu budući da smo u manjini.
    Pa nismo valjda žuja ili OFaH da se prepustimo pred lošim akcijama mass koalicije ?!
    :nema odmora:

Član foruma deere's Avatar
    Registriran
    Jul 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ricky_emp Vidi post
    Nananana:pece palacinke::pece palacinke:
    Nop.
    Nemojte se sad izvlacit priznajte da je recesija i idete u stecaj.(ovo je za Zoo)
    kao prvo, nemoj se skrivati iza leđa pravih igrača u svojem savezu. Pronađi sebi ravnog pa kreni 1 na 1, budi muško a ne cvilidreta. ajde pozdrav...

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od OKRAM Vidi post
    :luvz:

Domo zar ti mislis da smo mi glupi pa nevidimo koji art imas, samo te navikavamo na napade, s vremenom covjek prestane gledat, no mi smo slabici pa nisi ni trebao do sada.
    pozdrav od slabica!

vidis, a mi tebe volimo
    EDIT

o napadima je previse, mogao bih 10 mjeseci tebe fejkat svake minute, a sto dobivam? uplasenost. naucite biti kamikaza kao sto je atila koji manje fejka od vas. da, on i ja smo dogovorili da vise nemamo osobni nap zbog tebe. radije bih obrisao acc druzeci vama nego ostat borit protiv borbijenog saveza. ne triba vama WWW, Sexy Zoo, Pip, http, imate svoja tri saveza. kao mi.

ako mene volite, zasto onda neprestano objavljujete ratove, onda prestanak. kako znate voljet zauvijek?:blink: previse prekida u vasim zivotima.

@sexy prase

onda ostani do kraja servera. nisam rekao da hvalis, nego napisao si nesto priblizno o tome. raskini s Bojnom, WWW, http. i dovrsi cisenje tvog kvadranta. pa cu reci da sam progresio. ako nisam, nemas sta radit ovdje, brisi acc onda.
    Uređeno od strane z00ey (22.02.10 um 21:49 Uhr) Razlog: insinuacije

Član foruma jojo 1010's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    ...
    jaooooo
    ako si zavrsio,molio bih te da povuces vodu iza sebe....

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Ajde prasac ne briši. Dolazim i ja u igru uskoro...trebat ćemo dobru ekipu budući da smo u manjini.
    Pa nismo valjda žuja ili OFaH da se prepustimo pred lošim akcijama mass koalicije ?!
    ma nema to veze,nisam od onih koji dozive katanje pa zgase acc.nije me pomazilo jos ni na jednom serveru pa nece niti na ovom.
    Uređeno od strane z00ey (22.02.10 um 21:50 Uhr) Razlog: spajanje postova
    ex Hogar s4
    s1 sexy prase

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

o kakvoj manjini pričaš.....www,bojna,pip i sexy
    ajd ti u fenix pa napravi kvalitetan savez od njih...mislim stalno se dičiš znanjem,nije znanje igrati sa 30 gold igrača,svi aktivni,svi odrade fejkove kak treba..svi imaju off jak-to sam zaboravio

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

....
    A bogec , ajde daj više dođi pa pokaži nama nobovima kak ti to radiš .
    Baš mi te žao kako si jak na riječima ,a u igri još ništa od tebe ne vidim ...već dolaziš mjesecima i nikako da dođeš . :patkica:

Žuja i Ofah su pravi savezi ,tak ne nemoj pljuvat po njima

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    o kakvoj manjini pričaš.....www,bojna,pip i sexy
    ajd ti u fenix pa napravi kvalitetan savez od njih...mislim stalno se dičiš znanjem,nije znanje igrati sa 30 gold igrača,svi aktivni,svi odrade fejkove kak treba..svi imaju off jak-to sam zaboravio
    Ajd zbroji ti lijepo acc-e jedne i druge strane umjesto da brojiš imena saveza.
    Jaka je mudrolija nazivat 5+ saveza isitim imenom i s 15+ dupke punih saveza tvrditi da imate isti broj saveza kao protivnik.

Ajme koja igra.

Osim napada svih vas 15+ saveza na poneki malen savezić jasno je da tu koaliciju od početka igre radite za pišljivi kraj igre umjesto za igru samu.
    Tako da s THE nemam što raspravljati o igri. Možemo raspravljati samo o WW-u iako se natari još ni ne naziru

Nixon, ja ne pričam o nikakvim bokcima niti pljujem...odeš fino dignuti KB-e ako ti nedostaju
    Uređeno od strane Zirnitra (22.02.10 um 22:27 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 01:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335