Stranica 326 od 828 PrvaPrva ... 226276316324325326327328336376426826 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,251 do 3,260 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od jojo 1010 Vidi post
    jaooooo
    ako si zavrsio,molio bih te da povuces vodu iza sebe.....
    alo nismo dobili odgovore, jel ostajes do kraja ili ne? ako ostajes do kraja, moras drzat na rijec da ces stvarno trudit do kraja servera. a jos nisi mi odgovorio zasto imas WWW, Sexy zoo, Pip, http, 1.Bojna, Sexy NLF, LZN, to je veca brojka od THE i RF kako je reka matron i provcirao o tome protiv THE i RF.

odlucite vec jednom, jeste li vi megakolakcija ili sami? ako ste sami, onda odbarite koji THE ili RF da moze u jedan savez protiv sexy zoo, naravno oni ce to napravit ako prestanete mega kolakcija. ah, vidim report kak si izgubio opet off. pffff, nista. stalno ste pricate kako je THE i RF megakolakcija, mislim da vam triba naocale da vidite i nije mega kolakcija, nego VI.
    Uređeno od strane domo29 (22.02.10 um 23:27 Uhr)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    odlucite vec jednom, jeste li vi megakolakcija ili sami? ako ste sami, onda odbarite koji THE ili RF da moze u jedan savez protiv sexy zoo, naravno oni ce to napravit ako prestanete mega kolakcija. ah, vidim report kak si izgubio opet off. pffff, nista. stalno ste pricate kako je THE i RF megakolakcija, mislim da vam triba naocale da vidite i nije mega kolakcija, nego VI.

domo nisam znao da si ti diplomata od THE i RF saveza...ti stalno tu pricas da nemas veze sa njima kad ono :na karte:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    domo nisam znao da si ti diplomata od THE i RF saveza...ti stalno tu pricas da nemas veze sa njima kad ono :na karte:
    imam veze s THE i RF (starih Dicktatovci i protivnika MiDovaca) ali ne idemo skupa protiv vas, oni imaju svoju akciju a mi imamo. vi ne znate kako ide rat ni sto je rat(war). prvo objavit rat, i pobijedit kad porazeni nema vise igraca( 0 pop) , onda moze drugi rat. ah jos je nerijeseno koliko vidim. pa zasto ste objavili rat THE i RF kad niste mogli protiv nas? aha, nadali ste da WWW pocistit umjesto vas, ha?
    niste ni mogli protiv www ? hr, haha

ajde odite sim city i budite nase farme (80000 80000 80000 160 000), neznate ratovat uopce, isto mislim za Sexy Zoo koji nije uspio pocistit Feniks.

pala:

koja glupa izjava. ajd pogledaj svoj savez i s kim ste u ratu? :cerek:

U ratu sa:
    THE-B
    RF_ac
    THEBojna
    THE W
    RF *DK*
    RF™
    THE™
    THE®
    RF
    THE
    -PMS+
    PMS
    PMS™
    Uređeno od strane domo29 (22.02.10 um 23:47 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Ajd zbroji ti lijepo acc-e jedne i druge strane umjesto da brojiš imena saveza.
    Jaka je mudrolija nazivat 5+ saveza isitim imenom i s 15+ dupke punih saveza tvrditi da imate isti broj saveza kao protivnik.

Ajme koja igra.

Osim napada svih vas 15+ saveza na poneki malen savezić jasno je da tu koaliciju od početka igre radite za pišljivi kraj igre umjesto za samu igru.

Tako da s THE nemam što rtaspravljati o igri. Možemo raspravljati samo o WW-u iako se natari još ni ne naziru

Nixon, ja ne pričam o nikakvim bokcima...digni malo te kulturane bodove budući da ti tako nisko stoje
    da je normalan server,koliko igrača je potrebno za ww izgraditi i obraniti?...,možda i jesmo megakoalicija u ovakvim okolnostima(fakat je malo igrača na serveru,a budemo se još osuli na proljeće)...al smeta kad te optužbe dolaze od strane druge megakoalicije(ponavljam sexy,bojna,www,pip)
    koji savez je pun?ti imaš skroz krive info....
    al čudna ti je i matematika,kad akademiju izjednačavaš gl.savezu koji je dominantan u svom kvadrantu
    ja osobno ne volim izvrtanje činjenica,reci pošteno dal the i rf ratuju od početka servera?,jel igraju travijan?...il su dominaciju u kvadrantu ostvarili savezništvima kao www npr.

tvoji postovi su inspirirani netrepeljivošću,ipak je ovo igra,dođi ,igraj,pusti isprazne prijetnje i prestani igrače omaložavati,
    i da nemisliš da se budem skrivao ide i potpis:wanted:
    sakblje

Član foruma Robinjo's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

hehe tu na forumu stalno isti ljudi .Im back folks .pozz svima koji me poznaju a oni koji me ne znaju znati ce me heheheh

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    da je normalan server,koliko igrača je potrebno za ww izgraditi...

al čudna ti je i matematika,kad akademiju izjednačavaš gl.savezu koji je dominantan u svom kvadrantu
    ja osobno ne volim izvrtanje činjenica,reci pošteno dal the i rf ratuju od početka servera?,jel igraju travijan?...il su dominaciju u kvadrantu ostvarili savezništvima kao www npr.

tvoji postovi su inspirirani netrepeljivošću...

Vidiš da samo na WW misliš a natara nema pa nema.

Ni ja ne volim izvrtavanje činjenicama, a nisi mi ni objasnio ćemu služi akademija kod Vas. Služi kao savez koji farmate a koji Vam se neće oduprijeti ? ili još bolje...nemorate ih ni farmati, sami će slati push ?
    U moje vrijeme su akademije služile da se igrače nauči na aktivnu igru ako negdje kiksaju.

Daj mi molim te objasni na koji način zaključuješ da su mi postovi inspirirani netrpeljivošću...ili kako je netko rekao da nisu normalni. Odkud vadite takve floskule, koje su reference za takve zaključke ?
    Kad i gdje sam rekao da nekog ne trpim ?!
    Cijelo vrijeme trubim da ovakav način igre nema veze s zabavom! Natara nije bilo na početku servera, nema ih ni sad.
    Ovo što neki pišu ne da nema veze samo s netrpeljivošću nego i s nečim apstraktnim.
    Uređeno od strane Zirnitra (23.02.10 um 00:59 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Vidiš da samo na WW misliš a natara nema pa nema.

Ni ja ne volim izvrtavanje činjenicama, a nisi mi ni objasnio ćemu služi akademija kod Vas. Služi kao savez koji farmate a koji Vam se neće oduprijeti ? ili još bolje...nemorate ih ni farmati, sami će slati push ?
    U moje vrijeme su akademije služile da se igrače nauči na aktivnu igru ako negdje kiksaju.

Daj mi molim te objasni na koji način zaključuješ da su mi postovi inspirirani netrpeljivošću...ili kako je netko rekao da nisu normalni. Odkud vadite takve floskule, koje su reference za takve zaključke ?
    Kad i gdje sam rekao da nekog ne trpim ?!
    Cijelo vrijeme trubim da ovakav način igre nema veze s zabavom! Natara nije bilo na početku servera, nema ih ni sad.
    Ovo što neki pišu ne da nema veze samo s netrpeljivošću nego i s nečim apstraktnim.
    tvoje kritike nisu realne i jednostrane su......zato mislim da je netrepeljivost u pitanju
    i daj mi objasni kako da neaktivnog igrača naučim da bude aktivan:blink:

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Ako netko radi pogreške moguće ga je naučiti kako se kvalitetnije igra- pod uvjetom da ima volje.
    Onog tko nema volje tj. neaktivca nećeš NIKAD učiniti aktivcem.
    Takvi kvare prosjek i ugled saveza. Zbog njih ti dolaze trube kao što sam ja stalno isto trubiti.
    Nemisliš li da su takvi igrači korisniji kao farme jednom savezu nego što će jednom tjedno u završnici slati malo resa u WW pa ih eto zato sad skupljate kao da se bez njih nemože ?

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    Dakle koja je poanta akademije ? Strpati neaktivce tamo ili samo one koji neznaju igrati a imaju volju ?
    Uređeno od strane Zirnitra (23.02.10 um 01:22 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Ako netko radi pogreške moguće ga je naučiti kako se kvalitetnije igra ako ima volje.
    Onog tko nema volje tj. neaktivca nećeš NIKAD učini aktivcem.
    Takvi kvare prosjek i ugled saveza. Zbog njih ti dolaze trube kao što sam ja stalno isto trubiti.
    Nemisliš li da su takvi igrači korisniji kao farme jednom savezu nego što će jednom tjedno u završnici slati malo resa u WW pa ih zato sad skupljate ?

Dakle koja je poanta akademije ? Strpati neaktivce tamo ili samo one koji neznaju igrati a imaju volju ?
    ovako da pojasnim...akademiju ne farmam,nit mi je to palo na pamet-...ne primam push od saveza....nemam garažu,ne koristim špije(multiće),nemam def acaunt (bok šogi-imam to )...nemam skripte...gledam pomoć svakom igraću u savezu,iako je nogold i nema potrebno znanje....sittam ,trudim se.......gledam svakom ko želi igrati dati priliku,svrha samo druženje...i naravno probat dobiti,
    zato me vrijeđaju kritike,od nekog ko i neigra server,nema potrebne info...i naklapa bezveze
    moje skromno mišljenje je da tvoj dolazak na server neće ništa promjeniti...mada kao moderator vjerojatno imaš gold neograničeno(a na travijanu nije teško biti "igračina" uz takve uvjete)

Član foruma jojo 1010's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    alo nismo dobili odgovore, jel ostajes do kraja ili ne? ako ostajes do kraja, moras drzat na rijec da ces stvarno trudit do kraja servera. a jos nisi mi odgovorio zasto imas WWW, Sexy zoo, Pip, http, 1.Bojna, Sexy NLF, LZN, to je veca brojka od THE i RF kako je reka matron i provcirao o tome protiv THE i RF.

tko si ti da se ja tebi izjasnjavam jel cu ostati ili necu?jel tebe to brine mozda?

nisam diplomat kao sto vidis,niti sam vodja saveza,to valda isto vidis i nista ne dogovaram,a jos manje obecavam
    a sto se tice www,bojne i ostalih,gledano sa moje strane,u svakom od tih saveza ima par igraca sa kojima se znam i koji su jako dobri igraci.tako je to i u THE i RF i svim ostalim savezima,ali i THE i RF imaju svoje wingove koji nisu nimalo slabi.i megakoalicije me uopce ne zanimaju niti se zamaram sa tim,za sklapanje saveznistava u svakom savezu postoje ljudi koji su zaduzeni za to pa neka se oni zabavljaju sa tim.
    i da,zabio sam off , i to nije prvi put,zabio se tapir isto tako,zabio se nixon,zabijaju se manje vise svi,jer je off napravljen zato da se zabije,osim ako ga nenabrijes deff pa se branis sa njim
    btw.cestitke na ceki,mada je moj off skroman,ceka bi lijepo ustopala i duplo veci off
    ex Hogar s4
    s1 sexy prase

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema