Stranica 328 od 828 PrvaPrva ... 228278318326327328329330338378428 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,271 do 3,280 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Batu's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od LZN Vidi post
    ako misliš lupanje bojne po CN-u to je samo njihova odluka bila,mi nismo tražili pomoć,ali ak očeš iskreno nemamo niš protiv toga a uostalom razlozi napada bojne na CN savez nemaju apsolutno nikakve veze sa LZN....
    A WWW uopce nije isa u akciju sa kingom na SVZ... Neznam sta dobivate s tim da se pretvarate po forumu, ionako svi znaju
    s1 - Batu [reBorn]
    s2 - Kaze [MiD]

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Batu Vidi post
    A WWW uopce nije isa u akciju sa kingom na SVZ... Neznam sta dobivate s tim da se pretvarate po forumu, ionako svi znaju
    da si malo bolje upućen znao bi da je sa kingom i vori išao samo jedan igrač,a to je stvar između njih dvoje....a uostalom kaj se ja isto opravdavam kada je sve crno-bijelo ovdje..svi znaju da su LZN i saveznici te bojna i www u dobrim odnosima,zar ne smijemo imat dobre odnose sa drugim savezima?

Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od LZN Vidi post
    da si malo bolje upućen znao bi da je sa kingom i vori išao samo jedan igrač,a to je stvar između njih dvoje....a uostalom kaj se ja isto opravdavam kada je sve crno-bijelo ovdje..svi znaju da su LZN i saveznici te bojna i www u dobrim odnosima,zar ne smijemo imat dobre odnose sa drugim savezima?
    Jedan ko nijedan

Nitko nije reka da nesmijete imat dobre odnose, al onda barem ne seruckajte po ostalima zbog saveznistava kad ste u najmanju ruku krivi za istu stvar :cvijece i proljece:
    s1 - Batu [reBorn]
    s2 - Kaze [MiD]

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Batu Vidi post
    Jedan ko nijedan

Nitko nije reka da nesmijete imat dobre odnose, al onda barem ne seruckajte po ostalima zbog saveznistava kad ste u najmanju ruku krivi za istu stvar :cvijece i proljece:
    jesam li ja osobno rekao nekaj protiv nečijih savezništva? pa svako bira svoj stil igre i dal bu radio veliku grupaciju ili če igrati sam...nažalost na hrvatskim serverima situacija je takva da ako želiš dobiti server moraš se s nekim udružiti te imati veliku grupaciju,mi smo svjesni da nemamo šanse osvojiti server jer em nas nema puno,em se jako puno trošimo u ovom ratu i to nam je drago...kao što rekoh svaki dan neko padne,sinoć i danas su pala tri glavna grada od IBZ-a,jedan na nulu,drugi ide vrtoglavo prema nuli,a treći je demoliran....ko zna možda smo sutra mi na redu i tako u krug

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Meni stvarno nije jasno
    ali stvarno

jel igramo istu igru?

di se mucite ko je napao koga i zasto?

osobno nemam pojima o cemu vi pricate i sto jedan drugome predbacujete.

travian - strateska igra, ja pretpostavljam da nitko ne ide napadati nekoga bez nekog interesa
    napad bojne na CN je dobro iskoristena prilika, ako zelis nekoga maknuti i netko ti smeta ili imas racuna sa proslih servera , savrseno pogoden trenutak CN angaziran u stalnom ratu sa nasom grupacijom ispao lak pljen.

sinko to ti strateska igra a ne igra prepucavanja po forumima

komplekse rijesiti ako postoje katanjem
    a ne prepucavanjem ko je koga i zasto
    nije mi jasno zasto pojedinci pokusavaju server pretvoriti u sapunicu i jednu veliku zavjeru ?

:paladinko:

Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od gamacid Vidi post
    Meni stvarno nije jasno
    ali stvarno

jel igramo istu igru?

di se mucite ko je napao koga i zasto?

osobno nemam pojima o cemu vi pricate i sto jedan drugome predbacujete.

travian - strateska igra, ja pretpostavljam da nitko ne ide napadati nekoga bez nekog interesa
    napad bojne na CN je dobro iskoristena prilika, ako zelis nekoga maknuti i netko ti smeta ili imas racuna sa proslih servera , savrseno pogoden trenutak CN angaziran u stalnom ratu sa nasom grupacijom ispao lak pljen.

sinko to ti strateska igra a ne igra prepucavanja po forumima

komplekse rijesiti ako postoje katanjem
    a ne prepucavanjem ko je koga i zasto
    nije mi jasno zasto pojedinci pokusavaju server pretvoriti u sapunicu i jednu veliku zavjeru ?

:paladinko:
    Gdje smo se mi to zalili zbog tih napada? Gdje ti vidis te komplekse? Jao jao... Dodje covjek malo na forum a svi smrtno ozbiljni

A za napad bojne na CN... pa i nebi reka da je bas ljepo odradjen onaj dio iz proslog tjedna... Covjek prvi branitelj bio
    Uređeno od strane Batu (23.02.10 um 17:50 Uhr)
    s1 - Batu [reBorn]
    s2 - Kaze [MiD]

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Dado daj plz...
    Kad su krenuli prvi fejkovi na onaj art, boom je isao sekundu iza atile. Tajming nije bas slucajan.
    Sve se to zna i nitko nikom nis ne zamjera, sam je cudno da tak stalno naglasavate tu listu saveznika iz igre kad nije tak. Sjecam se pocetka servera kad ste trubili na sve strane kak je +/+ super jer postoje 3 strane koje tuku jedna po drugoj. 2 dana poslije tih izjava ste u savezu sa PTSP-NAV.
    Svi smo mi znali da je to odpocetka bilo tak, pa nismo blentavi.
    Ponavljam, igrajte s kim hocete, nama bolje jer je zanimljivije ali nemojte trubit tu nekaj kaj svi znamo da nije istina.

P.S. uhh malo se perun zaigral :101010:
    FR

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zagor_s1 Vidi post
    Dado daj plz...
    Kad su krenuli prvi fejkovi na onaj art, boom je isao sekundu iza atile. Tajming nije bas slucajan.
    Sve se to zna i nitko nikom nis ne zamjera, sam je cudno da tak stalno naglasavate tu listu saveznika iz igre kad nije tak. Sjecam se pocetka servera kad ste trubili na sve strane kak je +/+ super jer postoje 3 strane koje tuku jedna po drugoj. 2 dana poslije tih izjava ste u savezu sa PTSP-NAV.
    Svi smo mi znali da je to odpocetka bilo tak, pa nismo blentavi.
    Ponavljam, igrajte s kim hocete, nama bolje jer je zanimljivije ali nemojte trubit tu nekaj kaj svi znamo da nije istina.

FR
    ok ako ti tako kažeš saveznici smo sa cijelim serverom i sad bumo svi na vas ,zadovoljan?

perun? perun je pobio silan deff čak sam malo ljubomoran na njegov HoF,oni rimski konji ko naručeni došli u obrani hehe

p.s. dajte ove svoje nove saveznike wtv naučite da se fejkovi šalju kao NAPAD,a ne kao POJAČANJA

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

.
    Kad su krenuli prvi fejkovi na onaj art, boom je isao sekundu iza atile.
    kakvi fejkovi i koji art? jedino ja ne znam o cem se tu radi
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Član foruma
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

... Svi smo mi znali da je to odpocetka bilo tak, pa nismo blentavi....
    hm a tko to svi? mi? ... ja nisam

evo čeka odobrenje, možda nije nešto posebno ali, bar 2 reporta su "OK" imo

Pozdrav,
    Perun

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema