Stranica 343 od 828 PrvaPrva ... 243293333341342343344345353393443 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,421 do 3,430 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    ....)
    http://forum.travian.com.hr/showpost...2&postcount=41

ima jos ali necemo objavljivat reporte za forumu. takav tvoj komentar o jednom nasem igracu, zato necemo vise objavljivat. samo o gašenju 1.Bojna i WWW i Sexy Zoo. i to ce dogodit. cujem svasta tamo, a cudim se sto WWW jos nije shvatio da 1.Bojna stvara megakolakcija, naravno ima nas puno koje ne dopustamo tu megakolakciju, samo da se zna WWW je s Sexy zoo, makar kako oni rekli da nemaju veze.

to ce biti prva megakolakcija koja u raspadu. naravno, izbit ce velike svadje te saveze uskoro.
    Uređeno od strane domo29 (08.03.10 um 00:04 Uhr)

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    ,,,,,
    tebi ocito nesto nije jasno, padaju vam GG ko muhe bez glave. to je moj post i kazem jednostavno da cete raspasti. a ti mi bi htio da popravim nesto u hrvatsku, i da naucim nesto igrat i vodit savez?

NE, bolje da kazes da mi padne gg a ne to. past cete daleko ko da nikada niste tribali igrat.

sad cu nesto reci, 1.Bojna i Sexy Zoo NEMAJU pojma igrat. vidimo se za mjesec dana.

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

domo kako to da nisi vise u PMS savezu..to doslo do neke svadje medju vama ili gasite acc pa prelazite na druge :steta:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    domo kako to da nisi vise u PMS savezu..to doslo do neke svadje medju vama ili gasite acc pa prelazite na druge :steta:
    ne gasimo, nema svadje. imamo plan, a to je potrebno neki savez, cilj je nama vas brisat. sretno ili brisi acc.

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

ma nema gasenja tako i tako je malo ljudi na s1 pa ko bude deffao ww sela? ili bude gore nego na s2 bilo pa bude se vojska presetavala kroz sela i jos skidala odanost....

znaci imamo dva velika rata na serveru i to je super.....samo mene malo brinu ostale koordinate,kaze domo da cropovi padaju,a nema nikakvih jacih steta pa zar se gg ne brane?

nasi protivnici se utihnuli,valjda skupljaju vec sad offove za natare i ww sela pa moramo opet mi u akciju,ajmo jos par dana pa ce opet biti zabijanja na ++ koordinatama hahhahhahahahh

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drogan Vidi post
    e moj domo nesto si jako ljut, pa ovo je igra, a ne mjesto za lijecenje osobnih frustracija.
    mi se drzimo one papigine uzrecice: " nismo ped..., ali Domo mi te svi volimo.":cvijece i proljece:
    pa kakve ima veze ljutnja, ljubav, lijecenje osobnih frustracija s serverom s1? ljubomorni ste nas nesto? umjesto pisete ovdje, pomognite malim vasim igracima koji trebaju deff. svaki dan gase acceve. isto WWW. malo previse pretjerujes u bezveznim postovima.

@mali perica

reka si da ne radis multice na forume? :snijeg:

I SRETAN DAN ŽENA SVIMA. UGODNO UZIVAJTE.
    Uređeno od strane domo29 (08.03.10 um 10:03 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    tebi ocito nesto nije jasno, padaju vam GG ko muhe bez glave. to je moj post i kazem jednostavno da cete raspasti. a ti mi bi htio da popravim nesto u hrvatsku, i da naucim nesto igrat i vodit savez?

NE, bolje da kazes da mi padne gg a ne to. past cete daleko ko da nikada niste tribali igrat.

sad cu nesto reci, 1.Bojna i Sexy Zoo NEMAJU pojma igrat. vidimo se za mjesec dana.
    strašnooo, koji to GG-ovi padaju kod WWW-a i bojne ???

Martin --,, pao djelomično GG i palo par vaših offova, nadam se da vam je vrijedilo
    pao GG Mateu_groznom , a ne spominjete da je igrač bio žut kad ste ga napali (očito da WWW ima problema sa špijama), pa samo čekate da netko požuti u WWW-u i bojnoj pa ga opalite......

koliko sam čuo spojio se nakon katanja,,... toliko o katanju aktivnih igrača ))))

ps. sreča pa me je PMS ugasio pa se ne moram živcirati oko igre :lol2:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    pa naravno da štanca vojnike kad je vjerojatno nabildao vojarnu na barem 10-tke sati ili dana pa ispadaju, možda vi štancate vojnika po vojnika ........
    kad je bio prvi napad uz vala katanja, zasto ostao samo 2 pjesedija i 1 konja, onda na drugog igraca, isti broj ostao, ako je zut, moga bi imat barem 1000 pjesedija. znaci bio je online cim sjedao online pa maknuo stancane vojske.neznam zasto dalje pricam s tobom, valjda si klinac, jos mjesec dana pa dodji i trazi WWW i 1.Bojna pa ces vidit. ali uzmi aspirin pre nego to pogledas pala:

molim, dalje ne triba komentirat, zelimo dogadaje vezeno s s1 a ne lazi,ljutnja, ljubav,itd.:cowboy:

Toso
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    pa naravno da štanca vojnike kad je vjerojatno nabildao vojarnu na barem 10-tke sati ili dana pa ispadaju, možda vi štancate vojnika po vojnika ........

cek cek, a tko je maknio onda vojsku iz sela ako se radila 0/24

ovdje ljudi i lazu da ne trepnu, zalosno:narf:

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Govnar_smrti Vidi post
    cek cek, a tko je maknio onda vojsku iz sela ako se radila 0/24

ovdje ljudi i lazu da ne trepnu, zalosno:narf:
    pa da, samo su ljuti na mene sto govorim "glupostima" jednostavno je to, triba prihvatit sto se zbilja dogadja a ne nadat u buducnosti i glumlit. a sto ces, samo izbjegavaju moja pitanja, a ima previse pitanja bez odgovora.

recimo, zasto dva WWW imaju rat protiv THE i RF a jedan samo protiv PMS? ne vidim nista ozbiljnost, kao sto znamo, pokazali su samo neozbiljnost(prase doktor traviana, megakolakcija, nebrige malim igracima, sexy zoo nisu sami, itd) kao sto vidite, neozbiljnost donosi raspad sistema, povjerenja, odanost.

vidimo se za mjesec dana. i dosta je vasih nepotrebnih postova.

mogli ste jednostavno reci da idete katat nama. ali niste?!

@bero

nikome nisam pljuvao, rekao sam da cete raspasti. i da nemate pojma igrat. to je neka velika pljuvacka? ajde odiite atletiku(pljuvacka u dalj). i nisam samo hrvat, ja sam iz svijeta kao ostali.

ako mislis da mislim da nitko ne zna igrat, ti to govoris, a ne ja. nije problem u igri nego timska bez drugih pomoci i diplomatska. definitivno NISTE sami odpocetka a reka si meni da ste sami. ajde, sto ti je napravio okram? zasto vas ne pomaze? ha? neozbiljnost? to nije moj problem. rijesite s njim ili vasoj megakolakciji ili brisite acceve ako vama dosta.

hvala ti sto mislis da pricam glupostima. :brukica:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4