Stranica 344 od 828 PrvaPrva ... 244294334342343344345346354394444 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,431 do 3,440 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    pa da, samo su ljuti na mene sto govorim "glupostima" jednostavno je to, triba prihvatit sto se zbilja dogadja a ne nadat u buducnosti i glumlit. a sto ces, samo izbjegavaju moja pitanja, a ima previse pitanja bez odgovora.

recimo, zasto dva WWW imaju rat protiv THE i RF a jedan samo protiv PMS? ne vidim nista ozbiljnost, kao sto znamo, pokazali su samo neozbiljnost(prase doktor traviana, megakolakcija, nebrige malim igracima, sexy zoo nisu sami, itd) kao sto vidite, neozbiljnost donosi raspad sistema, povjerenja, odanost.

vidimo se za mjesec dana. i dosta je vasih nepotrebnih postova.

mogli ste jednostavno reci da idete katat nama. ali niste?!

@bero

nikome nisam pljuvao, rekao sam da cete raspasti. i da nemate pojma igrat. to je neka velika pljuvacka? ajde odiite atletiku(pljuvacka u dalj). i nisam samo hrvat, ja sam iz svijeta kao ostali.

ako mislis da mislim da nitko ne zna igrat, ti to govoris, a ne ja. nije problem u igri nego timska bez drugih pomoci i diplomatska. definitivno NISTE sami odpocetka a reka si meni da ste sami. ajde, sto ti je napravio okram? zasto vas ne pomaze? ha? neozbiljnost? to nije moj problem. rijesite s njim ili vasoj megakolakciji ili brisite acceve ako vama dosta.

hvala ti sto mislis da pricam glupostima. :brukica:
    ne ja ne mislim da pricaš gluposti.To znam i vidim iz postova.
    WWW nema niti jednu deff jedinicu u našim selima.Znam da je tebi to teško shvatiti.To što ne vjeruješ da smo skoro sami opet je tvoj problem.Pa pitaj THE i RF koliko ima deffa kod nas.Skoro da nisu vidjeli deff u selima koja su katali.Pricam o ggradovima.
    Bojna je nešto deffala mene i tu i tamo još nekoga.No zanemarivo tek za jedan off da zapne ili dva .PiP e to je nešto drugo.Koliko smo tražili toliko bi dobili.

btw neozbiljnost o kojoj pricaš.Pa da smo imali namjeru igrati ozbiljno imali bi bar 10 deff igraca u savezu.Imamo dva i to igrom slucaja.No šta ja tebi pricam .Ti sve znaš.
    Pogodio si naš raspad.Stvarno mudrost.Nas ima 20 a THE i RF cca 50 dobrih offera.hahaha stvarno imaš iskustvo i opasno pogađaš.Samo si zaboravio da smo i mi sami rekli uskrs nam je cilj.

domo ,domo ,domo ovori svoj forum i baljezgaj .Tamo ćeš uvijek biti upravu.Samo nemoj nikome dati da se loga.:pivo:

Necu se 7 dana logati jer nemrem više citati tvoje postove.Bez smisla i logike.
    Sexsyguya/s1

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bero Vidi post
    ......
    vidim da ti nesto tesko shvatit. stalno me vrijedas, kao da si klinac. ne vjerujem ti, ali to nije moj problem, pa zasto si blizu 1.Bojna? to je dogovoreno odpocetka servera, naravno i WWW.

rekao sam ti da cete raspasti ali ne zahvaljuci THE i RF nego tvoj pristup prema Traviana i igracima. objavljujete cijeli server rat. tu nema logike, niste ocistili kvadrant, niste sami obavili posao, ja cu morat ocisti dva kvadranta, to je moj cilj, imaj postovanja prema igracu koji ima cilj(koje potrebno puno truda), a vidim da ne postujes nimalo ni koga. pa naravno, ti nemas cilj.

haha, presmijesno mi je kad kazes da bi ozbiljni i imali bi 10 deffera? hahaha. ti si upravo vrijedao mene i to PRVI. dopustat cu da me vrijedas ako imas CILJ. a ne poput "prezivjet do uskrsa", to je cista glupost.

imate priliku pobrisat nas THE, RF, CN, PMS, ostali saveze. tako ste objavili rat, ja sutim nakon sto sam rekao da cete nestat za mjesec dana, mozda dva. ti samo pricas non stop, a bolje da ne pricas, nego da odes organzirat nesto.

pa pa.

P.S. 1.Bojna, Sexy Zoo, počivali u miru u nase kvadrante

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Govnar_smrti Vidi post
    cek cek, a tko je maknio onda vojsku iz sela ako se radila 0/24

ovdje ljudi i lazu da ne trepnu, zalosno:narf:
    nije da lažu, već je igrač bio požutio u savezu (min. 24 neaktivan) i tada su krenuli napadi, i kad se napokon odlučio logirati, vidio je da mu stižu napadi za nekoliko sati., kasno za neko kvalitetno deffanje pa je prošlo kako je prošlo

svakome se dogodi..., i tu nema što biti sramota., vidjeli su neaktivnog igrača pa išli na sigurno

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

post ujutro Danas, 09:17

Citat Citat od drlja Vidi post
    koliko sam čuo spojio se nakon katanja,,... toliko o katanju aktivnih igrača ))))
    post sada Danas, 14:53

nije da lažu, već je igrač bio požutio u savezu (min. 24 neaktivan) i tada su krenuli napadi, i kad se napokon odlučio logirati, vidio je da mu stižu napadi za nekoliko sati., kasno za neko kvalitetno deffanje pa je prošlo kako je prošlo

svakome se dogodi..., i tu nema što biti sramota., vidjeli su neaktivnog igrača pa išli na sigurno

spojio nakon katanja ili spojio prije katanja? ili nakon katanja, vidio je da mu stižu napadi za nekoliko sati?
    ROTFL, sam si priznao. ah, znalci traviana
    Uređeno od strane domo29 (08.03.10 um 16:26 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    post ujutro Danas, 09:17

post sada Danas, 14:53

spojio nakon katanja ili spojio prije katanja? ili nakon katanja, vidio je da mu stižu napadi za nekoliko sati
    ROTFL, sam si priznao. ah, znalci traviana
    prije ili poslije više manje bitno, (sami ste rekli da je maknuo nešto iz sela) bit svega je DA KATATE NEAKTIVCE........

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

prije ili poslije više manje bitno, (sami ste rekli da je maknuo nešto iz sela) bit svega je DA KATATE NEAKTIVCE........
    zasto onda imate NEAKTIVCE? pa izbacite ili budite samo poperi. to nije nas problem nego VAS. :svinjica mala:

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

...e moj Janus...u laži su kratke noge...
    ...malo si se za jezik ugrizao, a?
    ...pa se igrač spojio poslije napada, pa se spojio prije napada....
    ...kad već lažeš daj barem složi da to liči na nešto...
    ...u WWW/BOJNA ima neaktivaca??!!!!...i još k tome OFAH se pridružio RFu???!!!!!
    ...hedonizam jača organizam....

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    probajte prepisat i to pomognite i manjim igračima
    oj casa evo prepisali smo i pade jedan cist solidan off na igracu sa tri sela hehe....

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno Smisao foruma

Koji je smisao ovog foruma, kad moderatori brišu postove koji komentiraju jednog igrača, a dozvoljavaju tom igraču da pljuje po ostalima.

Žalosno ali istinito. Ova igra se sve više pretvara u pravi kupleraj i nije ni čudo da su mnogi odlučili igrati isključivo na stranim serverima. Tamo barem nema takvog smeća.

Veliki pozdrav za Freiyu.
    Uživaj sada na miru bez traviana i ovakvih gluposti

Pozdrav svim normalnim forumašima. Ja ode odavde.
    Uređeno od strane Matron (08.03.10 um 17:25 Uhr)
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma dadyo's Avatar
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Koji je smisao ovog foruma, kad moderatori brišu postove koji komentiraju jednog igrača, a dozvoljavaju tom igraču da pljuje po ostalima.

Moj prijedlog je da skupimo lovu i kupimo mu ogledalo.

Žalosno ali istinito. Ova igra se sve više pretvara u pravi kupleraj i nije ni čudo da su mnogi odlučili igrati isključivo na stranim serverima. Tamo barem nema takvog smeća.

Veliki pozdrav za Freiyu.
    Uživaj sada na miru

Pozdrav svim normalnim forumašima. Ja ode odavde.
    ..pozdrav i tebi...
    ...što se tiće stranih servera, ista stvar kao i na našim, igrao sam prije strane servere pa tek onda HR i nema tamo ništa manje podbadanja, muljanja nego ovdje...
    ...a da, svi uvijek misle da je drugdje bolje i poštenije, kako će kolegi Matronu budući suigrači na stranim serverima govoriti: "The grass is always greener on the other side of the fence." :wave:
    ...hedonizam jača organizam....

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4