Stranica 345 od 828 PrvaPrva ... 245295335343344345346347355395445 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,441 do 3,450 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

ja nikome ne vrijedam, samo nek oni iz sexy zoo da shvate nesto!!!!

kad objavis rat, prodje neko vrime. svi zaboravimo rat, to je kao bolna tocka, pa sam ovdje potpisao da cemo katat Bojnu i WWW i Sexy. onda svi uskace i pljuju me. zar to nije jednostavno da sjete da smo u ratu pa oni su objavili rat?!?

to je velika glupost da sam neki znalac traviana, jos neznam koliko zamke ima iako sam bio dvije godine Gal, to mozete jos pitat Satho. imam nadimak koji me nazvala, zapravo dva. dok sam bio u MLM, zvala me peder, dok smo igrali skupa, zvala me noob. jel to mene vrijeda? NE. kako to? jednostavno prihvatis da je ovo samo igra.

dakle, opet moram ponavaljat. svima zelim sretno igracima WWW, 1.bojna, Sexy Zoo. ali MI cemo vama sve GASIT. bolje dvaput razmislite da li vrijedno ulozite SVE ili NISTA. :sleepy moon:

na kraju, za bero, tebe triba odmor. definitivno.

Član foruma tinko's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    prije ili poslije više manje bitno, (sami ste rekli da je maknuo nešto iz sela) bit svega je DA KATATE NEAKTIVCE........
    ha neka onda Bojna-WWW ubuduće ne šalju neaktivce u napade na protivnike, da ih se nebi skatalo.
    Arguing on Internet is like running on the special olympics; Even if you win, you're still retarded.

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mali perica Vidi post
    oj casa evo prepisali smo i pade jedan cist solidan off na igracu sa tri sela hehe....

vidio sam cestitam iako se ne preferiraju samostalne akcije ali nekom se požurilo i tako to biva ali to je još uvjek zanemarivo u odnosu na gubitke koje ste vi pretrpjeli u zadnje vrijeme sta se offova tice...

tako da lijep ulov cestitam i uzivaj )

pozzz

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od casa nostra Vidi post
    vidio sam cestitam iako se ne preferiraju samostalne akcije ali nekom se požurilo i tako to biva ali to je još uvjek zanemarivo u odnosu na gubitke koje ste vi pretrpjeli u zadnje vrijeme sta se offova tice...

tako da lijep ulov cestitam i uzivaj )

pozzz
    svaka cast.....

ma mi nemamo vise offova pa se zabavljamo defferski hvatajuci vas....

znam da je svasta izreceno,puno teskih rijeci,smicalica i nekih niskih poteza,ali ajmo zakopat sjekiru barem na forumu(u igri ne ocekujem niti ne zelim jer bi bilo predosadno) i odigrat do kraja server ...

Ja se ispricavam u svoje ime te ime svih iz LZN svima koje smo povrijedili,uvrijedili te ako ima takvih uneredili .....ovo je samo igra te nekada covjeka ponese taj virtualni svijet,evo javno pozivam sve dobrovoljce iz neprijateljske grupacije na slijedecu pijanku LZN i saveznika.....

pozdrav svima,a sad ajmo dalje stancat deff

Član foruma Batu's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mali perica Vidi post
    oj casa evo prepisali smo i pade jedan cist solidan off na igracu sa tri sela hehe....
    Bilo je i vrijeme vise... Koliko dugo vam se setam tamo vec :dance:

No, cestitke branitelju :pivo:
    s1 - Batu [reBorn]
    s2 - Kaze [MiD]

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    vidim da ti nesto tesko shvatit. stalno me vrijedas, kao da si klinac. ne vjerujem ti, ali to nije moj problem, pa zasto si blizu 1.Bojna? to je dogovoreno odpocetka servera, naravno i WWW.

rekao sam ti da cete raspasti ali ne zahvaljuci THE i RF nego tvoj pristup prema Traviana i igracima. objavljujete cijeli server rat. tu nema logike, niste ocistili kvadrant, niste sami obavili posao, ja cu morat ocisti dva kvadranta, to je moj cilj, imaj postovanja prema igracu koji ima cilj(koje potrebno puno truda), a vidim da ne postujes nimalo ni koga. pa naravno, ti nemas cilj.

haha, presmijesno mi je kad kazes da bi ozbiljni i imali bi 10 deffera? hahaha. ti si upravo vrijedao mene i to PRVI. dopustat cu da me vrijedas ako imas CILJ. a ne poput "prezivjet do uskrsa", to je cista glupost.

imate priliku pobrisat nas THE, RF, CN, PMS, ostali saveze. tako ste objavili rat, ja sutim nakon sto sam rekao da cete nestat za mjesec dana, mozda dva. ti samo pricas non stop, a bolje da ne pricas, nego da odes organzirat nesto.

pa pa.

P.S. 1.Bojna, Sexy Zoo, počivali u miru u nase kvadrante
    zašto CN????
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

evo jedan frishki trach iz www saloona i pitanje za domu

Da li je propalo novo saveznistvo Egoista i www-a preko http-a, koje je Sensa obecala.
    Pa zar opet?pala:
    1.Bojna - Black Legion

Banned
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    zašto CN????
    1.Bojna kataju CN i ukrali artove.

Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od domo29 Vidi post
    1.Bojna kataju CN i ukrali artove.
    tko koga, kako ja to ne znam
    1.Bojna - Black Legion

Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

veli velmozni cale , ako imate problema sa PMS-om, kupite allways ili platite caletu pivo da vas www rjesi problema, kako ne bi bio spam pogledajte hof-ove na s1 i razvoj svih saveza.

Domo i www te voli :cvijece i proljece:
    1.Bojna - Black Legion

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema