Stranica 39 od 828 PrvaPrva ... 2937383940414989139539 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 381 do 390 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

sve to stoji , a takoder stoji i ono da bi trebalo ukinut 4 server i speed, a da ostane samo bax kao speed di bi igrali i hrvati i ostali svi na jednom, tako bi bila veca populacija igraca na serverima, a i kvalitetnije bi se igralo.. :goodpost:

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Frey® Vidi post
    sve to stoji , a takoder stoji i ono da bi trebalo ukinut 4 server i speed, a da ostane samo bax kao speed di bi igrali i hrvati i ostali svi na jednom, tako bi bila veca populacija igraca na serverima, a i kvalitetnije bi se igralo.. :goodpost:

Sto? Nije ti dovoljno stotine prijatelja iz saveza pa moras ici u Bosnu? fftopic:

Član foruma tristan's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Batu Vidi post
    Ajde jos 5 puta reci da niste push za drugo selo radili... nismo svatili jos

ps. Ima ista novosti u diplomatskom svijetu? Nova saveznistva il trzavice?

naravno da da RF koalicija i THE(ex Diktat) koalicija su sad ...koalicija ... nasli server bez MiD-a ja navijam za njih. navijao bi za dadu al on ne pusha pa nije cool .. i nije uzeo cropp 150% cccc....
    - ex s2-Najjaci- MiD - FLASH!!!!! A-AAAAAAAAAAAH!!! king of the impossible !!!
    - s2 TristaN

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tristan Vidi post
    naravno da da RF koalicija i THE(ex Diktat) koalicija su sad ...koalicija ... nasli server bez MiD-a ja navijam za njih. navijao bi za dadu al on ne pusha pa nije cool .. i nije uzeo cropp 150% cccc....
    ja sam igrač rf-a, igram čisto,jedan acaunt,bez garaže....jedini push koji sam ikad dobio je bio da prehranim vojsku jer je minus bio takav da bi pocrkali...nikad nisam ni pokušao preko špije doći do info....jedino pravilo travijana koje sam ikad prekršio je push frenda koji nije znao igrati,pa sam ga i sittao,iz neznanja da je to kršenje pravila,al očito da mh na s3 nije radio niš,jer to je trajalo mjesec dana
    e sad igračino reci pošteno kako ti igraš ovu igru.....reci iskreno jel bio u rf-u čovjek koji je igrao 5 acauntova,...kolko ti imaš acauntova po serveru?
    unatoč svemu odigrali smo srever do kraja,i ww gradili....a di ste vi nestali

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    ja sam igrač rf-a, igram čisto,jedan acaunt,bez garaže....jedini push koji sam ikad dobio je bio da prehranim vojsku jer je minus bio takav da bi pocrkali...nikad nisam ni pokušao preko špije doći do info....jedino pravilo travijana koje sam ikad prekršio je push frenda koji nije znao igrati,pa sam ga i sittao,iz neznanja da je to kršenje pravila,al očito da mh na s3 nije radio niš,jer to je trajalo mjesec dana
    e sad igračino reci pošteno kako ti igraš ovu igru.....reci iskreno jel bio u rf-u čovjek koji je igrao 5 acauntova,...kolko ti imaš acauntova po serveru?

igraš bez špija??? :S:S:S onda ti moram reči da loše igraš
    ja ne volim špije,ali špijunarenje je jedan od najvažnijih djelova rata ili ratnih igara i ko ima boljeg james bonda taj je faca....

@tristan

125% je meni čist dosta s obzirom da mi je takav cropp došao na četri kockice od gg bio bih lud kada bi se selio daleko i kočio si razvoj
    p.s. aj navijaj za mene pa bum ti ja organizirao push u LZN,mi volimo takve kao ti

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    igraš bez špija??? :S:S:S onda ti moram reči da loše igraš
    ja ne volim špije,ali špijunarenje je jedan od najvažnijih djelova rata ili ratnih igara i ko ima boljeg james bonda taj je faca....

@tristan

125% je meni čist dosta s obzirom da mi je takav cropp došao na četri kockice od gg bio bih lud kada bi se selio daleko i kočio si razvoj
    p.s. aj navijaj za mene pa bum ti ja organizirao push u LZN,mi volimo takve kao ti
    iskustvo mi govori da je james bond duplić acaunt.....ili peterodupli

Član foruma tristan's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    Ma bravo ti. Bas si super.... ja imam po 17 acceva po svakom serveru jer eto imam viska vremena u zivotu.... svasta, svaki luzer ima istu retoriku. Kao da se druze svi skupa.

@dado dado ... push jednako kata u nedostatku kate talibanska falanga ili pretorian sa dinamitom vidio da imaos i j.. srece kako je blizu.
    - ex s2-Najjaci- MiD - FLASH!!!!! A-AAAAAAAAAAAH!!! king of the impossible !!!
    - s2 TristaN

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Kakvo je stanje trenutno na s1?
    Tko koga i kako?
    Jel se nadziru ozbiljniji savezi?
    Koliko sam čuo jedan savez je odlučio početak ići taktikom:diplomacija=0 tj. rokaj sve šta je u blizini na karti
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma dančy's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Kakvo je stanje trenutno na s1?
    Tko koga i kako?
    Jel se nadziru ozbiljniji savezi?
    Koliko sam čuo jedan savez je odlučio početak ići taktikom:diplomacija=0 tj. rokaj sve šta je u blizini na karti
    koi to da im se probbam prikljuciti odgovor na pp molim :zeko:
    zivio floosh

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

ima par takvih saveza

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56