Stranica 415 od 828 PrvaPrva ... 315365405413414415416417425465515 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,141 do 4,150 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Ne znam sto, kako i zasto, ali ne da ni meni...

Inace doma uspijem bez problema 4 u sekundi na alt+tab, na ruke bar 1 od 3 put mi uspije 4 u sekundi, neki put 5, a zna se i 6 u sekundi zalomiti...
    Sada nikako preko 3 u sekundi ( a i to 1 od 10 pokusaja), pol tabova mi pokaze privremenu blokadu, i nece vise od 2 u sekundi...

A baj d vej, danas sam bio na faksu na novom kompu, brdo rama, win xp, ful brza veza, iz prvog pokusaja probao work offline i poslao 7 u sekundi (bilo 10 tabova, jedan izasao izvan sekunde, 2 puta blokiralo, ali 7 u sekundi poslao...), taman kad sam htio opet probati me izbacili iz sobe...
    sutra cu probati opet, ne znam sto se dogada, ali sada mi ne da nis slati skoro...

ne znam otkad zeza ovako, ali evo, ja danas oko 17:40 uspio 7 u sekundi na work offline poslati iz prve...
    na ruke 5 bez problema...

sada nis, nemrem dobiti 3 u sekundi, a to je prelako inace...

EDIT: evo, sad u pravilu od 6 tabova 4 mi vraca nazad da sam blokiran i da nece slati napade, 3 u sekundi nemoguca misija...
    Vec dobrih 7-8 minuta ne mogu poslati 3 u sekundi...
    Uređeno od strane illblader (22.04.10 um 22:31 Uhr)
    Nema me vise Moj RL opet postoji

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Ja sam dosta friški igrač. Ovo mi drugi server,al mislim da je ovo mijenjanje pravila čista glupost!
    Jedno je kad se promijene pravila na početku servera,a drugo kad se mijenjaju usljed servera!
    Ovo je moj zadnji server definitivno!!!!

Banned
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

Neznam kak ste mislili uputiti na problem pisanjem po chat temi.

BTW, ovi THE-ovci što mi prigovaraju. Neznam zašto su se ustrtarili WWW-a. Taj savez ako će pokazati nešto pokazat će tek na kraju servera. Tko ih prati još od prošlog servera toliko barem zna.
    Neznam samo dal su dizali što heroje, vi na serveru ćete to znati bolje.
    Iskreno, s ovakvim likovima tipa sitting bull niste nijedni za drugo nego za ropotarnicu.
    Uređeno od strane Zirnitra (23.04.10 um 00:28 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zirnitra Vidi post
    Neznam kak ste mislili uputiti na problem pisanjem po chat temi.

BTW, ovi THE-ovci što mi prigovaraju. Neznam zašto su se ustrtarili WWW-a. Taj savez ako će pokazati nešto pokazat će tek na kraju servera. Tko ih prati još od prošlog servera toliko barem zna.
    Neznam samo dal su dizali što heroje, vi na serveru ćete to znati bolje.
    Iskreno, s ovakvim likovima tipa sitting bull niste nijedni za drugo nego za ropotarnicu.
    dobro a to je igra,po tvom objektivnom stajalištu...da se na kraju servera istrese off,neznam kak imaju volje

Član foruma
    Registriran
    May 2009

Uobičajeno

bas je super :pije kavu: i gledat reporte :party:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

slažem se, prolaze i bez da idu svi u sec:welcome:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Ovo je prekrasno,samo me zanima gdje je deff od protivnika! :cerek: :pčelica:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Bravo, cisti primjer kako dobra organizacija i dovoljno truda i vremena moze utjecati da slabiji protivnici pobijede jace. Dobra koordinacija, malo politike, malo veca aktivnost i isplivali na vrh na kraju. Iskrene cestitke, svaka cast, dobro napravljeno, i sveukupno i ova akcija. Kada sam dosao na server ova nasa koalicija je, ako se ne varam, bila jaca i vojno i po cropperima i pop-u, bolji strateski raspored...

Vjerujem da je zasicenje navelo mnoge ljude da odustanu, i kako je igra dosadila dosta igraca iz nase koalicije se zasitilo u vrijeme kada ste se vi razigrali i dobro organizirali i iskoordinirali...

Sve u svemu, uz manje incidente, mislim da je sve islo prirodnim tijekom gledajuci ulozeno/dobiveno...
    bar si ja to tako objasnjavam 8)

Bumo vidli kaj bu dalje
    Uređeno od strane illblader (23.04.10 um 10:56 Uhr)
    Nema me vise Moj RL opet postoji

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

ok, sad smo valjda gotovi sa temom:

"moze se / ne moze se slati xxx napada u sekundi"

daljnju raspravu o tome na nekom drugom mjestu, npr na pdf-u "opcenito". moze?

odsad slijede opomene

e da, i raspravama o gramatici i pravopisu je dosao kraj

Član foruma shimzofremnik's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

sta to bila neka akcija, vjerovatno niste dobro prosli :(
    po meni je ovo ocekivan razvoj situacije svaka cast lzn-u na borbi ali pokazalo ste, davno sam ja to vec rekao dok ste vi (LZN) jos kao "pobjedjivali" .. :to victory:
    I don't like the drugs but the drugs like me

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 01:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4