Stranica 422 od 828 PrvaPrva ... 322372412420421422423424432472522 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,211 do 4,220 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen runter

Citat Citat od drogan Vidi post
    mozes mu prenijeti da ima krive informacije, jer sam ja u mirovini vec 7 godina, lijepo mi ga pozdravi i poruci mu da ga cijela bojna voli i salje mu:daje cvijet::daje cvijet:
    Joj kako vi iz bojne znate biti pažljivi ,baš me dirnulo kod srca :blabla:
    Uređeno od strane SHARKY31 (24.04.10 um 18:10 Uhr)

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    Joj kako vi iz bojne znate biti pažljivi ,baš me dirnulo kod srca :blabla:
    kad smo mi takvi, evo da ne budes ljubomoran. sharky i tebe jako volimo :daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet:
    1.Bojna - Black Legion

Registriran
    Feb 2010

Lächeln

Citat Citat od drogan Vidi post
    kad smo mi takvi, evo da ne budes ljubomoran. sharky i tebe jako volimo :daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet:
    a znam osjetio sam to neki dan ljubav frca na sve strane hehe:pivo: A ništa idemo dalje da sad tu nespamamo toliko :air kiss:
    Uređeno od strane SHARKY31 (24.04.10 um 18:27 Uhr)

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

neznam ja dali si ti budala ili ne i skim se ti dopisuješ sa ženskama ljubavnicama ili maboanom po tvom ,samo nevolim seronje koji cijeli server seru i govore da je THE mega koalicija a šta ste vi i THE prozivate da ima saveze koji nisu u profilu a šta vi imate..Mene samo to smeta dobri ste fajteri ali muljatori još bolji ...:brukica:
    A ono najbitnije još dosta dugo traje server ,i sve bude došlo nasvoje i pokazalo se tko mulja na serveru od samog početka i tko se bavi lažima...
    1. vidim da si ti maboanov odvjetnik ili savjetnik

2. nadji bilo gdje na ovom forumu gdje sam ja vas prozvao megakoalicijom ili bilo koga pa tek onda vrijedjaj da sam seronja

3. ti si nas prozvao da imamo savez koji nije u profilu sto mi nekrijemo, a ti jos nisi opovrgnuo moju tvrdnju za EGO

4.sto se tice muljanja i spijanja, ja imam dokaze za maboana da je bio spija i napisao na vasem skypu da se dopisujem sa njim...citiram " budala nezna da se dopisuje samnom hahahaha"

5. sto se tice ovog vaseg zabijanja kod nas vidi se da su mali offovi padali po deff bodovima pojedinaca i saveza i koliko ste nam vi deffa pobili po off bodovima

6. ponovno ponavljam mi imamo dokaze o vasem spijanju kod nas , a vi da li imate dokaze hehe

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

=SHARKY31;848167
    domo: ako mozes
    reci mu
    da pozdravljam i pitam da li jos sim cita u pravoj vojsci
    ajojjjjjjj sharky pobogu pa nije valjda da šuruješ sa domom :(:(:(:( :S:S
    Uređeno od strane nanir (24.04.10 um 20:28 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Žile Vidi post
    o susjed....ma ništ amlo se ratuje..što me nisi defo jučer....kad ću opet kod tebe na zabijanje sviđa mi se tvoj def...:dance:
    ma imam malo posla sa LZN-om sad pa nisam stigo deffat i tebe

aa navrati ti kad god te volja

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sensa Vidi post
    jel opet ego :cerek: pa sad ce ispast kad dodu natari, ak se kom ne svidi pozicija ww sela ili planova da je opet ego u pitanju kak je krenulo :lol2: ili da netko iz ego igra natare mozda :gamer:

and tko je kom radio usluge i ne samo usluge to najbolje znamo.. a ko je kog posvađao također ... ali i ne samo tko je kog posvađao nego i zašto... ali o tom u nekom buducem postu.. mozda za sad znaju oni koji trebaju znati
    e stara prijateljice (sad nek se misle svi odakle se mi to znamo)
    nemoj se sekirat, sve će to doć na svoje

Član foruma
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od kakadu Vidi post
    1. vidim da si ti maboanov odvjetnik ili savjetnik

2. nadji bilo gdje na ovom forumu gdje sam ja vas prozvao megakoalicijom ili bilo koga pa tek onda vrijedjaj da sam seronja

3. ti si nas prozvao da imamo savez koji nije u profilu sto mi nekrijemo, a ti jos nisi opovrgnuo moju tvrdnju za EGO

4.sto se tice muljanja i spijanja, ja imam dokaze za maboana da je bio spija i napisao na vasem skypu da se dopisujem sa njim...citiram " budala nezna da se dopisuje samnom hahahaha"

5. sto se tice ovog vaseg zabijanja kod nas vidi se da su mali offovi padali po deff bodovima pojedinaca i saveza i koliko ste nam vi deffa pobili po off bodovima

6. ponovno ponavljam mi imamo dokaze o vasem spijanju kod nas , a vi da li imate dokaze hehe
    netko ti je vjerojatno krivo prenio,ja nikad ne osporavam neprijatelja,ovo je igra

ja nikad ne kažem nekom "BUDALA" dok se ne uvijerim da isti to i nije.

i nisi se dopisivao samnom,ja sam samo čitao

Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od nanir Vidi post
    ajojjjjjjj sharky pobogu pa nije valjda da šuruješ sa domom :(:(:(:( :S:S
    snikim ja nešurujem ,a domu znam još iz MLM prije 3 godine i to vam možda smeta i dečko je dobar igrač samo šteta da on nemože pisat požto mu ziranita složio ban...:plesem na kisi:

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

snikim ja nešurujem ,a domu znam još iz MLM prije 3 godine i to vam možda smeta i dečko je dobar igrač samo šteta da on nemože pisat požto mu ziranita složio ban...:plesem na kisi:
    slozio si je on sam ban, da je bio kulturan jer se i na kulturan nacin moze prepucavati ovdje, i da se nitko ne uvrijedi, a on je vrijedjao i bio vrlo brezobrazan. tako daje bancinu u potpunosti zasluzio., a valjda ce ga proci na novom s1 :zeko:
    1.Bojna - Black Legion

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4