Stranica 479 od 828 PrvaPrva ... 379429469477478479480481489529579 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 4,781 do 4,790 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    http://s1.travian.com.hr/spieler.php?uid=1351

evo i njemu se daju slati resi.

nest novoga oko banova.
    a mogli su tu foru uvesti prije par tjedana pa mi onda ne bi krepavala vojska pod banom .... :mad:

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Mrcina Vidi post
    a mogli su tu foru uvesti prije par tjedana pa mi onda ne bi krepavala vojska pod banom .... :mad:
    vojska nikada nije krepavala pod banom
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

kalmar, ono kaj si kopirao nema veze sa baniranim igračima već općenito sa pravilima igre, to bio kao MH trebao znati..
    ono kaj me interesira je nek se javi netko tko je mogao primati resurse dok je bio baniran, ukoliko se moglo ne znam zašto onda meni nitko nije mogao slati rese...

Banned
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

kalmar, ono kaj si kopirao nema veze sa baniranim igračima već općenito sa pravilima igre, to bio kao MH trebao znati..
    ono kaj me interesira je nek se javi netko tko je mogao primati resurse dok je bio baniran, ukoliko se moglo ne znam zašto onda meni nitko nije mogao slati rese...
    do sad se nije moglo slat ni rese,a ni pojačanja bananom igraču,sad se može očito opet neki od updejta koji samo znaju švabe....

Član foruma Kalmah's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Procitaj ponovno moj zadnji post:

Povezаnost tipа 3
    Obа igrаčа su nedаvno igrаlа nа istom računalu, ili su trenutno čuvаri računa i nemа prijаvа vlаsnikа računa u bliskoj prošlosti

Pravila za PT3:

1. ne može poslаti ništа većem igrаču, veći igrаč morа poslаti prvi,

Sad dal si tu ulazio ili igras na istoj mrezi/kompu sa svojim susjedima u igri tako i server automatski pamti te primjenjuje PT1/PT2/PT3, nebitno dal si slao sa pocetka igre ili pri sredini, server ima to spremljeno .
    Naravno ako mislis da je to opet dijelo vise sile imas admina te vlasnike pa se tamo zali, na forumu samo mozes pobrat bannanu posto je zabranjeno pisat o bannovima te clanovima TT koji rade na tom serveru, jedino ako se nisu mjenjala pravila foruma ff::banned:
    ex S6, s7: Defiance, Thunder*
    Smrt pahuljicama :blink:

Sensa
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od nanir Vidi post
    do sad se nije moglo slat ni rese,a ni pojačanja bananom igraču,sad se može očito opet neki od updejta koji samo znaju švabe....
    jeeeeee sad sam i svabica, a ima i svabske pive :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Kalmah Vidi post
    Procitaj ponovno moj zadnji post:

Povezаnost tipа 3
    Obа igrаčа su nedаvno igrаlа nа istom računalu, ili su trenutno čuvаri računa i nemа prijаvа vlаsnikа računa u bliskoj prošlosti

Pravila za PT3:

1. ne može poslаti ništа većem igrаču, veći igrаč morа poslаti prvi,

Sad dal si tu ulazio ili igras na istoj mrezi/kompu sa svojim susjedima u igri tako i server automatski pamti te primjenjuje PT1/PT2/PT3, nebitno dal si slao sa pocetka igre ili pri sredini, server ima to spremljeno .
    Naravno ako mislis da je to opet dijelo vise sile imas admina te vlasnike pa se tamo zali, na forumu samo mozes pobrat bannanu posto je zabranjeno pisat o bannovima te clanovima TT koji rade na tom serveru, jedino ako se nisu mjenjala pravila foruma ff::banned:

kakve to veze ima sa slanjem resa blokiranom igraču ?
    meni nije nitko mogao poslati, ni veći ni manji igrač, apsolutno nitko, probali smo a domi se može, to je razlika.. ne prozivam nikoga samo me interesira kak je to moguće i koje su iznimke od pravila ...

ali ajmo zaključiti ovu raspravu jer sam postavio konkretno pitanje za slanje resa navedenom igraču a vi ste otišli u spam (ko u saboru kada se postavi pitanje o npr krađi u HEPu i onda se javlja ekipa i počinje pričati o Bleiburgu i sve se razvodni) ...

Član foruma Kalmah's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

kakve to veze ima sa slanjem resa blokiranom igraču ?
    meni nije nitko mogao poslati, ni veći ni manji igrač, apsolutno nitko, probali smo a domi se može, to je razlika.. ne prozivam nikoga samo me interesira kak je to moguće i koje su iznimke od pravila ...

ali ajmo zaključiti ovu raspravu jer sam postavio konkretno pitanje za slanje resa navedenom igraču a vi ste otišli u spam (ko u saboru kada se postavi pitanje o npr krađi u HEPu i onda se javlja ekipa i počinje pričati o Bleiburgu i sve se razvodni) ...
    :S. Nauci citat sa razumljevanjem, lijepo ti pise od kada se moglo slat banniranom igracu, uostalom nisam ti ja support na ovom server, nazalost vidim sad da vise nema podrske na s1 tako da ces morat pilat mha ili admina:
    http://s1.travian.com.hr/spieler.php?uid=1

Lijepo sam ti iznjeo sve potrebne podatke i pojasnjenja, no nije moj problem sto ti ili ne zelis svatit ili ne kopcas :spam1:, a sad pilat odgovorne osobe koje rade na s1, a ne obicnog igraca fftopic:
    ex S6, s7: Defiance, Thunder*
    Smrt pahuljicama :blink:

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

1.nisam posalo žito nego drvo tako da ta teza ne stoji
    2. dok sam ja bio pod banom nije mi se moglo poslati ni žito ni drvo ni sendviči za vojsku
    mislim da njegova vojska jede drvo :witch:
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

ne znam baš pravila u detalje ali mi nije jasno kak to da mogu poslati trgovce igraču koji je blokiran?

Naslov: Narcisiodni psi opskrbljuje Sema
    poslano: na 10.05.10 u 00:57:36 sati
    Mrcina iz naselja Narcisiodni psi
    Resursi Drvo1 | Glina0 | Željezo0 | Hrana0

pa molim da mi se objasni ak netko bolje kuži pravila
    pitanje sam proslijedio prema adminima, ocekujem odgovor skoro.

inace, nije bas pitanje za s1 temu, vec za pdf "pitanja" ili cak i "greske u serveru". neka ostane zasad ovdje ali molim da se suzdrzite od spamanja po toj temi.

mrcina, molim te da ponovis pitanje na za to odredjenom mjestu, jer relevantni admini citaju taj odio, a ne bas sve teme na forumu, jel'te? znaci, ja na to pitanje ne znam odgovor, stoga sam i proslijedio, a ako zelis sto tocnijin odgovor i u sto skorijem roku, pitaj na drugom mjestu.

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335