Stranica 514 od 828 PrvaPrva ... 14414464504512513514515516524564614 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,131 do 5,140 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ma Vi ste svi pukli

Treba na godisnji otici :S

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Ajd konačno jedan potpisan post i tnx na pohvali..

ALI....

Heh, da to prihvatimo ja se prva u špigl ne bi mogla pogledati..:narf:
    A nist to je sam bilo moje razmisljanje, bez konzultacije s vodstvima. ko zna dal bi oni na uopce htjeli pristati. Bumo se znaci malo bockali, tu i tam pokrenuli 50tak offova u setnju bomb

BTW da rascistimo oko WWa. IBZ nije dosao na server osvojiti ovaj server i sam na WW ici. Ponovno smo se okupili i isli zabaviti (dosta i novih clanova imamo) , naravno da cemo probati sa saveznicima doci do WW pobjede, bilo bi apsurdno nesto drugo govoriti, jer svi znamo da je sve ostalo nevazno kad stignu natari.
    Realno (THE s RFom) i bojna, www, apo i jos neki savezi koji idu s njima su u vecoj prednosti nego bilo ko sa ++ ili -- . ali nije da smo bez sansi.

Ja osobno sam dosadasnjim tijekom igre prezadovoljan, sve sta smo trebali ucitniti smo ucinili:
    šefika moze sam jos lajati na forumu.
    boom je postao nevazan, tesko da do kraja servera moze sa svojim offom i accem nest konkretno napraviti (mozda malo pikati)
    king i voriu skatan gg, kojeg je IBZ 2 puta pushao, slali im def, cak i sittali taj acc. (jedino je pitanje dal je off nestao)
    grof ćiro - moze sam bockati do kraja servera, nist konkretno napraviti.
    kadum se izbrisao.

Zadovoljstvo je neizmjerno nakon svega, ostale sve stvari za mene nisu tolko vazne.
    ak se WW uzme dobro, a ak ne nema veze, znamo kakve su nam sanse,

Dost sam laprdao, begam imam dost drugog posla. clown
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Slažem se da ne mogu ništa značajno napraviti jer tri puta sam se kucao sad imam 5 000 sikira...:patkica::patkica:imao sam želju ovdje i doći samo rokati i ratovati.Mislim da i Vi i mi možemo biti zadovoljni sa serverom ,stvarno smo se naigrali što je po meni i cilj igre.draži mi je ovaj server nego recimo onaj u 3K a tamo smo pobijedili... nije bilo spavanja i zajebancije stalno se ratovalo...Drugi su kvadranti u blagoj prednosti jer ovaj kvadrant je bio najjači po savezima sredinom servera....I rokalo se na obadvije strane....Ja sam ovdje još samo zbog par ljudi,recimo zbog ekipe iz NAV-a, svaka im čast kakavi su to saveznici,uvjek bi sa njima igrao..., PTSP se raspao ekipa je bila svjedska,pa zatim zbog Dade spamera ,zbog boom-a, ježa,SILIX-a i još par njih.... nadam se da ćemo se naći na kraju servera pa nek ti onda moji dečki priznaju jesam im davao reporte iz IBZ-a.da i to rasčistimo jednom do kraja.....
    .:S1..Grof ćiro...

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

kako je stanje na serveru ko vodi? savezi?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od mali jurica Vidi post
    I ja tebe volim,vidim da sam ti jako falio mucica....a razlog bana znam jer je prijava isla s moje strane.. tralalalala
    Tvoje rijeci bi mozda imale neku tezinu da iza njih ne stoji papak koji se skriva na forumu
    Pusa micek....sad nastavi bas me nasmijavas

ufff dadek, pa koliko ti imaš acc na forumu, jel se broj izjednačio onom u igri ili još nije:patkica:
    CRNI JE KRIV :pivo:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    dado je postao svetac u LZN
    zovite ga odsad DADO PRVOMUČENIK......hehehehehe....on je moj junak,jest ,jest....:lol2:
    eto rista ja suosjećam s tobom, žao mi te, stvarno :(
    Uređeno od strane Black_Velvet (26.05.10 um 17:42 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    ma kako ga svagdje razvale,

a on takva igračina

zaboravio sam, svuda ga razvale jer varaju

a on vara malo, a drugi varaju puuuuuuno

pa zar ne vidite kako je on pošten

i da, Voli ga čitav server :cerek::cerek::cerek:

čuo sam da je (zli) pijanac dao ispite i dolazi po dadu :lol2::lol2::lol2:
    možda na drugom serveru, na ovom je zakasnio, po dadu su već došli

Član foruma
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od TomislavNG Vidi post
    Slažem se da ne mogu ništa značajno napraviti jer tri puta sam se kucao sad imam 5 000 sikira...:patkica::patkica:imao sam želju ovdje i doći samo rokati i ratovati.Mislim da i Vi i mi možemo biti zadovoljni sa serverom ,stvarno smo se naigrali što je po meni i cilj igre.draži mi je ovaj server nego recimo onaj u 3K a tamo smo pobijedili... nije bilo spavanja i zajebancije stalno se ratovalo...Drugi su kvadranti u blagoj prednosti jer ovaj kvadrant je bio najjači po savezima sredinom servera....I rokalo se na obadvije strane....Ja sam ovdje još samo zbog par ljudi,recimo zbog ekipe iz NAV-a, svaka im čast kakavi su to saveznici,uvjek bi sa njima igrao..., PTSP se raspao ekipa je bila svjedska,pa zatim zbog Dade spamera ,zbog boom-a, ježa,SILIX-a i još par njih.... nadam se da ćemo se naći na kraju servera pa nek ti onda moji dečki priznaju jesam im davao reporte iz IBZ-a.da i to rasčistimo jednom do kraja.....
    a ja te pito na početku, štaš u LZN-u, a ti me nisi slušao tctctctctct

Član foruma
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Velvet frendu stari.....Ma igrom slučaja sam završio u IBZ-u..nakon toga me izbacio hoohooo jer mu nisam htio reći komu sam siter..Znači ne tko je meni siter,ta dva mi je on dao i nisam ih smio micati ,a nike koristi od njih ,bili nečiji mul.....i..I onda kad me izbacio bio sam tri mjeseca sam, slao deff IBZ-u, katao natare BRISAČU da uzme artefakt i tako...,Nakon tri mjeseca što sam sam igrao prešao sam u LZN i nije mi žao.Rokali smo ovdje sve oko sebe....Ekipa je za svaku pohvalu...da sam nakon IBZ -a prešao kod tebe ,vjerovatno bi hoohooo i tvojim vodjama rekao da sam špija pa bi me i Vi izbacili .. i ovako kad sam došao u LZN i oni su sumljali u mene..i oni su me zvali špijom, .,,..kurva dado me uvjek slao na druge mete a ne na koje svi oni idu......DROTFLROTFLROTFL..
    .:S1..Grof ćiro...

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od TomislavNG Vidi post
    Velvet frendu stari.....Ma igrom slučaja sam završio u IBZ-u..nakon toga me izbacio hoohooo jer mu nisam htio reći komu sam siter..Znači ne tko je meni siter,ta dva mi je on dao i nisam ih smio micati ,a nike koristi od njih ,bili nečiji mul.....i..I onda kad me izbacio bio sam tri mjeseca sam, slao deff IBZ-u, katao natare BRISAČU da uzme artefakt i tako...,Nakon tri mjeseca što sam sam igrao prešao sam u LZN i nije mi žao.Rokali smo ovdje sve oko sebe....Ekipa je za svaku pohvalu...da sam nakon IBZ -a prešao kod tebe ,vjerovatno bi hoohooo i tvojim vodjama rekao da sam špija pa bi me i Vi izbacili .. i ovako kad sam došao u LZN i oni su sumljali u mene..i oni su me zvali špijom, .,,..kurva dado me uvjek slao na druge mete a ne na koje svi oni idu.....
    Eh,zao mi je sto nisi isao sa skupinom ponekad a i tebi vjerojatno ali ima u tom i neceg dobrog,bar nisi cesto isao u akcije svog saveza onda pa ti osto kakav takav off a reziseri akcija su dolazili samo do zida a na zidu ih kinezi iz IBZ-a,SVZ &co. gledaju.Nesto se ekipa iz LZN-a malo podigla pa vikne kinezima : Hej kinezi ! - A kinezi ce im : sta je? - LZN: Ej mi smo strasni lzn i ima nas 15 000 000 dosli smo da vam srusimo i osvojimo naselje! - Kinezi se pogledaju pa pitaju opet: nismo culi,sta je bilo ? - A ekipa iz LZN-a ce opet: sta se ludi pravite? Mi smo opaljena ekipa iz LZN-a sa Boom-om i Dadom Sefikom na celu i dosli smo vam preorat naselja i ima nas 15 000 000 bolje nas sami pustite unutra ! - Kinezi se u cudu pogledaju izmedju sebe i pitaju: A IZ KOJE STE VI ULICE ? :101010:
    Kako su zavrsili svi znamo mogu samo reci da su zidari visoko zidove zidali :blackeye: pala: :S :
    Uređeno od strane YNWA (26.05.10 um 19:30 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 01:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335