Stranica 518 od 828 PrvaPrva ... 18418468508516517518519520528568618 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,171 do 5,180 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mali jurica Vidi post
    meduzac kaj se zamaraš velvetom pa taj nije niš napravil na ovom serveru,sam sraćka tu na forumu,imal je jednom onu jednu obranu kad su martinX-a skatali na nulu i to je to...ostalo samo vegetacija...i naravno opsjednutost mojim likom na što sam iznimno ponosan
    a po cemu se ti razlikujes od ovog opisa?
    isto nisi nista napravio na serveru, isto samo EDIT tu po forumu, isto si imao onu jednu obranu i isto si opsjednut ibz savezom i nasom koalicijom na sto smo mi iznimno ponosni.

e dadek, znamo mi da ti nas volis i da ti je san igrati s nama, ali necemo te primiti, drazi si nam kao farma 8)
    Uređeno od strane z00ey (28.05.10 um 00:07 Uhr)
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    a po cemu se ti razlikujes od ovog opisa?
    isto nisi nista napravio na serveru, isto samo kenjas tu po forumu, isto si imao onu jednu obranu i isto si opsjednut ibz savezom i nasom koalicijom na sto smo mi iznimno ponosni.

e dadek, znamo mi da ti nas volis i da ti je san igrati s nama, ali necemo te primiti, drazi si nam kao farma 8)
    uff to boli čak i dok čitaš sa strane

:goodpost:
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma _Uriel_'s Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

mogući izvor bolesne opsjednutosti dadom sa gratisom još nekim bućkurišom kompleksa:

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A1...80%D0%BE%D0%BC
    Sve mora biti Po zaKonu, osobito kad ga se Krši.
    S1 - ???
    S4 - ???

Banned
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od _Uriel_ Vidi post
    mogući izvor bolesne opsjednutosti dadom sa gratisom još nekim bućkurišom kompleksa:

predobar
    ovo ide u moj profil kao i ono kopirano sa skypa

@tabletoman
    imaš pravo ja nisam uopće niš napravil na s1,nisam nikad nikog katal i samo sam jednu bijednu obranu imal od 550 000 kilova,glupi heroj se šetal samo po oazama pa je zato u top 5 .....totalno bezveze,zar ne

p.s. hvala na pozivu u IBZ,ali ljubav je obostrana,nema teorije da bi igrao sa varalicama,hakerima te vođom koji svjesno prima sneki sa još jednim multy acc te brani na forumu igrača kojeg nema tri mjeseca itd....

kako ima moj BOOm u profilu:

One Life - One Team-LZN

@casa

a kaj je to drago napravil? nisam igral prošli s1,samo sam čuo puno toga posebno oko IBZ saveza kaj se na kraju ispostavilo sve istina....kaj bi mi sad trebali kao bijelu zastavu dignuti,zamoliti vas za ispriku te deffat vaše ww selo? lolčina na kvadrant

@velvet
    naprosto sam oduševljen tvojom opsjednutošču mojeg lika,očeš broj mobitela od pijanca ?

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od _Uriel_ Vidi post

poštovanje dr.Uriel
    ako biste bili ljubazni pa mi reči ako sam dobro razumio.....Vi tvrdite da večina ovih forumaša(tako ih nazovimo) iz IBZ saveza ima tkz. Stokholmski sindrom prema našem Dadici ?
    da su oni bolesni od ljubavi prema njemu....PA ONI NJEGA VOLE.

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Hajde ekipa, pomognite svom moderatoru, malo opisite trenutno stanje na serveru. Tko koga (osim LZN-IBZ, to mi je jasno), kako stoji sa natarima, gdje su krucijalni artefakti, hoce li ovo biti 99% THE-RF pobjeda ili ima konkurencije?

koliko vidim, na ++ je taj IBZ-LZN fight pri kraju? cini mi se da je ta pobjeda ponesto "Pirova", bar za WW? ali opet, i jedni i drugi su vise puta spominjali da im WW nije bitan, pa je to i u redu

dijagonalni kvadrant, --, mi se cini prazan od jakih saveza? jel tocno ili se varam? sexy je svoje odradio, 50 igraca su uspjeli unistiti sve sanse tom kvadrantu, zanimljiv rasplet.

ostaju dva "jaka" kvadranta. WWW-Bojna, da li je ta koalicija jos skupa?

i THE-RF kvadrant, subjektivno (meni) najjaci? bar po onome sto pise na forumu...

nadam se samo da necu potaknuti opet spike o megakoalicijama. samo kako vi vidite daljnji razvoj servera?

Član foruma Žile's Avatar
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od z00ey Vidi post
    Hajde ekipa, pomognite svom moderatoru, malo opisite trenutno stanje na serveru. Tko koga (osim LZN-IBZ, to mi je jasno), kako stoji sa natarima, gdje su krucijalni artefakti, hoce li ovo biti 99% THE-RF pobjeda ili ima konkurencije?

koliko vidim, na ++ je taj IBZ-LZN fight pri kraju? cini mi se da je ta pobjeda ponesto "Pirova", bar za WW? ali opet, i jedni i drugi su vise puta spominjali da im WW nije bitan, pa je to i u redu

dijagonalni kvadrant, --, mi se cini prazan od jakih saveza? jel tocno ili se varam? sexy je svoje odradio, 50 igraca su uspjeli unistiti sve sanse tom kvadrantu, zanimljiv rasplet.

i THE-RF kvadrant, subjektivno (meni) najjaci? bar po onome sto pise na forumu...

nadam se samo da necu potaknuti opet spike o megakoalicijama. samo kako vi vidite daljnji razvoj servera?
    boooneznam ni ja al ostanem na serveru pa vidimo završetak
    ima li kakav hof??? stavio bi ja svoj al neigram............. :p
    exS3-Tal shiar/exS1-Tango & Cash/comx2-Mio & Mao/S3-Kraljica Majka/S4-Žile1LWG exS4-PC Perla/S4-PC Žile/ S5-Loop-/S1-Staljin&hića/exS1-PD husky

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od z00ey Vidi post

ma kakav kraj fighta.....pa tek se zagrijavamo,a kad se zagrijemo i rješimo IBZ onda idemo na natare jer se već duže vrijeme pripremamo za njih.....da nije tako IBZ bi već bio donji,ovako samo održavamo ravnotežu sa njima....
    sa našim vođom Boomom ima da dignemo i WW,a Dado če nam biti zadužen za diplomaciju...hehehehe

Član foruma tinko's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

a onaj još blokiran.
    pa ovakvih stvari ima samo kod nas očito.

:harmonikaš:
    Arguing on Internet is like running on the special olympics; Even if you win, you're still retarded.

Član foruma magath26's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

očito ti je jako zanimljivo na serveru kad je to jedino što te muči jel netko blokiran ili ne i koliko je blokiran...da nisi dane možda brojao...baš me zanima koliko je blokiran :cerek:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335