Stranica 521 od 828 PrvaPrva ... 21421471511519520521522523531571621 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,201 do 5,210 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Axe Effect Vidi post
    SEXY BV je objavio/la rat za APO. danas 18:37

hahahah čime smo ovo zaslužili da nisam slučajno im profil pogledo ne bi ni znao da smo u ratu :plesem na kisi:

jednom? preuveličavaš

btw, za WW su favoriti THE/RF, bar moje mišljenje...al nemojte o WW-u dok ne dođu natari na server, pls
    vidi vinkovcanina... zasluzili ste uzimanjem sela od luke tina a i ucestalim pljackama upucenim prema nasem savezu... pa se jos i pitate cime ste zasluzili... :S

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

jednom? preuveličavaš

jesam, majkemi
    spasio ti vojsku od umiranja :p
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Barinho Vidi post
    ... i pitaj bojnu kako prolaze zadnje vrijeme. s 13 artova na koliko su spali? da ne pricam koliko im je gradova skatano.......... ...:
    nama artevi netrebaju...bolje nam je islo bez njih pa smo ih se rijesili jeftino...DDDDD

P.S.
    zasto se spominju skatani gradovi...pa sami ste rekli nekoliko puta da se skatani gg digne zlatom za 3 dana...da nepricam o obicnim gradovima kojih ima 10k...hebes 10 ili 15... :sjekiraš:

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od juco Vidi post
    nama artevi netrebaju...bolje nam je islo bez njih pa smo ih se rijesili jeftino...DDDDD

P.S.
    zasto se spominju skatani gradovi...pa sami ste rekli nekoliko puta da se skatani gg digne zlatom za 3 dana...da nepricam o obicnim gradovima kojih ima 10k...hebes 10 ili 15... :sjekiraš:
    vidim da ste i vi malo stisli zube i derete sad, ali do kad? XD
    Bare(s1-Pixa & Bare THE, s3-Desire AC)

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mali jurica Vidi post
    evo ja bum ti u par riječi opisal situaciju:

općenito su se skoro svi smirili i pripremaju se za natare..

++ koordinata IBZ,SVZ,CN i njihove vodonoše u velikoj prednosti nad LZN,NAV,OM,SWAT,ali situaciju oko ww sela im otežava ratovanje cijeli server te mogući manji offovi za kraj,imaju art 5X arhitekta i veliku grupaciju-pretpostavljam s time brdo deffa pa su jedni od favorita za osvajanje servera)koliko god to meni teško bilo za reč)

-+ drže 1.Bojna i WWW...pretpostavljam da če zajedno u gradnju ww sela...i imaju također realne šanse za osvajanje,imaju 1 art arhitekt X3(WWW savez)

+- drže THE i RF i prikazuju o sebi sliku na forumu kao favoriti za kraj,ali favoriti ne pobjeđuju uvijek,zar ne?imaju dva arta arhitektX3

--PiP se drži samozatajno,imaju art arhitekta X3 i možda iznenade na kraju ako če se ova velika trojka međusobno porokat....,tu je još savez RARE oko kojeg iskreno neznam niš

sad ima par solucija kak če završiti...po meni nekak favoriti prije gradnje su THE&RF ...ako 1.Bojna i WWW zajedno krenu onda su tu negdje ravnopravni,a IBZ,SVZ&CN su treči...znamo da su slizani sa THE i da če THE prvo rokat bojnu,a tek njihovo ww selo....ali sve su to pričice..u biti na kraju če LZN dignuti ww na 100
    hvala majstore, to se trazi

zanimljivo, znaci. savez koji ima relativno malo offa, bar offova onih megavelicina (IBZ&al) ima po svemu sudeci puno deffa i arhitekta 5x!

dok 2 saveza sa najjacim offovima (WWW-Bojna i THE-RF) imaju arhitekte 3x...

ako se ove 3 grupacije dobro rokaju za vrijeme natara, naravno da ima i PiP, a mozda, samo mozda, i LZN&al sansu.

nego, predlazem vam da pogledate kako su se vrtili mali artefakti za brzu proizvodnju vojske. tu se da iscitati koliko ce "golemih" offova proizaci od kojeg saveza. oni savezi koji su bili lijeni u rotaciji tih artefakata ce i imati manje offova. mozda ce ti offovi biti nesto veci, ali opet, broj offova je bitniji od njihove snage, ako postoji bar 3 teutonska razbijcka megaoffa po savezu.

jos jednom zahvaljujem, odlican pregled, jos samo jedna stvarca: kad se ocekuju natari?

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od billymadafaka Vidi post
    vidi vinkovcanina... zasluzili ste uzimanjem sela od luke tina a i ucestalim pljackama upucenim prema nasem savezu... pa se jos i pitate cime ste zasluzili... :S
    Radi poluaktivnog lika kojeg je WWW kicko radi više žutih točki u tjedan dana? :gamer:

Whatever...inače se obavijesti savez kojem objavljujete da je rat objavljen

edit - a WWW, kak su vam se oni "zamjerili"?
    Uređeno od strane Axe Effect (29.05.10 um 01:09 Uhr)
    ...

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od magath26 Vidi post
    kee me vučeš za jezik dado....nisam reko ni da je krvavi ni neki domo na moru....govorio sam općenito...do baniranja može na sto načina doć...htjedoh reč da ne blatite nekog dok ne znate pravu situaciju stvari...no isto tako sam i reko da ne vrijedi ulazit u rasprave...što je po ovim vašim postevima sad i dokazano...a ja ispadam smiješan sam sebi kee sam se ovdje uopće pojavio a glede ovog konavle...niti znam tko je niti želim znati iskreno...vidim samo da se pokušava izrugivat...toliko o mom neukusu...

da vidiš.....samo mi ismijavamo i vrijeđamo Vas dok ste vi jadna nevinašca koja su maltretirana od strane zločestog LZN-a.........pa ja sam mislio da si ti jedan od realnijih likova (ma u stvari, mislim to i dalje), ali bi trebalo prvo ispred svog praga pomest a tek onda gledat tuđi prag (iako ni to nije umjesno)........evo npr. velvet....provocira svakim svojim postom......pa ti meni reci jel to korektno.....a imate par takvih bisera (to razumijem jer ipak imate mnogo igrača, te je neminovno da u Vašem žitu ima i kukolja)

p.s. sad će se sigurno javit velvet i napisat jednu "bistru" konstataciju .

:cvjetic:

Član foruma Rinnegan's Avatar
    Registriran
    Feb 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Barinho Vidi post
    robi nemoj tako kladionica mora da proradi
    Nece ne propast

Stavljam 5 velikih zuja (...postoje i male??) na IBZ kao pobjednika! Nadam se da ce to LZNovci shvatiti kao motivaciju za daljnje rokanje
    ...gdje je nestao Buco Beton?

Član foruma robi-laziale's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Heheheh,ti to najbolje znaš,izgubili ste ww jer je ko fol oni odmetnici izašli i sktatali vas!
    Je, tako je... no to samo govori o ljudskoj kvaliteti tih igrača! Nadajmo se samo da na ovom serveru takvih stvari neće biti!
    robi-laziale: s1 - THE 4ever, s2 - MiD 4ever, hrx - SYN 4ever
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Član foruma billymadafaka's Avatar
    Registriran
    Nov 2009

Uobičajeno

Radi poluaktivnog lika kojeg je WWW kicko radi više žutih točki u tjedan dana? :gamer:

Whatever...inače se obavijesti savez kojem objavljujete da je rat objavljen

edit - a WWW, kak su vam se oni "zamjerili"?
    neznam kakav je bio u WWW-u ali kod nas je sasvim ok, nikad nije ni pozelenio :cerek:, a sto se tice WWW-a iz razloga uzimanja mislim 5 sela od LUKE-TINA .. nista budemo se fajtali, pa dok ide ide :dance:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335