Stranica 535 od 828 PrvaPrva ... 35435485525533534535536537545585635 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 5,341 do 5,350 od 8272

Tema: S1 chat tema

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Jelen Vidi post
    ....zanimljivo je kako igraci kad padnu u svakom kliku i pokusaju IGRANJA (jer ovo je samo igra) na hr serverima vide neku urotu i muljazu...
    ja iskreno niti ne razmisljam o tome, igrali smo se, igramo se i igrat cemo se...
    Aj baš me zanima tko na kraju priča istinu ,a tko laže .

Član foruma meduzac's Avatar
    Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    Opet malo okrecemo pricu kao dobili ste rat, prosli put smo stali, no ovaj put necemo sigurno, a i meduzan nismo te bas ni puno skatali.
    Sam da svima na protivnickoj strani kazem da nema stajanja vise niti milosti prema bilo kome na kontra strani ( se to dejavue desava), previse se po forumu pisalo tijekom servera, dost ste offova vidjeli, dosta njih će se jos pokrenuti..

Želim svima ugodan nastavak igre :luvz:
    meni kad bi neko čestitao ja bih rekao-HVALA na čestitkama....nije to nikakvo preseravanje,već respekt prema protivnicima.Naravno da nisam zaboravio na kojoj sam strani-niti ću,i naravno da neokrećem priću niti tražim kakvu milost-a i zašto bi ? nevidim razlog ? Vaša je stvar šta čete u budučnosti činiti-zar ne,a ja ču biti (ne)spreman za vas....pravo da ti kažem malo si me iznenadio,ali nema veze.
    Idem ja klikat kućice da imate šta rušit...pozzzz
    s4-meduzac

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Opet malo okrecemo pricu kao dobili ste rat, prosli put smo stali, no ovaj put necemo sigurno, a i meduzan nismo te bas ni puno skatali.
    Sam da svima na protivnickoj strani kazem da nema stajanja vise niti milosti prema bilo kome na kontra strani ( se to dejavue desava), previse se po forumu pisalo tijekom servera, dost ste offova vidjeli, dosta njih će se jos pokrenuti..

pa tako je to, sve je to dio igre i netko uvijek mora pobijedit tako da nema tu puno filozofije

p.s. samo tako i dalje :witch:, jer jedino tako učimo i napredujemo :zeko:

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

jao drago ovo je više nego okrutna izjava :cerek::cerek: smekšaj malo srce ipak mozda se ko i preda
    s1- long

Registriran
    May 2010

Uobičajeno

Citat Citat od long Vidi post
    jao drago ovo je više nego okrutna izjava :cerek::cerek: smekšaj malo srce ipak mozda se ko i preda
    PREDA ???? možda na nekom drugom serveru u nekom drugom životu na nekoj drugoj planeti u nekoj drugoj galaksiji,ali ovde dok je srca junačkog borbe če se i dalje voditi kao što su se vodile tokom cjelog servera....momčino moja....:witch:
    s4-meduzac

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    PREDA ???? možda na nekom drugom serveru u nekom drugom životu na nekoj drugoj planeti u nekoj drugoj galaksiji,ali ovde dok je srca junačkog borbe če se i dalje voditi kao što su se vodile tokom cjelog servera....momčino moja....:witch:

hehe pa sta si osjetljiv samo sam predlozio dragi da mozda ima poneko da je fin i bezgriješan

nisam tu na tebe mislio bez zamjerke
    s1- long

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

maboane pa nemoj odustati :narf:

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

A kaj da drugo kazem. moram rusiti moral , vidis da nam po pricama zele jako zagorcati, a i par pojedinaca je pocelo bockati, mora odgovor biti zestok :mothergoose:

btw. meduzac to je duh :paladinko:
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma PetarPan34's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Aj baš me zanima tko na kraju priča istinu ,a tko laže .
    ...možda gosn Nixon da malo bolje i pažljivije čitate postove na forumu ne bi postavljali ovakova pitanja jer odgovor je više nego očit, samo treba čitati !

Registriran
    May 2010

Uobičajeno

hehe pa sta si osjetljiv samo sam predlozio dragi da mozda ima poneko da je fin i bezgriješan

nisam tu na tebe mislio bez zamjerke
    davno je rečeno: ,,ko je bezgrešan nek prvi baci kamen ,,
    nema ljutnje.....sve 5,ali borbe i dalje traju a ja sam trenutno popeo se na skali servera....
    čisto sumnjam da i jedan u top 20 najvećih igrača servera razmišlja o predaji...hoću ti reći da drugi put malo razmisliš prije nego što nešto napišeš :banned:
    s4-meduzac

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 01:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 01:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4