Stranica 62 od 828 PrvaPrva ... 1252606162636472112162562 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 611 do 620 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

s2 ne fali ništa osim akcija jer je pretežno simcity server. nije došlo do fighta između dva ravnopravna saveza (mislim na jačinu). jedino mid i dicktat,ovo sa syn i heg se odžilo ali ne zbog jačine hega nego zbog neorganiziranosti syna a na s2 ima samo viška spletki,podmetanja itd ne žalim što sam ga igrao baš zbog toga što sam upoznao ekipu, nego žalim što sam ga morao završiti onako kako sam ga završio makar je bio lijep hofić jel tako dado
    EVO DADO NI JA NEMAM POTPIS

Jež
    Gost

Uobičajeno

ja imam samo jednu riječ za s2 "sra**e" a s1 će bit odličan, puno rokanja, i svega, ak nebu tak, odnosno ak se pretvori u s2, otić ću sa servera po 2. put...

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Jež Vidi post
    ja imam samo jednu riječ za s2 "sra**e" a s1 će bit odličan, puno rokanja, i svega, ak nebu tak, odnosno ak se pretvori u s2, otić ću sa servera po 2. put...
    A uvijek postoji treca sreca,nego fakat moram priznati da s1 obecava dosta na pocetku,relativno mali broj regane ekipe,ali ako pogledamo mislim da je veliki broj kvalitetnih igraca tako da bu zanimljivo bar na ++ gdje su tri dosta podjednake grupacije,molio bih nekog sa ostalih kvadranata da malo da presjek dogadjanja do sad....

@toni

HoF na s2? Uvjerljivo najbolji hof do sad te tesko ga nadmasiti i hofovi na ww sela i moj zadnji komentar o s2 u ovoj temi: ne ponovio se takav fuj server pun dvolicnosti i lova na svoju slavu.... Tocka

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    A uvijek postoji treca sreca,nego fakat moram priznati da s1 obecava dosta na pocetku,relativno mali broj regane ekipe,ali ako pogledamo mislim da je veliki broj kvalitetnih igraca tako da bu zanimljivo bar na ++ gdje su tri dosta podjednake grupacije,molio bih nekog sa ostalih kvadranata da malo da presjek dogadjanja do sad....

@toni

HoF na s2? Uvjerljivo najbolji hof do sad te tesko ga nadmasiti i hofovi na ww sela i moj zadnji komentar o s2 u ovoj temi: ne ponovio se takav fuj server pun dvolicnosti i lova na svoju slavu.... Tocka
    da se nadovežem na svoj prvi post, počelo je, eto uskoro jedan malo veči hof od moje malenkosti ak bu sve planirano prošlo

Edit: auuuuu ovaj napad je bio bolan, gubici su ukupno oko 170 batinara, 12 paladina, heroj i 15 sjekiraša, al mi se neda hof temu otvarat, hehe
    Uređeno od strane Jež (19.09.09 um 00:32 Uhr)

Član foruma vajk's Avatar
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

da se nadovežem na svoj prvi post, počelo je, eto uskoro jedan malo veči hof od moje malenkosti ak bu sve planirano prošlo

Edit: auuuuu ovaj napad je bio bolan, gubici su ukupno oko 170 batinara, 12 paladina, heroj i 15 sjekiraša, al mi se neda hof temu otvarat, hehe
    nije to tak bolno za hof kad zgubiš 1k vojske onda je to za hof.

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od vajk Vidi post
    nije to tak bolno za hof kad zgubiš 1k vojske onda je to za hof.
    halo, server traje malo više 3. tjedna...

Član foruma hzg's Avatar
    Registriran
    Aug 2007

Uobičajeno

Citat Citat od dado_zg Vidi post
    gdje su tri dosta podjednake grupacije,molio bih nekog sa ostalih kvadranata da malo da presjek dogadjanja do sad....
    -/- JA

kaj to znaci da nema toliko offa ili deffa...

Član foruma Herr Flick's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ne obaziri se na takve komentare

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od hzg Vidi post
    -/- JA

kaj to znaci da nema toliko offa ili deffa...
    off-a,možda ima, ali 1k deff-a, teško da se može skupit...
    Uređeno od strane Jež (19.09.09 um 01:23 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

ajmo ovak, možda kod vas na+/+ ima nešto igraća ali generalno gledano ovaj s1 je nevjeroajtno loš server, brijem da kad se vi pokoljete da nebu imal ko gradit WW, recimo tu kod nas na -/- nema poštenog saveza. kakav je to server s tri kvadranta?!?

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335