Stranica 630 od 828 PrvaPrva ... 130530580620628629630631632640680730 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 6,291 do 6,300 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    artovi te tjeraju da na WW ides ranije, jer cekat kasnije da ode u jedan WW 8-9 milja deffa je pogubno

p.s. bi, na WW gradevinu ART NE djeluje !

sad vidjeh,jedino je zvrndin off nesta sto je za WW upotrebljivo,po meni je bojna odlicno odradila posao ako je pogodila off selo
    slažem se da je odličan posao bojna napravila....ali frende veču štetu radiš ako rušiš VS nego ww zar ne? bar su mene tako učili...ww segađa na kraju...puno brže se radi ww nego jedna VS,a kamoli njih 4-5...a srušiti VS sa 20 na 0,a unutra 5 milja deffa plus art 5X arhitekta je pravo svjetsko čudo

o tome trubimo cijelo vrijeme,koliko god velvet i ekipa žele prikazat na forumu da ih boli briga za taj art,činjenica je ta da su već prije građenja takoreči izgubili server,a bili su čak i u najboljoj situaciji(velika grupacija=puno deffa=puno hrane+5X arhitekta)..........

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Black_Velvet Vidi post
    ovdje bi dado reko da je sijux pobjednik jer je pobio hrpu protivničkog offa, bez obzira što je taj off uništio sijuxov off i što se smatralo da je isplativo probijat (tako je bar reko za svoj acc na kojem je imao oko 500K killova) pa je vrlo relativna stvar tko je u ovom slučaju bolje prošao

@tomokundak

ovo šetanje offa mi nije jasno, jer su ti oaze izviđane sa jednim izvidnikom već nekoliko dana i off ti je uvijek bio u njima, djelomice ili cijeli
    osim toga, koja korist držat off u oazi, bolje ga je ga držat u selu jer bar ima bonus zida, a ko je gall možda i koju zamku pa se smanji šteta, ovako je u biti mali broj konja sredio cijeli off

btw: veliki pozdrav meduzi, bay bay off
    pa meduza ti je deffer, ovo mu je bilo za igranje :lol2:

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

e a kak ste znali da je tamo off kod sijuksa
    I svaka cast na odradjenom.Jedan off od cca 150k radi vecu stetu nego 4 ili 5 od 50k
    Sexsyguya/s1

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bero Vidi post
    e a kak ste znali da je tamo off kod sijuksa
    ma okram sreo neku babu na placu kad je kupovao odojke, pa mu ova otkrila
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od drogan Vidi post
    ma okram sreo neku babu na placu kad je kupovao odojke, pa mu ova otkrila
    joj zvrndooo pa nista neznas zadrzati za sebe..odao si naseg najboljeg spijuna iz THE saveza uf e sad ces ici opet prvi iducu akciju samo da znaspala:

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    slažem se da je odličan posao bojna napravila....ali frende veču štetu radiš ako rušiš VS nego ww zar ne? bar su mene tako učili...ww segađa na kraju...puno brže se radi ww nego jedna VS,a kamoli njih 4-5...a srušiti VS sa 20 na 0,a unutra 5 milja deffa plus art 5X arhitekta je pravo svjetsko čudo

o tome trubimo cijelo vrijeme,koliko god velvet i ekipa žele prikazat na forumu da ih boli briga za taj art,činjenica je ta da su već prije građenja takoreči izgubili server,a bili su čak i u najboljoj situaciji(velika grupacija=puno deffa=puno hrane+5X arhitekta)..........
    nemoze nitko vec sad izgubit server.
    on ne ovisi o igri jedne strane,nego svih
    pobjednik moze biti svatko, jer sve ovisi o raspletu ostalih.
    takoder,artovi se jos uvijek mogu preotimat, ne zaboravi.

sto se tice ovo sto si rekao, zato se vec sada moze krenit na WW sela i rusit VS/VŽ, a ne cekat end game i napravit minimalnu stetu.
    izgubila smisao? ne.
    nitko tebi ne brani da art uzmes na pocetku ili kasnije od nekoga. hvala bogu da pa ima tona nacina.
    na s3 su arhitekte stalno kruzile, jer je nemoguce deffati 3 WW sela i 3arhitekta kvalitetno npr. a jos gora ga je stvar preselit. dobio si totalno novu takticku igru, cemu ova igra i tezi, a izgubio si ono da jednovno stancas off i napravis stetu. sad ti ni stancanje offa pola godine nije od neke koristi ako protivnik ima art. Zasto ga netko drugi nema? treba ga deffat i selit cijeli server,nije to mala stvar...

a to da su oni velika grupacija, dado ne izmisljaj.
    koliko god mi se gadila igra originalnog IBZ sa starog s1, vjerujem da je LZN/bojna/WWW i THE/RF barem ista,ako ne i veca. Vi ste imali isto igraca kao i oni, tako da ti to pada u vodu.

WW igra je nepredvidiva i tesko je reci tko ce dobit, sve ovisi tko ce s kim na koga i ostalo
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

e gle čuda,ali u krivu si...ovo nema apsolutno nikakve veze sa onim vašim njuberskim zabijanjem kod mene...

ovo je išlo 3 jaka offa koja bi teško kaj mogla napraviti na ww selu pa čak i onaj zvrndin sa brdom ovaca na jedan mega off koji bi čuda napravio na ww selu....usput je pobijen respektabilan deff i za mene su definitivno pobjednici u ovom srazu moji saveznici....

kod mene su se pozabijali sve mali pikavci koji su veču štetu radili nego glavni offeri saveza...i par bistrih igračina koji su prepolovljavali svoje offove kao veliki maheri(hvala im još jednom )...e to je velika razlika....i bilo je 525K kilova

Mi smo svoj deff ubrzo vratili,a ti "mali" igrači nisu više nikad tako katali,rijetko ko je od njih obnovio offić

p.s. di Vam je art 5Xarhitekta :p:p:p

@netko je rekao da je bila velika tajna sijuksov off....sad bi se onda trebali dobrano zapitati ko se zlajal

ah, opet on

sorry ljudi al ne mogu ga više čitat :blackeye:

da počnemo sa pitanjima:

gdje tvoj acc? istmburan
    gdje je tvoj savez? istamburan
    na kojem si trenutn0 acc? reci, o hrabri vojniče , i on će biti "tamburica"pala:
    kažu da ti je (zli) pijanac rođak?
    koliko ti je "zli pijanac" uništio acc? tamburica

sve sam izgubio, što mi je ostalo? kitit se tuđim perjem

itd. itd. itd.
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    ah, opet on

sorry ljudi al ne mogu ga više čitat :blackeye:

da počnemo sa pitanjima:

gdje tvoj acc? istmburan
    istina,ali nanio brdo štete prije toga što pokazuje statistia :p
    gdje je tvoj savez? istamburan
    pa ne bih se baš složio,još smo na karti,čak dapače zidamo ww selo....
    na kojem si trenutn0 acc? reci, o hrabri vojniče , i on će biti "tamburica"pala:
    nije važan acc,pomažem vlasnici acc,a preko njega sitam ww...ako želiš tamburat koorde su ti 139/164-to je moje selo
    kažu da ti je (zli) pijanac rođak?
    moguće,babo mi bio pravi harambaša,ko zna di je svoje sjeme sve ostavio
    koliko ti je "zli pijanac" uništio acc? tamburica
    nijedam,ja sam njemu dosta...ipak je on moja omiljena igračka...on i njegovih 5-6 multića...
    sve sam izgubio, što mi je ostalo? kitit se tuđim perjem
    ostala mi piva...tu vidim sad smisao svog života i baš mi je supać :p
    itd. itd. itd.
    ljubav je obostrana

p.s. ako ne možeš čitat imaš opciju ignore,ali preveč si opsjednut samnom da bi to napravio zar ne mucica?

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

ljubav je obostrana

p.s. ako ne možeš čitat imaš opciju ignore,ali preveč si opsjednut samnom da bi to napravio zar ne mucica?
    nisam uopće opsjednut s tobom,

opsjednut sam glupošću koju možeš izvalit u rekordno kratkom vremenu.

lažeš za pijanca, četiri acc ti istamburo, 4 kom

četiri puta si se morao gasiti, koja sramota pala:

tvoja je koalicija baš super, odlični su igrači, oni su naj naj

al ti si njuber

di je šefika?
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    nisam uopće opsjednut s tobom,

opsjednut sam glupošću koju možeš izvalit u rekordno kratkom vremenu.
    je,moš si mislit :p
    lažeš za pijanca, četiri acc ti istamburo, 4 kom
    jok,samo jednog sam ja imao na s2 i tog sam ugasio..ostalo su sve igrači koji su tu na s1 samnom od krvi i mesa,ali ti to i sam shvačaš veoma dobro,samo ne želiš javno priznat jer ti je ljepše ovako stvari prikazivat...
    četiri puta si se morao gasiti, koja sramota pala:
    jednom sam se gasio i to sa guštom a oni zbog kojih sam se gasio su puno gore prošli...ako se sječam čak su im skidali odanost u njihovom ww selu buahahhaha
    tvoja je koalicija baš super, odlični su igrači, oni su naj naj
    je,koalicija je zakon malo je takvih,aj da se i mi složimo u nečemu
    al ti si njuber
    jesam,pa? pa netko mora biti i njuber i meni je baš supać
    di je šefika?
    na karti još uvijek,skladare i žitnice na nuli srušene s moje strane,a nije blokirana jer nisam papak...ostaje do kraja servera u čast svih onih koji su s nama krenuli zadnji put to pišem...
    eto baš si mi sladak sa svojim pisanjem,ali to je to od mene tebi moram te ražalostiti....pusa

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335