Stranica 64 od 828 PrvaPrva ... 1454626364656674114164564 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 631 do 640 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Zeus_KING's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

napao me jutros will de bill
    ne shvača on ozbiljno mene
    ostao je sa 30 i nešto gorštaka manje

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od WW-p Vidi post
    ako hočete pisat o s2 idite u odgovarajuču temu za to, dosta ovdje o s2

a malo igrača na serveru ima zato jerj e previše servera za nekih 7-8k igrača na svim našim serverima, ako ih ima i toliko, a zbog malog broja igrača kad dođu artifekti na serveru če ostat nekih 2-3k igrača , a do dolaska svjtskog čuda neče biti više o 2k igrača na serveru...

u svakom slučaju sjebano..
    crveno-slažem se....

a kaj se tiče broja igrača,bojim se da si još i optimističan zato kaj kada dojdu artefakti server se blokira,tj.nema novih reganja tako da bu naglo pala brojka kao na ovom drugom serveru....a još ako če MH raditi posao kako treba,a počeo je napokon i ako se neče gledat kroz prste najjačim igračima kao na onom crvenom serveru bit če duplo manje ekipe...zato peticija gasite bar jedan server previše ih je....

idealno za nas bi bila dva normalna te 1 brzi server.....

mada na kraju opet ponavljam koliko sam vidio i čuo došlo je jako puno kvalitetnih igrača tako da bu zanimljiv server,važnija je kvaliteta od kvantitete....

Član foruma WW-p's Avatar
    Registriran
    Nov 2007

Uobičajeno

ma nije samo do kvalitete, treba imat i kvantitetu da offeri imaju gdje hranit svoj off , a i što više igrača više deffa se može sakupit za WW...

a za broj servera se slažem sa tobom, 2+speed

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od WW-p Vidi post
    ma nije samo do kvalitete, treba imat i kvantitetu da offeri imaju gdje hranit svoj off , a i što više igrača više deffa se može sakupit za WW...

a za broj servera se slažem sa tobom, 2+speed
    a zakaj bi offeri morali hranii svoj off negdje drugdje?
    ako si gold igrač mislim da možeš sam svoj off hraniti(dobro ne sad pretjerivati preko 100 kila sjekira),ali jedan prosječni off od 50k pješaka,20k konja te 10kila kata je sasvim dosta za ww selo....

kaj se tiče deffa tu se slažem,deff je na kraju važniji nego off

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Hm, moram priznati da se ne slažem. Treba shvatiti koja je realna uloga i status hrvatskih servera.

Po meni je hrvatski server super za amatere i početnike, da malo skuže igru ako misle da im je to potrebno. Isto je dobar za prosječne igrače, koji si hrane ego misleći da su dobri jer su prvi u selu

Onaj tko hoće zbilja igrati ide na .com server i nađe si neki agresivan savez. Mali problemčić na koji brzo naiđeš je da "ja sam osvojio x pišljivih servera" neće impresionirati baš nikoga, dapače takva ponosna izjava te odmah svrstava u fodder. Ako dobro igraš bit ćeš brzo prepoznat, tu nemaš brige.

Član foruma Herr Flick's Avatar
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Martino Vidi post
    Hm, moram priznati da se ne slažem. Treba shvatiti koja je realna uloga i status hrvatskih servera.

Po meni je hrvatski server super za amatere i početnike, da malo skuže igru ako misle da im je to potrebno. Isto je dobar za prosječne igrače, koji si hrane ego misleći da su dobri jer su prvi u selu

Onaj tko hoće zbilja igrati ide na .com server i nađe si neki agresivan savez. Mali problemčić na koji brzo naiđeš je da "ja sam osvojio x pišljivih servera" neće impresionirati baš nikoga, dapače takva ponosna izjava te odmah svrstava u fodder. Ako dobro igraš bit ćeš brzo prepoznat, tu nemaš brige.
    com serveri jesu jaki ali sam siguran da i na hr serverima dosta kvalitetnih igrača koji nisu ništa gori nego oni sa .com

samo je jedan veliki problem
    ako misliš biti u vrhu na com serveru,moraš koristiti jako puno golda
    uspjeti na com serveru nije samo biti online kao što je potrebno ovdje
    moraš i izdvojiti jako veliku svotu novca

Član foruma FNM's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Zeus_KING Vidi post
    napao me jutros will de bill
    ne shvača on ozbiljno mene
    ostao je sa 30 i nešto gorštaka manje
    On te napao?
    Sto posto ti se gl. grad zove A-UDAR.
    di di o dot com - clicky clicky!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Herr Flick Vidi post
    com serveri jesu jaki ali sam siguran da i na hr serverima dosta kvalitetnih igrača koji nisu ništa gori nego oni sa .com

samo je jedan veliki problem
    ako misliš biti u vrhu na com serveru,moraš koristiti jako puno golda
    uspjeti na com serveru nije samo biti online kao što je potrebno ovdje
    moraš i izdvojiti jako veliku svotu novca
    Stvar je da na .hr serveru (i drugim malih serverima) nema konkurencije pa ne radi ni darvinizam kako treba, prema tome imaš dosta osrednjih i loših igrača koji su imali vremena simati veliku vojsku pa misle da su face. Probaj simati kad si stalno pod napadima (neka su 90% fejkovi, opet će povremeno dolaziti i realsi) i kad je fajt nonstop

Što se tiče golda, ja sam na .com serveru bio većinu vremena u top 500 igrača, top 120 offense, top 100 heroj. Ne koristim nikakve skripte, jesam aktivan ali nisam neki top farmer, i koristim gold umjereno (= 200-250 golda mjesečno).

Treba ti:
    - za 28 dana za +25% proizvodnju 80 golda
    - za Plus account (na početku ga ne koristim uopće jer kad imaš samo par sela ni ne treba ti) 60 golda

To ti je 140 golda mjesečno plus naravno gold za NPC/instabuild visokih Croplanda i ako baš želiš koristiti za attack/defense bonus. Nije baš neka turbo skupoća, za 20 Eura si kupio 3 mjeseca ugodne igre.

Edit: Nakon nekih 3 mjeseca igre uzeo sam si sittera iz Vijetnama kojeg sam po putu jako dobro upoznao (sittamo jedan drugog) a drugi mi je frend iz Hrvatske da me pokrije u toku dana. Vijetnamac je poslovni čovjek oko 35 godina, znači ne neki balavac kojem je fora radit sranja ljudima. Inače sam noćna ptica pa mi je account bez Vijetnamca bio pokriven od 7 ujutro (kad se sitter diže) do 3 ujutro (kad ja idem spavati).
    Uređeno od strane Martino (19.09.09 um 15:38 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od zaokonj Vidi post
    AoG srry :S

konkurencija ste na -/-

A izgleda dosta dobro organiziran savez, sto me čudi kad vidim od kuda vas sve ima.
    to ti tako ide nitko ne moze s nikim komunicirati pa jedino kaj ti ostane je igrati najbolje kaj znas i onda kad se to sve skupi ispadne dobar savez
    iako je komunikacija prvi problem :/

Citat Citat od Jež Vidi post
    ja imam samo jednu riječ za s2 "sra**e" a s1 će bit odličan, puno rokanja, i svega, ak nebu tak, odnosno ak se pretvori u s2, otić ću sa servera po 2. put...
    ne znam po cemu bi s1 bio bolji od s2 s obzirom da je tamo startalo 12k a tu 6k pa ono malo mi sumnjivo da ce se tih 6k vise rokati nego 12k ali to je samo moje skromno noobovsko misljenje

nekako gledam reporte previse je upitnika tako da sumnjam da ce i 2k igraca ostati do kraja
    F
    Uređeno od strane Heimdall (19.09.09 um 15:40 Uhr)

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Heimdall Vidi post
    nekako gledam reporte previse je upitnika tako da sumnjam da ce i 2k igraca ostati do kraja
    F
    i ti imaš isti problem? ja em malo farmi imam(puno teutonaca u okolici),em se počeo širiti virus upitnika...

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335