Stranica 67 od 828 PrvaPrva ... 1757656667686977117167567 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 661 do 670 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma FNM's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Ček malo, pa kako će teutonac ubit toliko štakora ako ih je netko prije njega ubio? Netko tko se regao 3 dana prije njega npr.
    S druge strane, zašto bi to morao bit uopće teutonac? Pa i rimljanin neki je mogao razvalit štakore u svom susjedstvu.
    di di o dot com - clicky clicky!

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

potpis...kakve veze ima pleme s ubijenim stakorima, stakora ubije tko prvi stigne kad zastita istekne tako da teutonci zapravo imaju namanje sanse tu, ima ih manje od rimljana i gala i nemaju jedinicu ni priblizno brzu kao grom, a ni kao imperatorisa...
    stovise, kad im vidim brzinu teutonci mi vise djeluju k'o da jasu magarce, a ne konje...

Član foruma Zeus_KING's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Martino Vidi post
    Ma evo ja ću reći da mi je smiješno kad ja sa Galima ubijam štakore okolo... ono, što rade ti Teutonci, spavaju? Teutonac koji nije do sada ubio 20-30 štakora može odmah delete po meni.
    pa ja nisam, a nja bolji pljačkaš u okolici :p
    zato jer sam se 2 tjedna kasnije regao i nije ih ostalo više

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    potpis...kakve veze ima pleme s ubijenim stakorima, stakora ubije tko prvi stigne kad zastita istekne tako da teutonci zapravo imaju namanje sanse tu, ima ih manje od rimljana i gala i nemaju jedinicu ni priblizno brzu kao grom, a ni kao imperatorisa...
    stovise, kad im vidim brzinu teutonci mi vise djeluju k'o da jasu magarce, a ne konje...
    Ja sam krenuo prije nekoliko dana i tek sam sad došao do TT-a (ovo mi je samo server za zeku peku pa sam onako poluaktivan). Znači sa phalanxima sam pobrao gomilu štakora, a u susjedstvu ima Teutonaca... pitam se što rade? A sad kad sam se dokopao TT-a, od Teutonaca u blizini neće ostati ništa.

Ovo se nadovezuje na onu temu o razlici .com i .hr servera na .com ako ubijem 5 štakora sa phalanxima mislim da sam na lotu dobio (= prvi sam načeo farme).

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

ne znam to je glupo bezveze trošiš resurse

Jež
    Gost

Uobičajeno

Citat Citat od fire giant Vidi post
    ne znam to je glupo bezveze trošiš resurse
    :blink::blink::blink ćemu ti to????

Član foruma
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Misliš na phalanxe? A čuj, i sa njima možeš fino farmati ako si aktivan (dovoljno da nadoknadiš njihov trošak + budeš u plusu) a naročito ako su Teutonci smećari

Na ovom serveru sam išao malo eksperimentirati koliko phalanxa je optimum i tako to... s jedne strane manje igrača sa druge puno manja konkurencija za resurse pa se kao izjednači.

Sad više nisam siguran da je eksperiment uspio, kad phalanxi ubiju 15 štakora onda skužiš da to nema veze s vezom. Mislim da ću lagano delete uskoro, kad prvo zabijem par Teutonaca iz čisto edukativnih razloga.

Član foruma hate eng's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

samo jedno pitanje...koje osvojio prosli s1...nisam igrao pa me zanima.

Banned
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od hate eng Vidi post
    samo jedno pitanje...koje osvojio prosli s1...nisam igrao pa me zanima.
    i_ree_ne

Član foruma zaokonj's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od toni2222 Vidi post
    mislim da je prerano za katanje i onaj tko sad ima kate(iako mislim da ih još nema) više je ga koči u razvoju nego što su od koristi a ovo za hoffove neda se nikome zezati sa xxx i yyy,ili dobiti ban u igri zbog krivo objavljenog hofa ali svakodnevno ima akcija,sačekuša lovljenje offova... makar kod nas na ++
    Krivo mislis :katapult:
    jedino sto kate sad koce u razvoju je moja okolica :cerek:

Citat Citat od tabletomann Vidi post
    :brukica: samo si tu zaboravio da teutonac ne mora razvijati gorstaka, dok rimljani i gali ipak moraju svoje konje... te da tih prvih par dana ako i rade vojsku gledaju da tih par vojnika ne izgube zbog jednog stakora, ajde kad naprave 10ak vojnika nije bed izgubiti jednoga za punu farmu

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335