Stranica 755 od 828 PrvaPrva ... 255655705745753754755756757765805 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,541 do 7,550 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Dali se ovo meni čini ili ti to zakopavaš ratnu sjekiru??
    Ma jok,ne bi bilo fora
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post

Uglavnom nisam mislio da bum ovo rekao:
    Trenutno su mi drazi hakeri nego the
    uff sve me strah i razmišljat šta to znaći da ti mi postajemo dragi hehe

@ hefest ne izazivaj više da nas ta nova ljubav nebi skupo stajala

@hefest

Svega i svacega je bilo izmedju nas svasta je receno,ali realnost je da Vase vodstvo odradjuje perfektan posel oko gradnje ww sela,pokusali ste zdipiti arhitektu,mozda je cak i dobro kaj niste uzeli pa se sad mozete drzat sa strane i lagano zidat.....
    Ako pobjedite na kraju ja cu vam od srca cestitati....
    jel ti ti iskreno ili opet prcas ? :tough:
    Uređeno od strane long (03.08.10 um 15:30 Uhr) Razlog: Double Post
    s1- long

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen hoch

Jok,ja sam baba daco,baba mara zna kaj prica dok ja samo mlatim praznu slamu

Cudno mi je tvoje razmisljanje,ja da imam ww selo koje je drugo rusio bi sigurno prvog.....

@hefest

Svega i svacega je bilo izmedju nas svasta je receno,ali realnost je da Vase vodstvo odradjuje perfektan posel oko gradnje ww sela,pokusali ste zdipiti arhitektu,mozda je cak i dobro kaj niste uzeli pa se sad mozete drzat sa strane i lagano zidat.....
    Ako pobjedite na kraju ja cu vam od srca cestitati....
    Pa kako znaš da mi budemo drugi pa cijelo vrijeme prijetite da čete THE/RF porušit tako da smo to prekrižili ako mi nejdemo gore neka idu hakeri eto ..:gamer:
    Nisi ni ti lud dado mi da porušimo hakere a vi nas a jok taj film nebudeš gledo...
    Uređeno od strane SHARKY31 (03.08.10 um 16:58 Uhr)

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

koja kuvanja
    svatko oce da se netko drugi rusi
    epic
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Reden

Citat Citat od Toso Vidi post
    koja kuvanja
    svatko oce da se netko drugi rusi
    epic
    Ma vidiš da dado stalno traži tko bi njeegove dosadašnje neprijatelje rušio ,a nitko neče i sad jadan dado nezna kud bi heheROTFLROTFLROTFL

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    Ma vidiš da dado stalno traži tko bi njeegove dosadašnje neprijatelje rušio ,a nitko neče i sad jadan dado nezna kud bi heheROTFLROTFLROTFL
    Pun pogodak! :101010:

Ja čak mislim da bi dado nekom dao jedan dio svog tijela sam da taj za njega poruši hakere ROTFL

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    nije istina....nego se ja samo smijem situaciji u kojoj ste se vi našli..imate offove,a puštate druge da pobjede(bar za sad je takva situacija....)
    na kraju ako to tako ostane i kada ti tvoji suborci okrenu leđa nemoj se pitat kaj se to desilo....
    Citat Citat od Ivica55 Vidi post
    Pun pogodak! :101010:

Ja čak mislim da bi dado nekom dao jedan dio svog tijela sam da taj za njega poruši hakere ROTFL
    moje tijelo je neprocjenjivo
    dapače,sad sam full za to da hakeri pobjede na veliku sramotu THE-RF saveza :p:p:p:p
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Da velika sramota za THE RF , puuuuj sram vas može bit ,vidiš kakvi ste :blackeye: :cerek: :cerek:

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

nije istina....nego se ja samo smijem situaciji u kojoj ste se vi našli..imate offove,a puštate druge da pobjede(bar za sad je takva situacija....)
    na kraju ako to tako ostane i kada ti tvoji suborci okrenu leđa nemoj se pitat kaj se to desilo....

moje tijelo je neprocjenjivo
    dapače,sad sam full za to da hakeri pobjede na veliku sramotu THE-RF saveza :p:p:p:p
    Bravo dado,ajmoooo povlaćenje od dena i selimo sav deff longu.Dado možeš bacit MM ipak ne ćitaju svi forum pa zato.Hvala
    p.s Nemojte zaboravit slati hranu!!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Bravo dado,ajmoooo povlaćenje od dena i selimo sav deff longu.Dado možeš bacit MM ipak ne ćitaju svi forum pa zato.Hvala
    p.s Nemojte zaboravit slati hranu!!
    e na to ste trebali ranije razmišljati..prije nego ste mi skatali sve tržnice

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335