Stranica 770 od 828 PrvaPrva ... 270670720760768769770771772780820 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,691 do 7,700 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma hate eng's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

pa the/rf nisu ludi da napadnu hackere i da stvore priliku WB da osvoje server...mislim da im je drazi svoj poraz nego vasa pobjeda...pogotovo nakon onih špijunskih afera :party:

Citat Citat od ode art Vidi post
    sve si rekao s ovime....
    aj baš me zanima kak če se završiti ova sapunica hr1.....

p.s. ide tko na restart?
    koliko sam cuo dolazi i outlaws na proslom s3 u pobjednickoj ekipi,ali nemojte svemu vjerovat
    Uređeno od strane hate eng (07.08.10 um 10:54 Uhr) Razlog: Double Post
    Dar-Mar

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od meduzac Vidi post
    vidi se da se ne razumiješ u server,jer da se razumiješ nebi pisao takve gluposti
    LZN je tu i 100% daje doprinos saveznicima...pa i na to ste ljubomorni !!!...a ako neznaš konkretno kome nemoraš ni da umaraš tu svoju pametnu glavicu....
    samo nesvaćam tu zajedljivost-to vam nije potrebno...:cerek:
    ah, jadnici maleni

da bi netko na vas mogao biti ljubomoran, vi morate imati nešto što drugi žele :lol2:

što vi to imate?
    PRILJEPCI

da, ljubomorni smo na vas, što će server dobiti oni koji su vas demolirali :cerek::cerek::cerek:
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post

ponavljam opet,zato i mi (koalicija)nejdemo na hakere koliko god meni bilo mrsko da oni pobjede,ali draže da pobjede oni nego vi :p:p
    mislim da to svi na serveru potpisujemo, ipak , ljeto je

eh, samo kako ćeš se ti osjećat :dance::dance::dance:

zamisli casa piše onaj ,znaš, pobjednički post sa osvrtom na server i spominje kako su ultra mega supersonični savez iz 3 galaksije rasturili kao beba zvečku :cerek::cerek::cerek::cerek:

p.s. al ne brini, igrači iz svih saveza na ovom serveru i igrači sa drugih servera će ti se javljati sa pismima podrške, zaključak je samo jedan, svi te vole
    Uređeno od strane Sitting Bull (07.08.10 um 11:08 Uhr)
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od hate eng Vidi post
    koliko sam cuo dolazi i outlaws na proslom s3 u pobjednickoj ekipi,ali nemojte svemu vjerovat

a da tko je?
    kao jedan od glavnih ljudi SOS je dobio server
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma hate eng's Avatar
    Registriran
    Sep 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    a da tko je?
    kao jedan od glavnih ljudi SOS je dobio server
    ja nisam igrao prosli s3...ali sam nacuo da oni dolaze,ali nisam 100% siguran :patkica:
    Dar-Mar

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ja nisam igrao prosli s3...ali sam nacuo da oni dolaze,ali nisam 100% siguran :patkica:
    isprike,nisam dobro procito post.
    nes sam zabrijo u glavi
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Sitting Bull Vidi post
    ah, jadnici maleni

da bi netko na vas mogao biti ljubomoran, vi morate imati nešto što drugi žele :lol2:

što vi to imate?
    PRILJEPCI

da, ljubomorni smo na vas, što će server dobiti oni koji su vas demolirali :cerek::cerek::cerek:
    Tako je, a nek hakeri pobijede i ja im to želim :gamer s mišem: zašto bi ikome bilo krivo da je demoliran od takve ekipe. Nisam ja baš siguran da će THE-RF bit zadovoljan ako ne odnesu pobijedu, jer je tu jako veliki potencijal za pobijedu.

A btw. nemoj bit ljubomoran na LZN s obzirom na završnicu servera, ti si ipak u savezu koji se bori za osvajanje servera

no sikiriki
    Uređeno od strane grozd (07.08.10 um 15:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa the/rf nisu ludi da napadnu hackere i da stvore priliku WB da osvoje server...mislim da im je drazi svoj poraz nego vasa pobjeda...pogotovo nakon onih špijunskih afera :party:
    draži vlastiti poraz nego moguća pobjeda? ROTFLROTFLROTFLROTFL

u kojem mi svijetu živimo hahahhahaha

@sitting

ne zavređuješ uopće naše daljnje riječi...tvoja opsjednutost sa mojim likom je malo bolesna i ja bih se zapitao na tvom mjestu ...

naši suparnici su nas pobjedili,ali nisu nas tako lako dobili što če i oni priznati i da nije bilo nas ne bi im bio toliko zanimljiv server,ali kaj ti znaš o tome,tebi je jedino bitno na ovom forumu pljuvanje i omalovažavanje jadnog dadeka....koji te uopće ne doživljava ....

p.s. mi imamo ono što ti nečeš nikad imat....dobru ekipu,vrhunska prijateljstva te čist obraz

zbogom...

@meduzac

nemoj mu više odgovarat,jednostavno ga stavi na ignore kao što ču ga sad ja staviti

p.s.

Branitelj tjedna
    Rang Savez Bodovi

7. LZN 175149

toliko o razvaljenom savezu
    Uređeno od strane dadozg (07.08.10 um 11:28 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Hehe ,dado ... ti već stavljaš na ignore ljude s prošlog servera ,pa im opet odgovaraš
    Bitno je da jedno kažeš ,a drugo radiš :cerek:

A sad kako će završit server , to ćemo još vidit ...dal ćemo se igrati ili puštati ,prije bi rekao ovo prvo .
    :gamer s mišem:

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Hehe ,dado ... ti već stavljaš na ignore ljude s prošlog servera ,pa im opet odgovaraš
    Bitno je da jedno kažeš ,a drugo radiš :cerek:

A sad kako će završit server , to ćemo još vidit ...dal ćemo se igrati ili puštati ,prije bi rekao ovo prvo .
    :gamer s mišem:
    veli baba mara da tapir ima najvise sansi da dobije server, samo ovisi o brzini prebacivanja deffa
    1.Bojna - Black Legion

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4