Stranica 787 od 828 PrvaPrva ... 287687737777785786787788789797 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,861 do 7,870 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    naravno kad smo krenuli graditi da smo htjeli biti prvi, ali kako smo tri puta dobili po holderu, naravno da smo kao i hogar i tony soprano izbačeni iz utrke pored preostalih holdera, pa samo možemo navijati da netko završi server i čestitati pobjednicima.

svima na fer borbi u gradnji prvi čestitamo, jedino ako se dogodi repriza hrx onda takvi ne zaslužuju čestitke.
    Slusaj Drlja, dogovor sa THE-RF postoji jos od prije, tako da i ako nas budu rusili to nista ne mjenja u nasim medjusobnim odnosima. Njihova je odluka sta ce napraviti. Svatko od nas zeli da se sto prije zavrsi server, ali ako i potraje sve je to igra.

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    Slusaj Drlja, dogovor sa THE-RF postoji jos od prije, tako da i ako nas budu rusili to nista ne mjenja u nasim medjusobnim odnosima. Njihova je odluka sta ce napraviti. Svatko od nas zeli da se sto prije zavrsi server, ali ako i potraje sve je to igra.
    oprosti,ali fučkaš takvu igru di su se dvije velike koalicije dogovorile oko ne napadanja....to za mene nije bit traviana..znamo kak je bilo i na prošlom s2 i sa onim savezomk banda koji nije prihvačao takve dogovore između također dvije veoma jake koalicije....

sve dok če se raditi velike kako bi domo rekao megakolakcije vodimo ovu igru u propast......
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    oprosti,ali fučkaš takvu igru di su se dvije velike koalicije dogovorile oko ne napadanja....to za mene nije bit traviana..znamo kak je bilo i na prošlom s2 i sa onim savezomk banda koji nije prihvačao takve dogovore između također dvije veoma jake koalicije....

sve dok če se raditi velike kako bi domo rekao megakolakcije vodimo ovu igru u propast......
    I dosta ljudi iz THE igra u MID-u i dobro znaju kakvo mišljenje se ima o tim igraćima koji su to učinili,mislim da oni ne žele baš da se i o njima takve stvari pričaju kao što se pričalo o bandi ili ti 3K!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma SHARKY31's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Daumen hoch

Citat Citat od ćale-os Vidi post
    mislim da mi je netko dužan dva piva, ostatak pive ovisi o razvoju situacije, ali vidim da THE-RF uživaju u ovome malome rušenju

iduća oklada, pada ww THE-RF za 5 lv, ulažem ponovo dva piva
    JA ulažem da wb ww pada za 40 livela

THE U SRCU ZAUVIJEK:ww: kor: +/-

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    ma moze i na 0, kuhar za cobanac je spreman samo molim pravovremene prijave kako bi osigurali dovoljan broj kotlica
    1.Bojna - Black Legion

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post

Da ste vi nas porazili na +/+ sada bi vi imalu tu veliku koaliciju. Budi bar jednom realan, znas i sam koliko vas je bilo na pocetku i da ste bili mnogo konkretniji od nas u akcijama. Jednostavno priznam, da vi niste bili toliko dobri vjerovatno ni mi ne bi bili sada gdje jesmo.

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SHARKY31 Vidi post
    ima puno toga što sam pročitao i htio odgovoriti, ali ti si mi mezimac, pa prvo tebi. Ma nadam se da to možete (iskreno, šuplje priće), tako da smo onda opet svi pobjednici. Ti molio da idemo na hakere, mi rušili vas, vi sada opet nas, i sve u rukavicama. Kada hakeri pobjede, onda budemo o tome tko je pobijedio.
    lol svakako vi sharky, jer vi ste jadni i sami i niste uz nikoga, osim onoga tko pobijedi, pa sada već gledam postove i vas i hakera, kako je sve dogovoreno od starta, a nama ste nešto prigovarali o koalicijama

ajde ruši za 40 lv, niti ti to možeš, niti ukupno toliko imate. Hakeri vas uzeli pod svoje i sada ste samo mačkice
    Uređeno od strane ćale-os (07.08.10 um 22:06 Uhr)

Član foruma casa nostra's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    ma daj,po the-ovom, hackeri ih moraju prvo pitati dali smiju odgovoriti na ove postove :cop: jer ako ih ne pitaju za dozvolu mogli bi dobiti :tough:

da bit ce da je tako
    S1- casa nostra

imao sam farmicu cijeli server i onda mi je zbrisala,,, a samo sam joj radio ovo :ban: i ovo :gun:
    i nek mi neko kaze di je tu pravda hehe

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ćale-os Vidi post
    ima puno toga što sam pročitao i htio odgovoriti, ali ti si mi mezimac, pa prvo tebi. Ma nadam se da to možete (iskreno, šuplje priće), tako da smo onda opet svi pobjednici. Ti molio da idemo na hakere, mi rušili vas, vi sada opet nas, i sve u rukavicama. Kada hakeri pobjede, onda budemo o tome tko je pobijedio.
    lol svakako vi sharky, jer vi ste jadni i sami i niste uz nikoga, osim onoga tko pobijedi, pa sada već gledam postove i vas i hakera, kako je sve dogovoreno od starta, a nama ste nešto prigovarali o koalicijama

ajde ruši za 40 lv, niti ti to možeš, niti ukupno toliko imate. Hakeri vas uzeli pod svoje i sada ste samo mačkice
    pogodio sam za koliko lv ide sakblje, nešto je drlja dodao, a za tebe sharky

ŠIC MACO, ŠIC, ŠIC, uzmi što ti se daje, između 3-5 tog mjesta u bodovima napada, naravno i ogromno napijanje u VŽ

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

E ćale , ćale ... bar nisam od tebe očekivao da ćeš tak nešta pisati .
    Vi ste meni ok i niste jadni :daje cvijet:
    Igramo se , ovo je strateška igra , tu se igra i mozganjem ,a ne samo klik i šalji vojsku . Namudruje se jedan drugoga .
    Ipak šta je da je , meni je bilo zabavno ,a znam da će bit i dalje zabavno, jer daleko je još kraj . Tek će se sad sve rasplseti još bolje . Neki pričaju da jedva čekaju da završi server , e pa baš će bit suprotno ! Potrajati će još ovaj server dosta dugo .

:fajter:

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4