Stranica 788 od 828 PrvaPrva ... 288688738778786787788789790798 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,871 do 7,880 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    oprosti,ali fučkaš takvu igru di su se dvije velike koalicije dogovorile oko ne napadanja....to za mene nije bit traviana..znamo kak je bilo i na prošlom s2 i sa onim savezomk banda koji nije prihvačao takve dogovore između također dvije veoma jake koalicije....

sve dok če se raditi velike kako bi domo rekao megakolakcije vodimo ovu igru u propast......
    Ajd da i tebi odgovorim na jedan post. prvo je pocela bojna i www ulaziti sa nekim savezima na -- u saveznistvo, pa na kraju s vama, NAVom i ostatkom vasih saveznika, the i mi se nismo dirali od pocetka jer je svako imao svoj kvadrant za rijesavati, oni su na svoj nacin ga rijesili mi donekle na svoj, no kad smo saznali za surovanje vas i - + . poceli smo i mi surovati medusobno malo vise, k tome jos bojna se odlucila posve nepotrebno napasti ++ i tu je bilo sve zapečačeno kaj se tice medusobnog branjenja the i RF tada i nas medusobno protiv vase koalicije, nismo mi krivi kaj je sexy zoo pao i kaj je PiP donekle u podređenom polozaju na --, niti su ti savezi dobivali neku pomoc sa - +, a LZN i NAV je stjeran posve na sjever na ++ kordinata.

Nazalost surovanja -+ koalicije na drugim kvadrantima je rezultiralo da mi sa +- imamo kakvu takvu suradnju,

Nije ni meni ovo bas po volji, iako znam vođe the i RFa par godina iz igre, ali kad jedna strana pocne raditi MEGA koaliciju nije li logicno da se i neko drugi medusobno poveziva, da se -+ nije poceo svoje prstice u ++ uvlaciti, jako tesko da bi mi imali bilo sta sa + - .

Ja sam prvi protiv MEGA koalicija. a i ko kaze da niko nebu rusio hakere :p
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    Ajd da i tebi odgovorim na jedan post. prvo je pocela bojna i www ulaziti sa nekim savezima na -- u saveznistvo, pa na kraju s vama, NAVom i ostatkom vasih saveznika, the i mi se nismo dirali od pocetka jer je svako imao svoj kvadrant za rijesavati, oni su na svoj nacin ga rijesili mi donekle na svoj, no kad smo saznali za surovanje vas i - + . poceli smo i mi surovati medusobno malo vise, k tome jos bojna se odlucila posve nepotrebno napasti ++ i tu je bilo sve zapečačeno kaj se tice medusobnog branjenja the i RF tada i nas medusobno protiv vase koalicije, nismo mi krivi kaj je sexy zoo pao i kaj je PiP donekle u podređenom polozaju na --, niti su ti savezi dobivali neku pomoc sa - +, a LZN i NAV je stjeran posve na sjever na ++ kordinata.

Nazalost surovanja -+ koalicije na drugim kvadrantima je rezultiralo da mi sa +- imamo kakvu takvu suradnju,

Nije ni meni ovo bas po volji, iako znam vođe the i RFa par godina iz igre, ali kad jedna strana pocne raditi MEGA koaliciju nije li logicno da se i neko drugi medusobno poveziva, da se -+ nije poceo svoje prstice u ++ uvlaciti, jako tesko da bi mi imali bilo sta sa + - .

ajde hohoho završite server, da se svi veselimo.....
    ako ga mislite odužiti duže od 14. kolovoza, onda počinjemo gasiti acc-aunte...
    15 je velika gospa i nema šanse da palim komp...

Citat Citat od Calko Vidi post
    Slusaj Drlja, dogovor sa THE-RF postoji jos od prije, tako da i ako nas budu rusili to nista ne mjenja u nasim medjusobnim odnosima. Njihova je odluka sta ce napraviti. Svatko od nas zeli da se sto prije zavrsi server, ali ako i potraje sve je to igra.
    pa to je i on napisao par postova prije, da su oni vama gazde i vi njima podređeni i da ih morate slušati kao poslušni psići, ali eto ja nekako ne mogu vjerovati prvo u to što ti pišeš,

vi protiv nas i mi izgubili i što sad, završimo server i adios, pošaljite sve offeve na den-a da dostigne 10 milja deff bodova i svi sretni i zadovoljni
    Uređeno od strane drlja (07.08.10 um 22:49 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Opet neki oko zida...ajde meni neukom početniku pojasnite u čemu je razlika rimljan sa 6 miliona deffa i bez zida u odnosu na teuta sa 4 miliona deffa i zidom 20? Nije zahebancija, stvarno me zanima...hvala

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

kod nas je kvadrant očiščen..izuzev ofaha,mislim bili bi ludi ulaziti sa njima u skukob dok ti rat objavljuju,bojna, www,pip i sexy(u to vrijeme žuja je bila u centru)....ponavljam ponovno rat nam je objavilo 7 saveza u top 20...ratovali sa žujom,imali i ofah za protivnika.
    bojna i www nisu dobro iskoristili karte koje su imali tada.i ne samo to obajavili rat i ostavili sexy na cjedilu.

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

..... no kad smo saznali za surovanje vas i - + . poceli smo i mi surovati medusobno malo vise, k tome jos bojna se odlucila posve nepotrebno napasti ++ i tu je bilo sve zapečačeno ......

moram ti odgovoriti na ovo...nisi u pravu i ova tvoja tvrdnja nestoji...naime naveo sam prije par dana bas o tome je bila rijec, mi sa -+ i vi na ++....tocno je kada ste vi se dogovorili sa THE/RF savezom o NAP-u tek tada smo mi usli u otvoreno saveznistvo sa LZN/ NAV i ostali..cinjenica je da smo mi to odmah obznanili, a vi tek kasnije ali vi ste ti koji ste to povukli priznao ti to ili ne..da nespominjem sami pocetak servera kada nam je nudjeno saveznistvo ili NAP sada se vise nesjecam od IBZ saveza koje smo hladno odbili bas zbog toga sto je to drugi kvadrant...stoga te molim da takve stvari neiznosis jer nisu tocne i nestoje..

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    bojna i www nisu dobro iskoristili karte koje su imali tada..
    to je istina i sa ovime se u potpunosti slazem..nismo iskoristili prednost koju smo imali jbg
    Uređeno od strane kakadu (07.08.10 um 23:42 Uhr) Razlog: Double Post
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DamirB Vidi post
    Opet neki oko zida...ajde meni neukom početniku pojasnite u čemu je razlika rimljan sa 6 miliona deffa i bez zida u odnosu na teuta sa 4 miliona deffa i zidom 20? Nije zahebancija, stvarno me zanima...hvala
    U tvom primjeru nema razlike , podjednako je . Samo šta kod rimljanina je 2 milje više defa .Troši puno više klope , a taj deff stavit kod teutonca bi puno bolje izgledalo . 6 milja defa i teutonski zid ... milina

eto malo primjera ( samo klik na calculate )

Napad s nekim prosječnim ofom na 6 milja defa

Na rimljanina bez zida:
    http://travian.kirilloid.ru/warsim.p...MU20;r3u2MU20#

Napad na 4 milje deffa , s zidom na 20 lvl .

Na teutonca :
    http://travian.kirilloid.ru/warsim.p...MU20;r3u1MU20#

Isto je ,zar ne ?

A sad 6 milja i teutonski zid :
    http://travian.kirilloid.ru/warsim.p...MU20;r3u2MU20#

U tome je razlika zašto teutonca za holdera .
    Uređeno od strane -NIXON- (08.08.10 um 00:20 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

To sam i mislio, ali za konkretan primjer kod nas na s1 ne vrijedi "što ako". Den ima bar 50% deffa više od ostalih i ne vidim svrhu zidanja zida...a kad teuti budu imali 6M deffa (govorim o s1) vjeruj da će Den imat traženih 10M i kako bilo, razglabanja oko zida su meni potpuno neprimjerena za konkretne slučajeve...BTW thanks Nixon

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

To sam i mislio, ali za konkretan primjer kod nas na s1 ne vrijedi "što ako". Den ima bar 50% deffa više od ostalih i ne vidim svrhu zidanja zida...a kad teuti budu imali 6M deffa (govorim o s1) vjeruj da će Den imat traženih 10M i kako bilo, razglabanja oko zida su meni potpuno neprimjerena za konkretne slučajeve...BTW thanks Nixon
    A kako znaš da nemaju ?
    Ako ste dobro računali kod sakblje je bilo oko 5 milja .Računajte na to da držimo 4 WW-a s time da je jedan out .
    Dok kod vas je drugačiji slučaj ,držite samo jedan WW , naravno da morate i više defa imati
    Pitaj si svakog malo boljeg travianca i reći će ti isto kao i ja , da je najbolja opcija za holdera stavit teutonca .

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

To je točno što kažeš...mi trebamo braniti manje "točaka", no, zanima me još, što je sa opcijom vremena potrebnog tom teutoncu, koji oćeš-nećeš ide taj zid graditi, u odnosu na vrijeme koje rimljanu ako oće igrat bez zida s više deffa ne treba i slobodno mu je za gradnju ww, a deff se lako nadoknadi jer ga cijeli savez radi...nebi li i to trebalo biti uračunato u štetu?
    Tko će primjerice sad biti brži što misliš...savez da naštanca deffa ili holder da digne ovih nekoliko levela zida koji je recimo danas srušen?

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

To je točno što kažeš...mi trebamo braniti manje "točaka", no, zanima me još, što je sa opcijom vremena potrebnog tom teutoncu, koji oćeš-nećeš ide taj zid graditi, u odnosu na vrijeme koje rimljanu ako oće igrat bez zida s više deffa ne treba i slobodno mu je za gradnju ww, a deff se lako nadoknadi jer ga cijeli savez radi...nebi li i to trebalo biti uračunato u štetu?
    Tko će primjerice sad biti brži što misliš...savez da naštanca deffa ili holder da digne ovih nekoliko levela zida koji je recimo danas srušen?
    Teutonac bez zida i rimljanin bez zida s istim defom su isti . Ne kužim te šta sad baš hoćeš reči .
    Meni je bolje spičit jednog ili dva ramera da poruše zid . Kod vas je slučaj dovoljan 1 malo jači .
    A ne dizati zid ? Tu kate prolaze samo tako onda .
    Ako misliš da je ta opcija bolja , samo daj .
    Đabe ti vrijeme i sve ,kad će te netko katat i opet si dole .
    A okini ti teutonca , imali ste danas akciju , nije vam baš prošla onako kako ste je zamislili . A to da se napravilo na rimljaninu , mislim da bi bio na dnu ljestvice , kao što ste vi
    Uređeno od strane -NIXON- (08.08.10 um 00:50 Uhr)

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335