Stranica 789 od 828 PrvaPrva ... 289689739779787788789790791799 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 7,881 do 7,890 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od DamirB Vidi post
    Opet neki oko zida...ajde meni neukom početniku pojasnite u čemu je razlika rimljan sa 6 miliona deffa i bez zida u odnosu na teuta sa 4 miliona deffa i zidom 20? Nije zahebancija, stvarno me zanima...hvala
    a jooj, pa stvarno tamo igraju svakakvi

a sad zamisli teuta sa arhitektom 5x , zidom i 6 miliona defa

pa onda zamisli teuta sa arhitektom3x, zidom i 4 miliona defa

a, rade klikeri ?

p.s. ništa osobno , kakvo pitanje takav odgovor
    Uređeno od strane Sitting Bull (08.08.10 um 00:57 Uhr)
    izgubio sam 10k kata u oazi, ljudi ja sam igraaaaačina

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    ...prvo je pocela bojna i www ulaziti sa nekim savezima na -- u saveznistvo, pa na kraju s vama, NAVom i ostatkom vasih saveznika...
    meni je preludo kako se ode svi ili velika vecina pere na kraju ... donili ste odluke koje ste donili i to je to ... zasto sad svi svoje odluke pravdaju postupcima onog drugog ... pa Drago vi (citaj IBZ) ste nama (citaj OM) nudili koaliciju i to nakon sto smo mi potpisali sa NAV i ekipom i usli s vama u rat ... tj. da budem jasniji nudili ste da predemo u neki od vasih saveza sto je odbijeno ... osim nekoliko igraca koji su presli u SVZ i CN

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Teutonac bez zida i rimljanin bez zida s istim defom su isti . Ne kužim te šta sad baš hoćeš reči .
    Meni je bolje spičit jednog ili dva ramera da poruše zid . Kod vas je slučaj dovoljan 1 malo jači .
    A ne dizati zid ? Tu kate prolaze samo tako onda .
    Ako misliš da je ta opcija bolja , samo daj .
    Đabe ti vrijeme i sve ,kad će te netko katat i opet si dole .
    A okini ti teutonca , imali ste danas akciju , nije vam baš prošla onako kako ste je zamislili . A to da se napravilo na rimljaninu , mislim da bi bio na dnu ljestvice , kao što ste vi
    nisi u pravu, ovi offovi i nisu bili veliki posebno ovi s katama, čak i broj kata nije velik i dovoljno je to što su napravili, na deff oko 4 milje, i da na kalkulacijama nam je svj. čudo padalo po 2 lv, ukupno za 7, a ovako smo porušili 8, malo više nego na kalkulaciji...

a rimljanin je loš izbor na serveru sa ovakvim brojem igrača, naravno da bi rimljanin bio bolji izbor da na serveru igra recimo 10-12 000 tisuća aktivnih igrača, gdje bi već na samom početku imao u ww-u 7-8 milja deff-a pa ti prođi sa onim vašim offovima, a zid ....., nije nam ni trebao...

problem je što na ovom serveru ima kao 1.700 igrača, znamo svi koliko je aktivnih zapravo...., i kako se ovdje oduprijeti da te ovakvi mali offovi kao naši danas ne oštete, pa 8 lv je oko 100 sati zaostatka, što bi tek bilo da je tu bio jedan malo brojniji off, otišli bi na 14-15 lv i skoro na štetu veću nego je na DEN-u...

kako god bilo, mali broj igrača na serveru, teutonac najbolji,

veliki broj igrača na serveru, izabrao bih rimljana zbog njegovih prednosti i velikog deff-a od tog velikog broja igrača

i još moram dodati da je fora što se napravili sa jednim holderom, da ga preuzme prvo rimljanin i nagura polja žita i žitnice na veće lvl pa ga uzme teutonac, skratili ste vrijeme gradnje a zna se da u ww holderu nakon preuzimanja ne padaju lv objekata. tu vam čestitam na domišljatosti, uštedili ste znatno vrijeme što vjerujem da je malo tko primjetio.
    Uređeno od strane drlja (08.08.10 um 01:04 Uhr) Razlog: dodatak

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Nisi shvatio poantu koju želim reći...prema svemu do sad viđenom čini se da Den u prosjeku ima bar 50% više deffa od bilo koga drugog (napominjem u prosjeku, naravno da na dan akcije to može varirati) što bi matematički trebalo kompenzirati zid...prema tome, držim da bi ista količina offa koju je the rf poslao na nas (čak i da smo cijelo vrijeme bez zida bili), da je kojim slučajem wb to poslao na teuta sa zidom i više od 50% slabijim deffom, šteta bila mnogo veća i off mnogo bolje "unovčen", štagod mi sad o zidu mislili i pričali. Anyway, thanks...i ne zaboravi da si ovdje izjavio da ćeš ti katati prvog koji digne ww na 99

@bull
    ne zanima me zamisli...zamisli....zanima me konkretno činjenično stanje koje kaže da nijedan teut zajedno sa zidom nema deff snagu kao Den i bez zida...
    Uređeno od strane DamirB (08.08.10 um 01:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Nisi shvatio poantu koju želim reći...prema svemu do sad viđenom čini se da Den u prosjeku ima bar 50% više deffa od bilo koga drugog (napominjem u prosjeku, naravno da na dan akcije to može varirati) što bi matematički trebalo kompenzirati zid...prema tome, držim da bi ista količina offa koju je the rf poslao na nas (čak i da smo cijelo vrijeme bez zida bili), da je kojim slučajem wb to poslao na teuta sa zidom i više od 50% slabijim deffom, šteta bila mnogo veća i off mnogo bolje "unovčen", štagod mi sad o zidu mislili i pričali. Anyway, thanks...i ne zaboravi da si ovdje izjavio da ćeš ti katati prvog koji digne ww na 99

@bull
    ne zanima me zamisli...zamisli....zanima me konkretno činjenično stanje koje kaže da nijedan teut zajedno sa zidom nema deff snagu kao Den i bez zida...
    na drugom katanju smo zid digli samo 5 lv zbog natara, jer smo znali da će ponovo doći i zato sam komentirao ono izviđanje stanja resa i deff-a, da je došao 3 minute poslije nebi vidio resa toliko jer smo kliknuli lv čuda, a da su vidjeli da je zid na lv 5 nebi im trebao niti jedan ovnaš ispred........

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

@bull
    50 % više ?
    Hm ...
    Sad si ga malo uveličao .
    Ti nisi ni mene očito skužio . Samo si stavi u kalkulator taj tvoj deff o kojem pričaš ,art arhitektu 5 x , i da si teutonac ... pa vidi koliko bi se tu ramera trebalo spucati tek da probe zid , a onda da naprave neku štetu .
    Tako jednom , i zidate ponovno . Pa vas opet puno ramera i kataša napadne da napravi neku malu štetu . Primjer da je napadao THE RF dosta bi unakazili off-ere ,jer su morali brdo ovnaša potrošiti na vas , da mi napravili neku štetu na ww-u .
    Ovako su spucali sitnije ribice . A vidi di ste .

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

@bull

ja neznam kakvu ti dedukciju imas,ali ti je logika ocajno losa.
    ako povlacis takte paralele,povuci sta bi bilo da je den teut s artom 5x i s deffom 6 milja.
    daleko veca korist, i zid nema tog boga isusa da bi bio nuliran
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma tabletomann's Avatar
    Registriran
    Aug 2008

Uobičajeno

Nisi shvatio poantu koju želim reći...prema svemu do sad viđenom čini se da Den u prosjeku ima bar 50% više deffa od bilo koga drugog (napominjem u prosjeku, naravno da na dan akcije to može varirati) što bi matematički trebalo kompenzirati zid...prema tome, držim da bi ista količina offa koju je the rf poslao na nas (čak i da smo cijelo vrijeme bez zida bili), da je kojim slučajem wb to poslao na teuta sa zidom i više od 50% slabijim deffom, šteta bila mnogo veća i off mnogo bolje "unovčen", štagod mi sad o zidu mislili i pričali.
    da, ali ovdje pricas o konkurenciji jednog ww-a s jedne strane, a 3 ww-a na kojima moras poloziti offove i ostaviti ih iza sebe s druge strane, kako taj odnos 1:3 matematicki kompenziras?

da je vise ww-a, onda nebi postojao taj 50% jaci deff nego kod nekoga drugoga, a ovako je gdje wb krene ima par mjesta koja mora porusiti dok je s druge strane slika jasna, pravac den i tu se stvara ta razlika u kolicini deffa tako da su mi ove price bolje ubaciti par milijuna deffa vise nego dignuti zid totalno promasene...
    Jednom je netko rekao bez nervozeeeee
    leti ptica laganica to je mala prepelica

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

i još moram dodati da je fora što se napravili sa jednim holderom, da ga preuzme prvo rimljanin i nagura polja žita i žitnice na veće lvl pa ga uzme teutonac, skratili ste vrijeme gradnje a zna se da u ww holderu nakon preuzimanja ne padaju lv objekata. tu vam čestitam na domišljatosti, uštedili ste znatno vrijeme što vjerujem da je malo tko primjetio.[/QUOTE

ideja je od petra pana i jelena,da ih pohvalim,..mogla bi postati praksa u igri svima.
    nismo znali da holderu građevine ne padaju,uzimao je slabiji igrač jačem po popu.

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od baka u kanalu Vidi post
    nismo znali da holderu građevine ne padaju,uzimao je slabiji igrač jačem po popu.

kad god manji popom uzima vecem, gradevine ne padaju
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4