Stranica 801 od 828 PrvaPrva ... 301701751791799800801802803811 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 8,001 do 8,010 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    E ćale , ćale ... bar nisam od tebe očekivao da ćeš tak nešta pisati .
    Vi ste meni ok i niste jadni :daje cvijet:
    Igramo se , ovo je strateška igra , tu se igra i mozganjem ,a ne samo klik i šalji vojsku . Namudruje se jedan drugoga .
    Ipak šta je da je , meni je bilo zabavno ,a znam da će bit i dalje zabavno, jer daleko je još kraj . Tek će se sad sve rasplseti još bolje . Neki pričaju da jedva čekaju da završi server , e pa baš će bit suprotno ! Potrajati će još ovaj server dosta dugo .

:fajter:
    moj glas za sve gore navedeno, ipak treba slusati babu maru, nije da se bavi nekim predvidjanjima, vec samo prati slijed dogadjanja i daje najvjerojatniju opciju zavrsetka, eto opet mi veli da tapir ima najvise sanse.
    1.Bojna - Black Legion

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Dečki,a kaj vama još nije jasno ?
    Pa jesmo vam tupili od samog početka da THE RF nisu saveznici sa IBZ&Co , što ste se naravno smijali stalno na to , i tak smo odlučili vam mastit tu na forumu da smo skupa . Bio je samo pakt o nenapadanju kojeg ste i svi vidjeli .
    A ovo za rušenje WW-ova ... ekipa iz vodstva IBZ&Co znaju naš dogovor koji je bio do dolazka natara , poslje toga , zna se.. svatko na svoju stranu , onesposobit WB i ostale ,a završnica , oni vs mi ... igramo se .

Nećemo se sad fnjit ,ljutit , pisati o nekim izdajama kad vodeći ljudi jako dobro znaju o čemu se radi .
    Igramo se

Član foruma Drago's Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Pa jesmo vam tupili od samog početka da THE RF nisu saveznici sa IBZ&Co , što ste se naravno smijali stalno na to , i tak smo odlučili vam mastit tu na forumu da smo skupa . Bio je samo pakt o nenapadanju kojeg ste i svi vidjeli .
    A ovo za rušenje WW-ova ... ekipa iz vodstva IBZ&Co znaju naš dogovor koji je bio do dolazka natara , poslje toga , zna se.. svatko na svoju stranu , onesposobit WB i ostale ,a završnica , oni vs mi ... igramo se .

Nećemo se sad fnjit ,ljutit , pisati o nekim izdajama kad vodeći ljudi jako dobro znaju o čemu se radi .
    Igramo se

Tak je, onda su bila neka nepotrebna navlacenja kad su dosli natari.

Sam da svima kazemo da bu server trajao jos tjedan dana iza Gospe sigurno 8)
    veselica
    (do ovog server IBZ >> unago, hohoho)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od drogan Vidi post
    moj glas za sve gore navedeno, ipak treba slusati babu maru, nije da se bavi nekim predvidjanjima, vec samo prati slijed dogadjanja i daje najvjerojatniju opciju zavrsetka, eto opet mi veli da tapir ima najvise sanse.
    hvala zvrndo na postu

izgleda da je baba mara najpoštenija ovdje. Možda bude dala pobjedu nekome tko se od prvoga dana pošteno borio sa svima, bez politika i gluposti, tipa #pa ja sam s njima u NAP-u, i ja sam pobjednik#, ili #to je dogovoreno od starta# i ostali bla, bla. Ako može WB, bio bih sretan, a ako pobjedi THE-RF, bio bi zadovoljan i volio bi da ih upoznam

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ćale-os Vidi post
    hvala zvrndo na postu

izgleda da je baba mara najpoštenija ovdje. Možda bude dala pobjedu nekome tko se od prvoga dana pošteno borio sa svima, bez politika i gluposti, tipa #pa ja sam s njima u NAP-u, i ja sam pobjednik#, ili #to je dogovoreno od starta# i ostali bla, bla. Ako može WB, bio bih sretan, a ako pobjedi THE-RF, bio bi zadovoljan i volio bi da ih upoznam

dosta je kandidata za pobjedu, hmm, biće zanimljivo, za sada ide sve prema očekivanjima,

THE-RF mislim da si umanjuje mogučnost pobjede, ali ima još vremena, ipak ima i IBZ offova, koji se čuvaju mjesecima.

ako se ne varam od pada nkzd-ovog offa nije bilo velikih offova u igri, zato jedva čekam neke nove hofove

:cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od veliki gak Vidi post
    dosta je kandidata za pobjedu, hmm, biće zanimljivo, za sada ide sve prema očekivanjima,

THE-RF mislim da si umanjuje mogučnost pobjede, ali ima još vremena, ipak ima i IBZ offova, koji se čuvaju mjesecima.

ako se ne varam od pada nkzd-ovog offa nije bilo velikih offova u igri, zato jedva čekam neke nove hofove

:cowboy:
    svi smo svjesni da ima još offa, to je istina i nadam se da budu svi pošteno odigrali i udarili, da opet ne moram gledati onu sobu #glup-gluplji# o hvaljenu kome je veći ostao. Idemo do kraja, pa kako bude, te da se svi dobro opustimo i uživamo u VŽ

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Igramo se
    sad ste stvarno za.... stvar ovdje na forumu,,,,,,...., saveznici ste, i što THE je isti kao i oni na Hrx i tu nema sumnje, uvijek spremni da vam zabiju nož u leđa
    i neka tako ste odigrali server,...
    sad može i the da pobijedi, jer nakon ovakvog rušenja (ako se dogodi) onda stvarno nemate obraza,
    ići rušiti svoje saveznike,

JOŠ JEDNA REPRIZA HRX-A NA NORMALNOM SERVERU

kako sam i rekao, tko god pobijedio, već je vrijeme.... WB i ovako nema šanse protiv svih ostalih graditelja, pa naravno da želimo da se prije završi,
    i ja osobno stavljam na bilo koga osim THE-a,,,,

IBZ-ovci , jesu vas lagano navukli na....... ))

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Drago Vidi post
    Tak je, onda su bila neka nepotrebna navlacenja kad su dosli natari.

Sam da svima kazemo da bu server trajao jos tjedan dana iza Gospe sigurno 8)
    hohoho vi ste njihova potrčkala, i to su oni već više puta javno objavili, i sad vas ruše, pa naravno da vi ne možete ispred njih...., a to da ste čekali da riješite ostale graditelje, to se može objesiti mačku o rep, pa ako se međusobno razrušite , ostaju još 3 netaknuta ww-a,

lako THE- izbaciti iz igre, još im je tapir ostao netaknut,.... kažem još....

a da ste puleni THE-a, to se vidi......, jadni ti vaši igrači u savezu koji su časno igrali godinu dana, sad gledaju kako ih saveznici ruše.....lol

iskreno, volio bih da je long pobijedio, i već ranije sam rekao da vam čestitam pobijedu

a osobno igram travian do 14.08. a od onda bez traviana, pa bih volio dočekati završetak dok sam u igri ))

eh da, i zaboravio sam, ako je po tvom hohoho onda budemo gledali i rušenje tapira.........
    Uređeno od strane drlja (10.08.10 um 00:18 Uhr)

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

Citat Citat od drlja Vidi post
    hohoho vi ste njihova potrčkala, i to su oni već više puta javno objavili, i sad vas ruše, pa naravno da vi ne možete ispred njih...., a to da ste čekali da riješite ostale graditelje, to se može objesiti mačku o rep, pa ako se međusobno razrušite , ostaju još 3 netaknuta ww-a,

lako THE- izbaciti iz igre, još im je tapir ostao netaknut,.... kažem još....

a da ste puleni THE-a, to se vidi......, jadni ti vaši igrači u savezu koji su časno igrali godinu dana, sad gledaju kako ih saveznici ruše.....lol

iskreno, volio bih da je long pobijedio, i već ranije sam rekao da vam čestitam pobijedu

a osobno igram travian do 14.08. a od onda bez traviana, pa bih volio dočekati završetak dok sam u igri ))
    Jaoj sto vas boli to ako ce kojim slucajem THE-RF pobjediti.
    Mi smo vam tupili od pocetka kakvo je stanje, a vi niste vjerovali. Necu da kazem da se nismo mozda potajno nadali da ce se server sto prije zavrsiti, ali ovo je bar prilika da se svi ispucaju, jer bio bi grijeh "sahraniti" offove zajedno sa porukom: Osvanulo je sunce inzad..... (kako li vec ide pozdravna poruka pobjednicima).

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    Jaoj sto vas boli to ako ce kojim slucajem THE-RF pobjediti.
    Mi smo vam tupili od pocetka kakvo je stanje, a vi niste vjerovali. Necu da kazem da se nismo mozda potajno nadali da ce se server sto prije zavrsiti, ali ovo je bar prilika da se svi ispucaju, jer bio bi grijeh "sahraniti" offove zajedno sa porukom: Osvanulo je sunce inzad..... (kako li vec ide pozdravna poruka pobjednicima).
    Mene više boli da SVZ&ibz d.o.o. pobjedi

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4