Stranica 803 od 828 PrvaPrva ... 303703753793801802803804805813 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 8,021 do 8,030 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    IMHO IBZ osvaja, imaju najvise offova, ili bi morali imati.
    to sto su se tukli cijeli server ne znaci nista.
    ako si se najvise tukao, najvise si i bio aktivan i najvise klikao dalje, pa ces opet doci na slicno, vec videno na toni servera (s2 prosli, s3)
    evo da ja jednu pametnu prije puta još izvalim hahahha

toso nije samo IBZ...nego je tu i SVZ savez koji je u biti držao cijelu grupaciju i da njega nije bilo ibz-a ne bi bilo već odavno

bit če zanimljivo...mislim več sad je donedavno pričali kak ružice cvjetaju,kak su saveznici,kak nema teorije da idu jedni na druge,a sad kad je prigustilo okrenula se priča.....

kao što rekoh ovo je BALKAN....i to je bilo za očekivat...

gibam...svima lp...igrajte se,bez zakulisanih gluposti....odigrajte do kraja kak treba server i nek pobjedi najsretniji....:pivo::pivo:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

ma nikakvog saveznistva nikad nije niti bilo...
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

dado,drlja.... teške rječi,a znate da je neistina to što govorite:bannedbojici

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Legionar* Vidi post
    Mislim da bi pojedinicima bolje bilo da zasute,znate onu poslovicu "Bolje šutjeti i biti smatran glupim nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju!".

drlja to najvise vrijedi za tebe :cop:
    :101010:

Poslije ovako dobrog posta, Tošo ide pisati. Strašno
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    :101010:

Poslije ovako dobrog posta, Tošo ide pisati. Strašno
    odlicno argumentiran post :brukica:
    nisam ja organizirao akciju gdje 2 offa lupaju i nis ne rade :plesem na kisi:

rusenje WWa dosta lose napravljeno, artova BO skoro i nema, da ne kazem da su to najvrijedniji artovi tokom servera. zato i skoro nemate offa sa 10k+ kata
    barem ne videnog
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Daumen runter

rusenje WWa dosta lose napravljeno, artova BO skoro i nema, da ne kazem da su to najvrijedniji artovi tokom servera. zato i skoro nemate offa sa 10k+ kata
    barem ne videnog
    Argumenti???

Pa tvoji postovi su dovoljni.

Kritiziraš Drlju za organizaciju, a nisi ništa u stanju napraviti. Rijetki su ljudi kao Drlja koji se uopće žele prihvatiti toga. A vjeruj to nije mali posao. Možda nije najbolje napravljeno, ali je napravljeno.

Kritiziraš offove savezima koji su ih nemilice trošili. Pa ja tijekom servera nisam vidio nijedan off od IBZ-a u napadu sa preko 5000 gorštaka. A THE-RF i oni s kojima su ratovali su svoje pokazivali. I dok su se neki tukli, neki su politizirali i skrivali vojsku cijelo vrijeme. Ne kažem da je to loša taktika, ali postoji realna opasnost da spavaš cijeli server i da onda ostaneš bez offa. I gdje je tu igra?

Osim toga Tošo, svoje znanje si pokazao prošli server kad ste pobjegli kao puslice. Čak Vam ni politika nije pomogla. Tako da onu brukicu stavi za avatar, a ne je drugima pokazivati.

Ajde Long. Samo naprijed, neka ovo čudo završi pa da se svi :pivo:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma kakadu's Avatar
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

barem ne videnog
    lako biti general poslje bitke i pricati tebali ste ovo ili ono..tako jee kako je i nema nazad...bez obzira sto neki pricali ali moje skromno misljenje je da nije bilo koalicije WB server bi bio puuuno dosadniji i monotoniji pa stoga pricati da nije nista napravljeno je pomalo podcjenjivacki i neukusno..cijeli server je bilo aktivnosti i akcija tako da netko tko je dosao pred kraj mislim da i nije bas kompetentan ocjenjivati sve napravljeno po jednoj ili dvije akcije na ww selo..necu braniti drlju ali covjek je iznio svoje misljenje kao i mnogi ovdje i nevidim razlog zasto ga pljujete i omalovazavate...svi sve prozivaju i prave se nevinima i svi sve rade identicno stoga ajmo ljepo ovo zavrsiti i u Vž na festu ..do sada se javio samo hefest za čobanac, a trebamo barem 10 ljudi hehe ajmo prijave
    ponosni član 1.Bojna-B.L.
    pc brad&pitt PC

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Kritiziraš Drlju za organizaciju, a nisi ništa u stanju napraviti. Rijetki su ljudi kao Drlja koji se uopće žele prihvatiti toga. A vjeruj to nije mali posao. Možda nije najbolje napravljeno, ali je napravljeno.

Kritiziraš offove savezima koji su ih nemilice trošili. Pa ja tijekom servera nisam vidio nijedan off od IBZ-a u napadu sa preko 5000 gorštaka. A THE-RF i oni s kojima su ratovali su svoje pokazivali. I dok su se neki tukli, neki su politizirali i skrivali vojsku cijelo vrijeme. Ne kažem da je to loša taktika, ali postoji realna opasnost da spavaš cijeli server i da onda ostaneš bez offa. I gdje je tu igra?
    ma s kim je WWW ratovao do rata s THE? ne potezi tu prozvakanu pricu. offovi i off bodovi su manji nego na prijasnjim serverima. sexy je ratovo,ali WWW/bojna se gotovo nisu trosili do tada. Trosenje se uvijek dogadalo i uvijek ce,ali manjak artova BO je ocit, jer bez njih je jako tesko napravit offove s 11-12k kata ili 20tak kila ramova.
    Kritiziram organizaciju koja nije bila dobra, i sam si reko da nije najbolja. Sta trebamo reci super je napravljeno? Nije.

IBZ veci off od 5k gorštaka? ocajno karikiranje. S tim je SVZ drugi off savez? a IBZ treci? naravno.
    Htio priznat ili ne, WWW ima dosta lose WW offove, svega par poput horvinog su super. I slati 2 offa onako u suicid, briljantno. Nije bitno jel se tko htio primit toga, to je problem saveza i vodstva. WW fazu i rusenja na THE su dosta lose napravljena. Kako sam pohvalio akciju za art 5x, tako cu i ovoj reci da je losa. Ako ti trazis izlike u tome da se nitko drugi nije htio primit, go on.

Nedostatak kati u offovima je samo radi nedostatka artova BO,ili loseg iskoristavanja, nista vise.

p.s. nemoj mi pricati o organiziranju akcija na WWje, na netom zavrsenom s3 sam ih sve odradio sa kolegom iz saveza. I dobro znam kako je to. I ne,nije neka prevelika mudrost odvojit 2h da vidis sta i kako najbolje slat, i nakon toga javit offerima da tad i tad lupe, i te i te mete tad i tad fejkaju.

Citat Citat od kakadu Vidi post
    lako biti general poslje bitke i pricati tebali ste ovo ili ono..tako jee kako je i nema nazad...bez obzira sto neki pricali ali moje skromno misljenje je da nije bilo koalicije WB server bi bio puuuno dosadniji i monotoniji pa stoga pricati da nije nista napravljeno je pomalo podcjenjivacki i neukusno..cijeli server je bilo aktivnosti i akcija tako da netko tko je dosao pred kraj mislim da i nije bas kompetentan ocjenjivati sve napravljeno po jednoj ili dvije akcije na ww selo..necu braniti drlju ali covjek je iznio svoje misljenje kao i mnogi ovdje i nevidim razlog zasto ga pljujete i omalovazavate...svi sve prozivaju i prave se nevinima i svi sve rade identicno stoga ajmo ljepo ovo zavrsiti i u Vž na festu ..do sada se javio samo hefest za čobanac, a trebamo barem 10 ljudi hehe ajmo prijave

kakadu, problem je sto ljudi neznaju primit kritike. Sta je pogresno u tome sto se kaze da je nesta lose napravljeno i da je moralo biti bolje? pa kvragu onda. Pohvalio sam mu neke akcije,ali ovu je zeznio, i gotovo. Stanje deffa se zna otprilike, nije problem vrtit simulacije i gledat sta se da napravit.

takoder, drlja je taj koji stalno nesta prica o nekom saveznistvu,koje nikad nije bilo potpisano. jel to bila neka zelja, ili koji vrag mi nije jasno. Ali svima je moralo biti jasno da nikakvog saveznistva nema i da ce se ovo dogodit. Barem svakome tko je imalo pratio server, kao sto sam ja, dosta slabo.

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma bero's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

ajde ljudi dosta glupog prepucavanja.
    Iggy je pao još samo long i tapir(a ima baš nezgodan art) ako nema neko 15k kata za sv.cudo .:fairy:
    Sexsyguya/s1

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

pa smatrajte me kako god hoćete, meni je želja da server čim prije završi, a kako WB nema šanse za osvajanje, to je sasvim normalna želja,

a sad ono što komentiramo i komentirat ćemo poslije 12 sati, je rušenje longa od strane the/rf saveza,

vi sami znate zašto ste poslali te offove da ruše longa, ako padne long navijam za igggya, da osvoji server,

a da previše pričate gluposti o nekim nap-ovima, o nekim dogovorima "mi budemo njih a oni nas rušili u završnici" to su gluposti za malu djecu, pa vi ste saveznici iako niste na papiru

pa ni WWW nema savezništva sa svim savezima koalicije, pa smo ravnopravni saveznici, niti su imali cijeli server cijelu listu......, kao ONO NE ZNA SE TKO JE S KIM......, ma priče za malu djecu

kao što sam rekao, da, točno je VOLIO BIH DA HACKERI ODNESU POBJEDU, i što onda ja loše govorim,
    I DA VOLIO BIH DA SVI OFFOVE ZAPUCATE NA DEN-a, ja sam jedan od graditelja DEN-a, i non stop gledam i vaše akcije i vaše fejkove, i UVIJEK SU I THE/RF I IBZ.CO ZAJEDNO IŠLI

a sad tko je kolika Noobina i tko koliko zna o travianu, neka drugi prosuđuju, ja sam igrao kako sam znao, napade na ww smo slali s onim čime smo raspolagali, PA REKAO SAM DA ODREĐENE OFFOVE ČUVAMO ZA THE NA 99 LV, PA MAKAR ONI BILI PRVI ILI DRUGI NA LISTI,

a izraz Noob od ljudi koji to pišu ne smatram uvredom, jer su i oni sami Noobovi tako da me onda po klasi ne mogu uvrijediti,
    i da ne smatram se nekim velikim igračem, samo sam mala kockica u more drugih kockica.

to da vi mažete svim na serveru oči sa možebitnim rušenjima jednih drugih dok drugi ww-.i nisu porušeni , ponavljam PRIČE ZA MALU DJECU, a kako će danas long pasti od strane THE-a, pa po vašim pričama onda pada ti TAPIR uskoro,
    magarac bio tko laže..............................

i da, što se odmah ljutite kad vas netko lagano provocira, pa to radite cijeli server ovdje na forumu,
    ako znate davati, naučite i malo primati,

moja je zadaća da ovdje natežem situaciju i vrištim od zadovoljstva kad vidim ovakve odgovore, jer znam da sam nekog nategnuo.,,,,,,,

kao što je netko imao napisao:
    __________________________________________________ __________
    za prvi ban spreman..............uskoro..............

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335