Stranica 804 od 828 PrvaPrva ... 304704754794802803804805806814 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 8,031 do 8,040 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma Toso's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

drlja, to sto su fejkovi isli skupa ne znaci da su saveznici. Da su saveznici,pobjeda jednih bila bi podjeda drugih, imali bi ista imena WW-a, dijeli bi deff i hranu, sto ocito nije slusaj. Par organiziranih akcija ne znaci da su skupa, nego skupa idu na istog neprijatelja. I to je normalno, i to je ocekivano. IMHO najbolje bi im bilo da su THE i hackeri skupa demolirali svih 7 enemy WW-a, i nakon toga se posteno porokali za pobjedu. jer offova za to sam uvjeren da imaju.
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Oct 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    drlja, to sto su fejkovi isli skupa ne znaci da su saveznici. Da su saveznici,pobjeda jednih bila bi podjeda drugih, imali bi ista imena WW-a, dijeli bi deff i hranu, sto ocito nije slusaj. Par organiziranih akcija ne znaci da su skupa, nego skupa idu na istog neprijatelja. I to je normalno, i to je ocekivano. IMHO najbolje bi im bilo da su THE i hackeri skupa demolirali svih 7 enemy WW-a, i nakon toga se posteno porokali za pobjedu. jer offova za to sam uvjeren da imaju.
    mi vise nemamo, a mislim da nema ni ibz! sad ovisi tko ce koga rusiti ja se cisto nadam da na tapira nece nitko! da sto prije zavrsimo i popijemo:pivo: svi skupa negdje!
    Bare(s1-Pixa & Bare THE, s3-Desire AC)

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Barinho Vidi post
    mi vise nemamo, a mislim da nema ni ibz! sad ovisi tko ce koga rusiti ja se cisto nadam da na tapira nece nitko! da sto prije zavrsimo i popijemo:pivo: svi skupa negdje!
    bare da te neznam, ma ne bi ti ni onda vjerovao :daje cvijet:
    ''Večernja šetnja je najbolje vrijeme za razmišljanje o složenoj funkciji i ulančanom deriviranju''

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Toso Vidi post
    i ja se slažem s ovim tvojim napisanim, osim tog što navodiš da nisu skupa išli, vjeruj mi uvijek sam pratio početak fejkanja na DEN-a, u redovito je bilo u roku pola sata fejkanja, i THE/RF saveza iIBZ-co
    tako da su i jedni i drugi imali iste fejk mete i organizaciju,
    i meni nije jasno zašto nisu zajedno išli i gradili svih 6 ww-a, i pokidali preostalih 5,
    mogli su lagano poravnati svih 5 ww, i izgraditi čudo
    vjerojatno im EGO ne dopušta da zajedno odnesu pobijedu na serveru,....

već mi se RL ruši zbog trajanja ovog servera i građenja WW-a, pa je normalno da navijam da bude kraj...

a da su mogli lakše završiti ovo, jesu, da su išli po planove, a ne stukli 23 off-a na artx5, mogli su ostati sami graditelji na serveru,

rekao sam već ranije, THE/RF , odlično odigrali veći dio servera (borili, pravili offove, gradili i otimali za sebe sela, pokupili cijeli kvadrant)
    ibz- ratovao i dobio rat sa nekim savezima koalicije
    bojna - ratovala i napravila mnoštvo odličnih akcija
    www- stajao, napravio nekoliko offova- nedovoljno za kraj,
    sexy-pip, - njima svaka čast i pohvale za odigrani server
    nav-lzn, borili se i izgubili, i dalje se trude završiti server, također pohvale

i sad, ja kao ne volim nekog ovdje, ma sve ih volim, i svima nešto priznajem da su dobro odigrali,
    samo red je da se završi server......,
    moj off recimo, nikad ne bi otišao na saveznike, pa makar oni nisu na papiru,

i da, bude danas zanimljivo, pao igggy, pada long, ..... možda još bude promjena danas....

Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

pa reko sam da su isli skupa
    velim, to sto idu skupa, samo govori da oboje imaju korist u toj akciji,nis vise

Kifla, ~WWW~, SISA i TBC

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Manje priče više igre ,bolje sklapajte akcije , WW-i su na visokim nivoima . Nećete opet reči da mora THE RF odradit poslić .
    Mislim ono , kaj sam mi tu katamo
    I ovo pričanje : jooj jedva čekam da što prije završi server , ću samo reči ... a tko vas drži , možete odma sad prekinut .

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Manje priče više igre ,bolje sklapajte akcije , WW-i su na visokim nivoima . Nećete opet reči da mora THE RF odradit poslić .
    Mislim ono , kaj sam mi tu katamo
    I ovo pričanje : jooj jedva čekam da što prije završi server , ću samo reči ... a tko vas drži , možete odma sad prekinut .
    već sam gasio acc na ovom serveru, pa sam bonus ispucao,
    u pravilu samo 1 acc gasim po serveru.........

a jesi ti onog svog što ti sela pravi ugasio ?

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

ajde nemojte se prepucavati pa niste djeca u vrticu, bolje kliktati i preusmjeravati deff, kad se vec offa nema
    1.Bojna - Black Legion

Banned
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Ajde WB dižite taj WW , da vas okinemo još jednom :cerek:

Član foruma drogan's Avatar
    Registriran
    Sep 2008

Uobičajeno

Citat Citat od -NIXON- Vidi post
    Ajde WB dižite taj WW , da vas okinemo još jednom :cerek: