Stranica 807 od 828 PrvaPrva ... 307707757797805806807808809817 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 8,061 do 8,070 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma -ris-'s Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Freek Vidi post
    A ti kao zans tko je rusio hehh zanimljivo ...... a ono multi jos smijesnije ROTFL
    taj of je radjen samo za to ili sexy ili pip dobije po tamburi makar malo to se i desilo........

Posto su me ljepo skatali, cijela ergela SEXY,BOJNA,PIP... i jos neki!!!!!!! TO NIJE BILO LJEPO
    (RAZLOG): Megatron nije imao mira a ni vremena spavati skupa sa risom8)8)
    Bio sam prisiljen ugasit acccc
    srecom sam dobio drugi acccc i gradio off samo za ww,,,,
    ako ostane ziv naravno do ww..:pivo:

Pozdrav!!!!! za mene je server sad gotovvv............ (mozda)

THE&RF 4ever!!!!!!!
    Nisi ni ti baš na miru spavao od risa

Član foruma Freek's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Matron Vidi post
    Takve stvari samo ti možeš i raditi. Bježati sa acc na acc ili čak i više odjednom igrati.
    Što je bilo lijepo?
    Bilo je lijepo lagati TT i A&O kako si njihov i neka ti šalju push?

I onda pobjeći kao :zeko::zeko::zeko:
    Hahaha pushh sta je to push de ne lupetaj bezveze u A&O nikad bio mislim da si pobrkao loncice a setnja sa acc na acc je bila kad sam obrisao Freek Acc 8) posto megic nije mogao sam na kraj samnom pozvao je cijelu koaliciju :blink: AJMO GA PORUSIT PIJE MI KRVVV hehehhe.....:usisava:

Citat Citat od -ris- Vidi post
    Nisi ni ti baš na miru spavao od risa
    :pivo: to je istina :palčina: Preblizu smo bili8)
    Uređeno od strane Freek (10.08.10 um 16:59 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma Zmajček's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

A ti kao zans tko je rusio hehh zanimljivo ...... a ono multi jos smijesnije ROTFL
    taj of je radjen samo za to ili sexy ili pip dobije po tamburi makar malo to se i desilo........

Posto su me ljepo skatali, cijela ergela SEXY,BOJNA,PIP... i jos neki!!!!!!! TO NIJE BILO LJEPO
    (RAZLOG): Megatron nije imao mira a ni vremena spavati skupa sa risom8)8)
    Bio sam prisiljen ugasit acccc
    srecom sam dobio drugi acccc i gradio off samo za ww,,,,
    ako ostane ziv naravno do ww..:pivo:

Pozdrav!!!!! za mene je server sad gotovvv............ (mozda)

THE&RF 4ever!!!!!!!
    Nisam ja nigdje niti napisao da znam poimenice tko je rusio. Samo sam iznio svoju predpostavku tko bi mogao biti. Isprike moje feniksima ovaj put.

Ajde bar se imas hrabrosti podpisati tu i to je vec nekaj... A da je kukavicki potez i dalje, tu govora nema...Jedno je osvecivati porusen acc, a drugo je skrivati se i ne pristupiti ni jednom savezu da bi se izbjeglo katanje i sagradio off... Medjutim ima nas svakakvih...

PS: Bas da te pip organizirano rusio i ne sjecam se, mozda par igraca...Al nek ti bude

Edit: Isprika, megi je tad jos mozda u pipu bio...nije da to mijenja nesto na stvari, al eto da ne ispadne da sam nesto krivo ili netocno rekao
    Uređeno od strane Zmajček (10.08.10 um 17:14 Uhr)
    S1 - Zmaj, NAS
    ex S1 & ex ex S1 - Zmaj, PiP... No, pod stare dane sam postao izbirljiviji sto se tice drustva u kojem pijem

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Hahaha pushh sta je to push de ne lupetaj bezveze u A&O nikad bio mislim da si pobrkao loncice a setnja sa acc na acc je bila kad sam obrisao Freek Acc 8) posto megic nije mogao sam na kraj samnom pozvao je cijelu koaliciju :blink: AJMO GA PORUSIT PIJE MI KRVVV hehehhe.....:usisava:
    Ma rušilo ga je par sexića. Samo se pravi važan.
    Nisam ni rekao da si bio u A&O. Samo je vas par iz TT primalo push iz TT i A&O. Sve se zna. Ali nije ni bitno. Bitno je da si pokazao hrabrost. :zeko:

A rušenje. Pa krenite već jednom. Samo ja ne bježim na drugi acc. I ne skrivam se. Samo molim te traži to od RF saveza jer me se THE boji pa mi je gg bio srušen, ali ne do kraja. :witch::witch::witch:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma Freek's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Ma rušilo ga je par sexića. Samo se pravi važan.
    Nisam ni rekao da si bio u A&O. Samo je vas par iz TT primalo push iz TT i A&O. Sve se zna. Ali nije ni bitno. Bitno je da si pokazao hrabrost. :zeko:

A rušenje. Pa krenite već jednom. Samo ja ne bježim na drugi acc. I ne skrivam se. Samo molim te traži to od RF saveza jer me se THE boji pa mi je gg bio srušen, ali ne do kraja. :witch::witch::witch:
    ne pjevaj koji par sexica hahhaa ti se salis de reci da se salis da bilo je ii iz WWW to sam zaboravio...

http://travian-reports.net/hr/report...71,504301e8697 pa ti gledaj tko je tko a nisu jos svi tu

Citat Citat od Zmajček Vidi post
    Nisam ja nigdje niti napisao da znam poimenice tko je rusio. Samo sam iznio svoju predpostavku tko bi mogao biti. Isprike moje feniksima ovaj put.

Ajde bar se imas hrabrosti podpisati tu i to je vec nekaj... A da je kukavicki potez i dalje, tu govora nema...Jedno je osvecivati porusen acc, a drugo je skrivati se i ne pristupiti ni jednom savezu da bi se izbjeglo katanje i sagradio off... Medjutim ima nas svakakvih...

PS: Bas da te pip organizirano rusio i ne sjecam se, mozda par igraca...Al nek ti bude

Edit: Isprika, megi je tad jos mozda u pipu bio...nije da to mijenja nesto na stvari, al eto da ne ispadne da sam nesto krivo ili netocno rekao
    megi je bio tad u PIP-u i imao vasu potporu ajde ne buni se sta je 2 levela ni vamo ni tamo:sleepy moon:
    Uređeno od strane Freek (10.08.10 um 17:36 Uhr) Razlog: Double Post

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

ne pjevaj koji par sexica hahhaa ti se salis de reci da se salis da bilo je ii iz WWW to sam zaboravio...

http://travian-reports.net/hr/report...71,504301e8697 pa ti gledaj tko je tko a nisu jos svi tu

megi je bio tad u PIP-u i imao vasu potporu ajde ne buni se sta je 2 levela ni vamo ni tamo:sleepy moon:
    a to ona akcija koju sam ja organizirao ???

malo se toga sječam, tebe smo izabrali za probu ...... i još neka 2 gg-a tu noći, ako dobro pamtim, razrušili 3 gg,a a izgubili samo 1/3 jednog off-a

Član foruma
    Registriran
    Mar 2009

Uobičajeno

u kojem savezu je bio novi frekov ac?
    može hoff,da vidimo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Hm. Pa koliko se sjećam to je bilo nakon što je objavljen rat cijeloj THE RF koaliciji. Dakle ti si samo bio jedna od prvih žrtava rata, a ne da je samo tebe napalo 5673098 saveza. Ali eto, bar si naučio kako se ruše glavni gradovi :kid:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hm. Pa koliko se sjećam to je bilo nakon što je objavljen rat cijeloj THE RF koaliciji. Dakle ti si samo bio jedna od prvih žrtava rata, a ne da je samo tebe napalo 5673098 saveza. Ali eto, bar si naučio kako se ruše glavni gradovi :kid:
    jedna od ljepših akcija na sredini ovoga s1

matrone, jel kakadu našao ove za čobanac, nisam vidio da su se baš javljali

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ćale-os Vidi post
    jedna od ljepših akcija na sredini ovoga s1

matrone, jel kakadu našao ove za čobanac, nisam vidio da su se baš javljali
    Iskreno mislim da se samo jedan majstor za čobanac javio, pa nema druge nego opet odojke okretati. Jer ako ćemo navaliti na pravi čobanac, bit će problema jer cijela županija nema toliko vina, koliko treba da se ugasi čobanac. A može i janjetina, ako je još ima (na N.Zelandu original Paška). hehhehe

Samo da ne bude pizza

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema