Stranica 822 od 828 PrvaPrva ... 322722772812820821822823824 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 8,211 do 8,220 od 8272

Tema: S1 chat tema

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

To kaj je bilo izmedju mene i pijanca bilo je....pravu istinu znamo on i ja.....domek moj ne isplati mi se ulazit u rasprave s tobom niti mi se da.....

Sa Matronom se znam odavno i sa ponosom mogu rec da ga mogu nazvat frendom.....kao i da dosta ex.smogovaca i ex.asovaca.....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    To kaj je bilo izmedju mene i pijanca bilo je....pravu istinu znamo on i ja.....domek moj ne isplati mi se ulazit u rasprave s tobom niti mi se da.....

Sa Matronom se znam odavno i sa ponosom mogu rec da ga mogu nazvat frendom.....kao i da dosta ex.smogovaca i ex.asovaca.....
    :pivo::pivo::pivo:
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ode art Vidi post
    zasto si na forumu otvorio novu temu sto je bilo izmedju vas?

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od domo33 Vidi post
    na travianu postoje tri stvari.
    1. simcity
    2. rat
    3. muljaza(+forum)
    postoji i 4 kategorija ... kukavice koje si srede ban da bi spasili svoj acc ... to je novitet ovog naseg S1 ... valjda ce se prepoznat oni o kojima govorim

inace pustite price da domo ne igra ... igra on i to vrlo aktivno ... po mojoj slobodnoj procjeni nekih 60% acca u EGO savezu ... mislim da ne moram napisat ko igra onih 40% ostalih acca

inace cuo sam da je na nekim serverima domo usao u svakodnevnu komunikaciju ... navodno kad oces nekom poslat IGM poruku di ga nazivas s˝˝˝˝m i kukavicom napises "koji si ti domo" ... evo tako se prica
    Uređeno od strane Bo Dul (13.08.10 um 14:00 Uhr)

Član foruma Calko's Avatar
    Registriran
    Oct 2007

Uobičajeno

@Bo dul

Da ne prelazi malo tvoj post granice zdrave zezancije?

TeraRosa

Član foruma
    Registriran
    Dec 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Calko Vidi post
    @Bo dul

Da ne prelazi malo tvoj post granice zdrave zezancije?
    ako mislis na ovu pricu sta se tice ovih IGM poruka sa drugih servera ja samo kazem sta ljudi pricaju ... cak sam i vidio jednu takvu poruku na S4 od covika koji nema apsolutno nikakve veze sa ovim serverom ... ocito se prica prosirila ... zato don't kill the messenger ... al evo malo sam prepravio ako nekog vrida

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bo Dul Vidi post
    postoji i 4 kategorija ... kukavice koje si srede ban da bi spasili svoj acc ... to je novitet ovog naseg S1 ... valjda ce se prepoznat oni o kojima govorim

inace pustite price da domo ne igra ... igra on i to vrlo aktivno ... po mojoj slobodnoj procjeni nekih 60% acca u EGO savezu ... mislim da ne moram napisat ko igra onih 40% ostalih acca

inace cuo sam da je na nekim serverima domo usao u svakodnevnu komunikaciju ... navodno kad oces nekom poslat IGM poruku di ga nazivas s˝˝˝˝m i kukavicom napises "koji si ti domo" ... evo tako se prica
    Hmm ovom raćunicom od 60% jedan a 40% neko tajanstveni dolazimo do zaključka da onda u tvom savezu je približno ista računica samo što tada prvi ćuva 6 acceva a drugi 4 jer vas više niti nema u savezu ROTFL
    Uređeno od strane Hefest (13.08.10 um 14:23 Uhr)
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od Hefest Vidi post
    Hmm ovom raćunicom od 60% jedan a 40% neko tajanstveni dolazimo do zaključka da onda u tvom savezu je približno ista računica samo što tada prvi ćuva tri 6 acceva a drugi 4 jer vas više niti nema u savezu ROTFL
    Baš tako. Lako ovima kojih je malo u savezu, zamisli kako je onima koji imaju 50-60 acc za čuvati, a njih trojica igraju
    s1-Sexy Konjina, s2 - Lord of Destiny

Član foruma Hefest's Avatar
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Pa da mali savez male brige veliki savez velike brige!
    Dobri ili ne ili ništa ili sve!
    s1-Hanibal Veliki-IBZ-ONI

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

nagradno pitanje za BoDul:

ako igrac uspije odigra 100 acceva u mjesec dana. a nije prekrsio pravila. kako?

sitterstvo

to bi trebao naucit, tebi ne da odrzat sacekucu kod malog igraca bez golda. isto vrijedi kad si lako izgubio art.

Slične teme

1. S2 chat tema
    By hzg in forum hr2
    Odgovori: 1380
    Zadnji post: 15.08.10, 02:56
  2. S3 Chat tema
    By hzg in forum hr3
    Odgovori: 25
    Zadnji post: 15.08.10, 02:50
  3. hr4 chat tema
    By hzg in forum hr4
    Odgovori: 6335