Stranica 1 od 2 12 ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 13

Tema: Slanje više napada u sekundi

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno Slanje više napada u sekundi

Molio bih da me multihunteri ili game admini upute na članak pravila (ili post game admina na forumu) u kojem je zabranjeno korištenje offline metode.

Primjer rasprave u kojoj je se pričalo o nekakvim zabranama, ali nikakva zabrana nije stupila na snagu:
    http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=27098

Uz citat od floosha: "Ovo sa 4 napada u sekundi sam samo kao primjer naveo, o broju bi ionako jos dobro razmislili, pa i da se ogranici na 8 u sekundi, ja mislim da je ok. Al ljudi, slati po 15 - 20 napada u sekundi je pretjerano."
    Uređeno od strane Tosho (29.09.09 um 13:21 Uhr)

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

dobro, i sta banovi imaju radit na forumu? dakle, edit... za sve zalbe oko MH-a imas admin@travian.com.hr
    ostatak teme ostavljam otvoreno, mada vec imas temu i napadima u sec...

Član foruma -ris-'s Avatar
    Registriran
    Feb 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Tosho Vidi post
    dobro, i sta banovi imaju radit na forumu? dakle, edit... za sve zalbe oko MH-a imas admin@travian.com.hr
    ostatak teme ostavljam otvoreno, mada vec imas temu i napadima u sec...
    a šta se događa sa flooshom ? ne odgovara na e-mailove i može li netko drugi rješavat probleme vezane uz MH-e?

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ris30 Vidi post
    a šta se događa sa flooshom ? ne odgovara na e-mailove i može li netko drugi rješavat probleme vezane uz MH-e?
    ne odgovara? neznam, meni je upravo sinoc odgovorio, istina taman u roku 24h neka
    ocito covjek ima nekog posla, i ne uspije sve pratiti, al odgovorit ce, ne brinite
    netko drugi? nijemci, mada je tamo jos sporije i puno veca procedura

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Ne žalim se ja na MH, na temelju čega si to zaključio? Mene samo interesira gdje u pravilima piše da se ne smije koristit offline metoda, a budući da me to interesira postavio sam pitanje. Pitanje sam stavio u podforum pitanja. Je li ti sada jasnije?

Ako na forumu postoji autoritativan odgovor na ovo pitanje onda me uputi na taj odgovor.

Vezano uz drugi post (žalbu na promociju botova i skripti) - nije se u pravilima otkad je napisan taj post ništa promijenilo vezano uz slanje napada, pa ne vidim zašto hzg nije kriv?

Banned
    Registriran
    Jan 2008

Uobičajeno

A nije zabranje off line moda koliko ja znam?

Banned
    Registriran
    Mar 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zomi Vidi post
    Ne žalim se ja na MH, na temelju čega si to zaključio? Mene samo interesira gdje u pravilima piše da se ne smije koristit offline metoda, a budući da me to interesira postavio sam pitanje. Pitanje sam stavio u podforum pitanja. Je li ti sada jasnije?

Ako na forumu postoji autoritativan odgovor na ovo pitanje onda me uputi na taj odgovor.

Vezano uz drugi post (žalbu na promociju botova i skripti) - nije se u pravilima otkad je napisan taj post ništa promijenilo vezano uz slanje napada, pa ne vidim zašto hzg nije kriv?
    postavio si pitanje sa ocito nekom gorcinom, pa eto, ako mislis da je pogrijesio imas mail...
    neznam ja jel legalno il ne, nit je moje da znam, nisam MH nit admin da moram znat pravila napamet
    mogao si jednostavno napisat u onoj temi gdje se vec prica o tome, no dobro, nebitno
    ocito ce ti MH ili admin samo moci odg na to pitanje, il netko tko je vec imao iskustva s tim
    kako nisu? pravila su se par puta mijenjala, mozda je u meduvremena nesta promjenjeno
    prije se to toleriralo ocito, ako sada vise nece, editirat ce se post i gotovo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Tosho Vidi post
    postavio si pitanje sa ocito nekom gorcinom, pa eto, ako mislis da je pogrijesio imas mail...
    Ja nisam banan/kažnjen, tako da ja ne mogu žaliti u vezi bana na drugog igrača adminu. Samo se igrač koji je kažnjen može žaliti adminu na mail.

Postavljam pitanje na forumu zato da 2-3000 igrača sa s2 ne mora mora pojedinačno slati poruke multihunterima za razjašnjenje tog pravila.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2008

Uobičajeno

ma o čem vi razglabate, nema nikakve bitne razlike u tzv offline metodi i ctrl-tab metodi jer se na kraju sve svodi na isto, klikanje OK.

a za slanje napada hm, nebi se trebalo ograničavati jer svi oni mali trikovi koji su unutar čistog browsera, znači samo nemodificirani firefox miš i tipkovnica su dopušteni a to u principu i piše u pravilima,

Član foruma riddle's Avatar
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

daj više ohladite se sa time!
    u cijelom svijetu se igra tako i sad mi tražimo toplu vodu!
    moj sin je poslao 16 napada u sec i nije koristio nikakve skripte ni off metode , jednostavno samo sa tabovima!
    inače šalje od 8 na više u sec.
    čar igre je rušenje i dizanje iz pepela,a oni koji misle simati neka traže dućan sa barbikama!

:lock:

Slične teme

1. Više napada u sekundi - anketa
    By floosh in forum Općenito
    Odgovori: 333
    Zadnji post: 11.12.12, 21:18
  2. Slanje napada u sec - offline metoda?
    By Toso in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 01.04.11, 10:30
  3. Slanje napada u sekundi
    By The_Last_Warior in forum Stara pitanja
    Odgovori: 9
    Zadnji post: 31.07.10, 15:47
  4. Moze li netko poslati 8 napada u istoj sekundi?
    By BOB NUDD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 11
    Zadnji post: 24.03.09, 14:39
  5. Pregled napada-kako vidjeti više napada?
    By hzg in forum Stara pitanja
    Odgovori: 3
    Zadnji post: 18.10.07, 00:55

Pravila postanja