Prikaz rezultata 1 do 1 od 1

Tema: [Tutorial] Što nakon bana?

Uobičajeno [Tutorial] Što nakon bana?

Evo potaknut brojnim žalbama, noćima provedenim za računalom čisteći inbox na nekoliko servera odlučio sam napisati tutorijal za sve novobanane, točnije po prvi puta banane Travian igrače.

Ukoliko Vas je Multihunter isključio, na Vašem korisničkom računu, pojaviti će se poruka, nalik ovoj:

Pozdrav Multihunter,

isključeni ste zbog nepoštivanja pravila.

Kako bi ste osigurali buduće neisključivanje, trebate pažljivo pročitati pravila:
    » Pravila igre

Za nastavak igre kontaktirajte
    račun Multihunter i s njim/njom razjasnite stvari
    » Napiši poruku
    Slijedite slijedeći savjet pri slanju poruke:
    • Uvijek postoji razlog za isključenje. Pokušajte razmisliti o mogućim razlozima isključenja i razsjasnite stvari sa Multihunterom.
    • Multihunteri mogu pregledati ogromne količine informacija u vezi korisničkih računa. Držite se istine i ne pokušavajte pronaći izgovore kako bi ste opravdali svoje kršenje pravila.
    • Budite susretljivi i pronicljivi jer to Vam može smanjiti kaznu.
    • Ukoliko Multihunter ne odgovori odmah, on ili ona vjerojatno trenutno nisu spojeni. Problem neće biti brže riješen ukoliko šaljete više poruka, posebice ukoliko on ili ona još uvijek nisu pročitali niti prvu poruku.
    • Ukoliko ste ipak nepravedno isključeni, suzdržite se i ostanitemirni i ljubazni dok razgovarate sa Multihunterom te mu/joj recite Vašu stranu priče.

E sada Vas obuzme panika, ne , nemojte slati 3-4 poruke, zašto?? Jednostavno je Multihunter, kao čovjek vidi za redom vaše 4 poruke, otvori prvu ostale obriše, te ako ste nešto dodatno napisali on ne pročita, stoga, slijedite slijedeće upute:
    1.) Dobro razmislite što napisato, napišite potpunu istinu, jer Multihunter vidi stvarno SVE (nesto tipa Big brother ), dakle što više lažete Multihunter će biti stroži. Dakle važno je da pročitate pravila igre ispočetka te pokušate pronaći pogrešku, ali pritom pazite da ne šaljete poruke tipa: „Što sam napravio, jer to dokazuje da pravila nisu pročitana.“
    2.) Nemojte izostaviti niti jednu važnu činjenicu da nebi došlo do zabune.
    I sada pošaljete poruku Multihunteru, priznate čin (ili niječete, tipa; nisam ja brat sestra baka djed) multihunter Vam sigurno neće povjerovati... Dakle lijepo iskreno i sve će biti uredu.
    Multihunter će nastojati pročitati Vašu poruku u roku 24 sata od primitka poruke, ukoliko se to ne desi slobodno pišite: admin@travian.com.hr ali pazite da to stvarno bude 24 sata a ne 10 sati koji su se Vama činili kao 24 sata.

Ukoliko znate koju grešku ste učinili NIKADA NEMOJTE pitati Multihuntera pitanje: Što sam učinio?!, jer to njemu daje na znanje da pokušavate lagati, dakle odmah direktno, jesam ja sam i sve će biti uredu.

Ukoliko uistinu neznate zbog čega ste isključeni iz igre, kulturno postavite pitanje i na njega cete dobiti odgovor.

Nakon što ste dobili odgovor od Multihuntera, odgovorite mu na tražena pitanja, opet iskreno, jer se kazna povećava.

Ne molite (prosite) Multihuntera, porukama tipa: „ Molim te neka kazna bude sto blaza“, ili „ Ne slažem se s Vašom kaznom jer je prestroga za napravljenu greku“! jer Multihunter zna što čini, te postupa po propisanim koracima Travian teama.

Ukoliko postpupate po ovim koracima, Vaš korisnički račun trebao bi biti odblokiran roku 25 sati (ukoliko ste čekali na čitanje poruke), no ukoliko ste se izmotavali i slali mnogo poruka (tj. Ne pisali sve činjenice u jednoj poruci), možete čekati duže, jer svaka vaša poruka ide na kraj reda 

Nadam se da će vam ovaj tutorijal pomoći, te da će olakšati rad meni i mojim kolegama, a vama ubrzati rekaciju Multihuntera.
    Uređeno od strane Tosho (22.10.09 um 20:09 Uhr)

Slične teme

1. [Tutorial] Kako NE SMIJE izgledati tutorial
    By Dr_Evil in forum Upute - FAQ
    Odgovori: 0
    Zadnji post: 21.10.09, 10:50
  2. nakon razine 100...
    By LORD in forum Stara pitanja
    Odgovori: 22
    Zadnji post: 24.01.09, 17:10
  3. Zahtjevanje bana
    By Tosho in forum Stara pitanja
    Odgovori: 12